• Головна

  • ОРГАНІЧНА ЇЖА

  • Органічні товари для дітей

  • Харчові добавки

  • Спортивне харчування

  • Органічні товари для краси

  • Препарати за симптомами

  • Засоби для ванни та гігієни

  • Трави і гомеопатія

  • Органічні товари для оселі

  • Органічні товари для тварин

  • vimax

  • Сік Ксанго (Xango)

  • iUNIK, Beta-Glucan Daily Moisture Cream, 2.02 fl oz (60 ml)


    Виробник: iUNIK
    Код товару: IUK-95587
    Наявність: Є в наявності
     ₴1437  ₴1175
    Купити

    Докладно про товар iUNIK, Beta-Glucan Daily Moisture Cream, 2.02 fl oz (60 ml) :

  • Beta-Glucan 30,000ppm
  • Hyper Moisturizing
  • Brightening & Wrinkle Care Double Functional Cosmetics
  • Beta-Glucan Daily Moisture Cream
  • Double Functional Cosmetics
  • This cream can help to make moisturizing dry skin and improve skin barrier function with beta-glucan, natural moisturizer from mushroom, centella asiatica extract and Red Fruits Complex (Prunus, Raspberry, Strawberry, Peach, Punica).

    Рекомендації із застосування

    After using basic toner, apply suitable amount of cream and rub along skin texture from inside to outside, letting to absorb.

    Інші інгредієнти

    Water, butylene glycol, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, beta-glucan, cetearyl alcohol, niacinamide, cetearyl isononanoate, hydrogenated polyisobutene, glyceryl stearate, polysorbate 60, sodium hyaluronate, sorbitan stearate,1,2-hexanediol, caprylyl glycol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, arginine, cetearyl glucoside, allantoin, centella asiatica extract, betaine, prunus salicina fruit extract, rubus idaeus (raspberry) fruit extract, fragaria vesca (strawberry) fruit extract, prunus persica (peach) fruit extract, punica granatum fruit extract, ficus carica (fig) fruit extract, sodium chondroitin sulfate, dipotassium glycyrrhizate, ethylhexylglycerin, adenosine, aloe barbadensis leaf extract, pentylene glycol, aspalathus linearis extract, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, commiphora myrrha resin extract, perilla frutescens leaf extract, yucca schidigera root extract.

    Покупець
    22.07.2019
    text_comment
    Чудовий зволожуючий крем із використанням невеликої кількості продукту, вам потрібен лише один із моєї лінії кремів, і він ідеально зволожує, має легку консистенцію та трохи водянистий. Використовую його в повсякденному житті, розміру вистачає на два місяці. У мене суха та зріла шкіра, і я вважаю продукти iunik чудовими, до того ж вони не подразнюють шкіру. Ставлю 4 зірки, тому що в холодну пору року моя шкіра потребує більше зволоження.
    Покупець
    20.12.2021
    text_comment
    Взяла по відгуках і не прогадала. Приємний запах, економне використання, розмір упаковки і ціна є перевага. Текстура легка, гарно зволожує шкіру обличчя.
    Покупець
    20.12.2019
    text_comment
    Зволожуючий крем для обличчя бренда iUNIK - вдала комбінація легкої консистенції і багатого складу, тому він відмінно підходить для денного та нічного догляду. Висока концентрація активних компонентів, екстрактів і заспокійливих речовин приводить у норму гідробаланс і запобігає втраті вологи, тому сухість і відчуття стягнутості зникнуть. У результаті регулярного застосування засобу, що забезпечує освітлюючий ефект, шкіра стане більш еластичною і гладенькою.
    Покупець
    19.11.2018
    text_comment
    Мені подобається список інгредієнтів, і я сподіваюся на багато чого від цього крему, оскільки він містить бета-глюкан, який є зволожувачем нового покоління. Забезпечив сяючу шкіру, трохи важкий, але в мене комбінована шкіра, тому для моїх сухих ділянок ідеально підходить. Менше підходить для мого жирного носа.
    Покупець
    19.03.2020
    text_comment
    Замовила вже другий раз.
    Крем легкий, добре поглинається, не залишає відчуття плівки. З приємним легким запахом. Для мого жирного типу шкіри підійшов добре.
    А завдяки складу ще і працює на відновлення шкіри. Добре працює, якщо в догляді будуть кислоти.
    Покупець
    18.07.2020
    text_comment
    Хороший легкий крем, приємна текстура, добре розподіляється та вбирається шкірою
    Покупець
    16.05.2021
    text_comment
    Гарний зволожуючий базовий крем. запах нейтральний. Пора року - теплий сезон, текстура крему легка. Пори не забиває. Упаковка- тюбик, зручно для використання.
    Покупець
    16.03.2020
    text_comment
    Замовила для себе цей крем, хороша якість, відсутній запах. Буде неНе значні зміни. зволожувати, але на зиму все ж я обиратиму інший засіб. Приємна текстура, гарний склад. Загалом крем непоганий
    Покупець
    14.08.2020
    text_comment
    Хороший базовий крем за доступною ціною. Гарно зволожує та пом‘якшує шкіру. Хороший об‘єм - на довго вистачає. Приємно використовуваьи
    Покупець
    09.09.2018
    text_comment
    Я обожнюю ТМ IUNIK і даний кремчик теж не розчарував. Гарно наповнює зневоднену шкіру вологою. Шкіра м‘яка та свіжа після використання. Ніяких зауважень немає, буду повторювати в замовленнях однозначно.