California Gold Nutrition, глюкозамін, хондроїтин, МСМ і гіалуронова кислота, 360 рослинних капсул

 • Виробник: California Gold Nutrition
 • Код товару: CGN-01471
 • upc код: 898220014712.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.57 кг. Розміри (ДxШxВ): 21.6x8.9x8.9 см.
 • ₴3713
 • ₴3038Підтримка по:

Докладно про товар California Gold Nutrition, глюкозамін, хондроїтин, МСМ і гіалуронова кислота, 360 рослинних капсул :

 • Глюкозамін, хондроїтин, МСМ і гіалуронова кислота від California Gold Nutrition®
 • Вегетаріанський глюкозамін GreenGrown®
 • Метилсульфонілметан OptiMSM®
 • Бичачий хондроїтин
 • Гіалуронова кислота не тваринного походження
 • Допомагає підтримувати здоров’я суглобів*
 • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
 • Продукт не містить глютену, ГМО, сої, молюсків
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee

 • Глюкозамін, хондроїтин, МСМ і гіалуронова кислота від California Gold Nutrition® містить GreenGrown® (запатентований вегетаріанський глюкозамін), OptiMSM® (метилсульфонілметан), бичачий хондроїтин і гіалуронову кислоту не тваринного походження. Цей засіб не містить молюсків, його дія спрямована на підтримку здоров’я й гнучкості суглобів*.

  Глюкозамін є ключовим інгредієнтом засобів по догляду за суглобами. Green Crown® — це повністю веганське джерело глюкозаміну, що відповідає специфікаціям USP й захищене патентами США та ЄС. На сучасному величезному ринку засобів по догляду за суглобами GreenGrown® є провідним рослинним джерелом глюкозаміну.

  Хондроїтинсульфат — це глікозаміноглікан (ГАГ), який природним чином присутній у багатьох тканинах організму. Він є особливо важливим компонентом суглобового хряща і синовіальної тканини. Хондроїтин сприяє утриманню води в суглобі, надаючи йому пружність, діє як мастильний матеріал і амортизатор. Ця поживна речовина допомагає підтримувати здоров’я й гнучкість тканин суглобів, сприяє їхній належній рухливості та комфорту.

  МСМ (метилсульфонілметан), також відомий як диметилсульфон (DMSO2) і метилсульфон, є органічною сірковмісною сполукою, яка необхідна для підтримання загального здоров’я. Без достатньої кількості сірки в складі МСМ організм не зможе підтримувати необхідний рівень гомеостазу. OptiMSM® заслужив репутацію найчистішого, найбезпечнішого та найстабільнішого МСМ на сьогоднішній день.

  Гіалуронова кислота — це сполука, яка міститься в кожній тканині тіла, найвищі її концентрації знаходяться в сполучних тканинах, як-от шкірі та хрящах. Гіалуронова кислота є важливою складовою рідини в суглобах, де вона служить для змащення й відіграє певну роль у протидії силам стиснення.  Природна підтримка здоров’я суглобів

  Як зберегти суглоби


  iTested Verifiedу процесі оформлення.

  Рекомендації із застосування

  Приймайте по 2 вегетаріанські капсули на день незалежно від їди. Рекомендовано приймати за вказівкою кваліфікованого медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Основні інгредієнти
  Гідрохлорид глюкозаміну (GreenGrown®), хондроїтинсульфат (бичачий), МСМ (метилсульфонілметан) (OptiMSM®), гіалуронова кислота (не тваринного походження).

  Інші інгредієнти
  Рослинна капсула (модифікована целюлоза) і стеарат магнію (рослинного походження, без ГМО).

  Під час виготовлення цього продукту не використовуються молоко, яйця, риба, молюски та ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що проходить незалежні перевірки та має реєстрацію cGMP, де може здійснюватись обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

  Попередження

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Перед вживанням дієтичних добавок проконсультуйтеся з дипломованим лікарем, фармацевтом, натуропатом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

  Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не застосовувати препарат, якщо захисна плівка відсутня або пошкоджена. Рекомендовано зберігати за контрольованої кімнатної температури 20–25 ºC (68–77 ºF). Неправильні умови зберігання, як-от тривалий вплив прямих сонячних променів, високої температури та вологості можуть із часом призвести до погіршення якості продукту.
  Поживна цінність
  Розмір порції: 2 капсули
  Порцій в упаковці: 180
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Гідрохлорид глюкозаміну (GreenGrown®)750 мг
  хондроїтинсульфат (бичачий) 600 мг
  МСМ (метилсульфонілметан, OptiMSM®)500 мг
  Гіалуронова кислота (у вигляді гіалуронату натрію, не тваринного походження)50 мг
  † Добову норму не визначено.

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  кістки, суглоби й хрящі, засоби з глюкозаміном і хондроїтином