| Поживна цінність | ||
| Serving Size: 1 Chewable Tablet | ||
| Amount Per Serving: | %DV | |
| Calories | 0 | |
| Total Carbohydrate | 12 відгуків Покупець 31.03.2022 text_comment
ппробіотики з високим вмістом бактерій, достатньо всього по 1 шт в день для дітей Покупець 30.12.2021 text_comment
Взяла дитині 9-ти років. Якогось вау ефекту не помітила (як тут описують в коментарях), але в період застуд можна приймати, коли організм ослаблений і потрібна підтримка зсередини (робота ЖКТ впливає на роботу організму вцілому). Чим краще працює ЖКТ, тим кращий опір організму на різні віруси і хвороби.Таблеточки невеличкі, на смак як ягідний йогурт, солоденькі. Потрібно обов'язково розжовувати! Покупець 29.10.2019 text_comment
Інгредієнти зрозумілі, а ціна дешева, дуже підходить для щоденного споживання під час епідемії, дітям подобається Покупець 28.06.2018 text_comment
найголовніше це рожеві пігулки для дочки це важливо в колірній панелі. розсмоктуються довго дуже щільно консистенції смак полуничний мова забарвлює але швидко проходить сам ефект доповню пізніше тільки отримали і відразу почали приймати рожевого монстрика Покупець 23.05.2021 text_comment
смачні пробіотики для ваших діток. смак полуниці та ванілі. рекомендую. Покупець 18.01.2018 text_comment
Якщо чесно чекала на більше. Але однозначно краще за те, що продається в наших аптеках. Дитині смак сподобався. Покупець 15.06.2021 text_comment
Смак хороший, дітям подобається. Покупець 08.08.2018 text_comment
Я приймаю його щодня, і, здається, моя температура спала. Покупець 05.11.2018 text_comment
Мені подобається, що мої діти із задоволенням їх візьмуть. Я ціную, що вони використовують інгредієнт ксиліт замість доданого цукру. Я вважаю, що вони якісні. Ми віддаємо перевагу полуниці, а не винограду. Упаковка велика на кількість таблеток, що є відходом. Було б неНе значні зміни., якби робили у більшій кількості. Покупець 05.04.2018 text_comment
Якість дуже хороша! Інгредієнти натуральні! Упаковка та розмір підходять для зручного використання! Склад точно підібраний для правильного прийому! Смак приємний, нейтральний! Спасибі! | |