Advance Physician Formulas, Forskolin, Coleus Forskohlii Extract, 100 mg, 60 Vegetable Capsules

 • Виробник: Advance Physician Formulas, Inc.
 • Код товару: APF-00025
 • upc код: 896996000250.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.04 кг. Розміри (ДxШxВ): 3.8x3.8x7.1 см.
 • ₴1071
 • ₴876Підтримка по:
 • 100 mg Per Serving
 • Doctor Formulated
 • Dietary Supplement
 • Coleus Forskohlii, a well-known Ayurvedic herb, is the source of a unique substance known as forskolin. Our extract is standardized to 10% forskolin.

  Рекомендації із застосування

  As a dietary supplement, healthy adults take one capsule in the morning with or without food, or as recommended by a qualified healthcare professional.


  Інші інгредієнти

  Rice flour and vegetable capsule (modified cellulose).

  This product is not manufactured with milk, eggs, fish, crustacean shellfish, tree nuts, peanuts, wheat, soy or gluten. Produced in a third-party registered cGMP compliant facility that may process other products containing these allergens or ingredients.

  Попередження

  Keep out of reach of children. Consult with qualified healthcare professional prior to using this product. sealed for your protection. Do not use if seal is missing or broken. Store at room temperature, in a dry place. Protect product from excessive heat, freezing, humidity, and light.
  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Veggie Capsule
  Servings Per Bottle: 60
  Amount Per Serving% DV
  Coleus Forskohlii Root Extract (10% Forskolin [10 mg])100 mg
  † Daily Value (DV) not established.
  Покупець 2024-04-13

  хороший продукт, легко ковтати, покращив мою пам’ять і сон

  Покупець 2024-04-13

  Наступного дня після того, як я почав приймати його, у мене була діарея, а з наступного дня я не мав дефекації протягом трьох днів. Я не можу сказати, що це через цю добавку, тому я збираюся випити її. Пити його легко, тому що це не той дурний розмір, який прийнятий в заморських добавках. Це капсула, тому я навіть не переймаюся смаком!

  Покупець 2024-04-13

  Я попросив його оцінити в коментарях. Спробуйте і поверніться, напишіть мій відгук

  Покупець 2024-04-13

  Колеус форсколії – це трав'яниста рослина, яка використовується у традиційній медицині, може виступати в ролі тестостеронового бустера та стимулювати жироспалювання, зокрема у чоловіків. Колеус форсколії - це рослина, яка традиційно використовується в аюрведі.

  Покупець 2024-04-13

  Випив перед сном по краплі, а вранці прокинувся. Навіть якщо я його не п’ю, я з ним знайомий майже щодня, але не можу від нього відмовитися, тому що якість і кількість різні. Я давно п’ю японські продукти, але купив це, тому що хотів трохи знизити ціну. Мені було цікаво, чи залежить ефект від виробника, але я радий, що купив це.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  зниження ваги, форсколін