Bob's Red Mill, Instant Rolled Oats, Whole Grain, 32 oz (907 g)

 • Виробник: Bob's Red Mill
 • Код товару: BRM-03160
 • upc код: 039978031600.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 1.08 кг. Розміри (ДxШxВ): 7.9x17.8x22.6 см.
 • ₴1165
 • ₴953Підтримка по:

Докладно про товар Bob's Red Mill, Instant Rolled Oats, Whole Grain, 32 oz (907 g) :

 • An Employee-Owned Company
 • Sourced Non-GMO Pledge
 • You Can See Our Quality®
 • 100% Whole Grain - 32 g or More Per Serving
 • 100% of The Grain is Whole Grain
 • Kosher Pareve
 • Just Add Boiling Water - Good Source of Fiber

  Our Instant Rolled Oats are milled from the highest quality farm-fresh oats in the world. Each oat is rolled extra thin to shorten the cooking time, so a tasty bowl of whole grain oatmeal is just minutes away.

  Dear Friends,

  What we eat in the morning makes all the difference in how we get through the rest of the day. A bowl of nutritious whole grain oatmeal starts you off right and keeps your hunger at bay throughout the morning. In my view, no food on earth is better!

  To your good health,

  Bob Moore

  Рекомендації із застосування

  Make The World's Best Oatmeal® at Home

  Put Instant Oats and salt in a bowl. Bring water to a boil. Pour boiling water over oats. Let sit for 1 minute. Stir and enjoy.

  Servings Oats Water Salt 1 Serving1/3 cup1/2 cuppinch2 Servings2/3 cup1 cuppinch3 Servings1 cup1 1/2 cups1/4 tsp4 Servings1 1/3 cups2 cups1/4 tsp

  Microwave instructions

  Measure 1/3 cup Instant Oats into microwave-safe bowl. Add 1/2 cup water. Microwave on high for 1 minute. Let sit for one minute. Stir and enjoy. Makes 1 serving.

  Інші інгредієнти

  Whole grain oats.

  Manufactured in a facility that also uses tree nuts, soy, wheat, and milk.

  Попередження

  Store in a cool, dry place. Keeps best refrigerated or frozen after opening.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1/3 cup (32 g)
  Serving Per Container: About 28
  Amount
  Per Serving
  %Daily Value*
  Calories 130
  Total Fat 2.5 g 3%
  Saturated Fat 0 g 0%
  Trans Fat 0 g
  Cholesterol 0 mg 0%
  Sodium 0 mg 0%
  Total Carbohydrate 23 g 8%
  Dietary Fiber 3 g 11%
  Total Sugars 0 g
  Includes 0 g Added Sugars 0%
  Protein 4 g
  Vitamin D 0 mcg 0%
  Calcium 14 mg 2%
  Iron 1 mg 6%
  Potassium 104 mg 2%
  *The % Daily Value tells you how much a nutrient in a serving of food contributes to a daily diet. 2,000 calories a day is used for general nutrition advice.
  Покупець 2024-07-25

  Я купив його на заміну, коли All-Bran закінчився. Мене трохи хвилював смак, який мені подобався чи не подобався, але я міг з’їсти його без жодних проблем, тому що він смакував на мій смак. Щоранку я змішував його з наявним у продажу йогуртом і олігосахаридами й їв. Але шкода, що я їла All-Bran з метою профілактики запорів, але після переходу на цю вівсянку запори трохи посилилися. All-Bran повернувся, тому наразі я не планую повторювати це.

  Покупець 2024-07-25

  Цей пудинг і кокосове обгортання чудово підходять для моєї дієти з низьким вмістом вуглеводів. Пудинг приймається як звичайний пудинг. Я використовувала 1% молоко. Кокосове обгортання дарує мені ту солодкість, якої я прагну. Я використовую його для багатьох речей. Овес швидкого приготування підходить, але мені потрібно додати підсолоджувач або молоко, щоб задовольнити мій смак. Доставка з цього магазину фантастична. Замовлення правильні та швидко відправлені.

  Покупець 2024-07-25

  Звісно, мій спосіб приготування вівса дуже чудовий, тому що один овес важко прийняти, але я кладу його в банку з молоком і топлю в молоці, а потім ставлю в мікрохвильову піч на півтори хвилини, і після того, як я подивлюся на нього, я додаю ложку кунжутного тахіні або ложку арахісу, і додаю до нього рідкий шоколад. «Він має тип без цукру». І додаю коробку йогурту, і якщо хочете, додайте банан або половина ложки білка або горіхів, і якщо ви отримуєте насіння чіа, це «додає їм велику користь для здоров’я». Сподіваюся, я вам допоміг

  Покупець 2024-07-25

  Я їм його як замінник, коли важко зварити білий рис. Це не те саме, що білий рис, але ви можете насолоджуватися різними речами, такими як десерт із сирною начинкою та йогуртом, і ви можете зберігати його, щоб бути впевненим, що купуєте його регулярно.

  Покупець 2024-07-25

  Я їм це як овес на ніч. Раніше це було набагато дешевше, ніж купувати його в Японії, але останнім часом, із знеціненням ієни, бувають випадки, коли ви можете купити його за тією ж ціною навіть у Японії. Але я знаю, що з якістю немає проблем, тому я буду купувати його тут, якщо він не буде особливо дорогим.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  злаки й продукти для сніданку, овес, вівсянка