Bob's Red Mill, Oatmeal Cup, Apple Pieces and Cinnamon, 2.36 oz (67 g)

 • Виробник: Bob's Red Mill
 • Код товару: BRM-00184
 • upc код: 039978001849.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.16 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.4x9.4x9.4 см.
 • ₴516
 • ₴464Підтримка по:
 • Gluten Free
 • Kosher Pareve
 • With Flax & Chia
 • 100% Whole Grain 44 g or More Per Serving
 • Eat 48 g or More of Whole Grains Daily
 • Dear Friends,

  This delicious, on-the-go hot cereal is made from a delightful gluten free blend of whole grain rolled oat groats, stone ground Scottish-style oat groats, and nourishing flax and chia seeds. Now you can have a hearty portion of the World's Best Oatmeal® ready to eat in just a few minutes, and you can take it with you just about anywhere.

  To Your Good Health - Bob Moore

  Рекомендації із застосування

  Add hot water to fill line and stir. Cover and let stand for 3 minutes. Stir again and enjoy! -or- Add cold water to fill line and stir. Microwave on high for 1 minute. Let stand for 2 minutes. Stir again and enjoy!

  Інші інгредієнти

  Gluten free whole grain oats, cane sugar, dried apple, chia seed, flaxseed, sea salt, cinnamon.

  Manufactured in a facility that also uses tree nuts and soy.

  Tested and confirmed gluten free in our quality control laboratory.

  Попередження

  Cup and contents will be very hot.

  Store in a cool dry place.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 container (67 g)
  Amount Per Serving%Daily Value
  Calories270
  Total Fat5 g6%
  Sat Fat1 g5%
  Trans Fat0 g
  Cholesterol0 mg0%
  Sodium310 mg13%
  Total Carb.48 g17%
  Fiber8 g29%
  Total Sugars13 g
  Includes 9 g Added Sugars
  18%
  Protein7 g
  Vit D0 mcg 0%
  Calcium38 mg 2%
  Iron 2 mg10%
  Potas. 2516%
  Покупець 2023-12-07

  Якщо ви любите вівсянку, але ненавидите клопоту готувати її з нуля, то це продукт для вас. Bob's Red Mill виготовляє багато чудових продуктів, багато з яких я маю на своїй кухні, включно з цією чашкою вівсяних пластівців швидкого приготування з яблуком і корицею. Це одна порція, і їх так легко приготувати, просто додайте гарячої води, почекайте кілька хвилин і вуаля! Зроблено. Якщо ви так схильні, ви також можете додати трохи свого улюбленого рослинного молока. Смачно. Дуже рекомендую.

  Покупець 2023-12-07

  Пахне корицею і пахне яблучним пирогом, а солодкість скромна. Його легко приготувати, просто заливши гарячою водою, як чашку локшини, тому це добре, що ви можете зробити це легко!

  Покупець 2023-12-07

  Зробити це можна легко, просто заливши гарячою водою. У ньому багато нарізаних кубиками яблук, насіння чіа в пухирчастій упаковці, яблука хрусткі. Ви можете насолоджуватися різними текстурами, і це дуже смачно. Має ніжну солодкість і добре виглядає для швидкого обіду. Мені сподобалося додавати корицю.

  Покупець 2023-12-07

  Упаковка дуже зручна, якість дуже хороша, смаки різноманітні, шлунок можна пригостити в будь-який момент, корисно і смачно.

  Покупець 2023-12-07

  Якість відмінна, Смак відчувається і кориці не багато і яблука, Це хороший Сніданок, якщо поспішаєш сильно, Користь як Правильне харчування і Смачно, Склад натуральний. Порція, як для одного велика, як повноцінний прийом їжі, наїстися можна цілком. Інгредієнти натуральні, немає хімікатів та стабілізатор, Розмір чашки пристойний, Використання одноразове,Упаковка склянки паперова, Рекомендація: на сніданок цілком ситно та смачно

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  злаки й продукти для сніданку, овес, вівсянка