Wonder Paws, Super Chews For Dogs, Skin + Coat, All Ages, 70 Soft Chews, 4.94 oz (140 g)

 • Виробник: Wonder Paws
 • Код товару: WDP-94708
 • upc код: 850013947089.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.22 кг. Розміри (ДxШxВ): 7.1x7.2x0 см.
 • ₴1667
 • ₴1501Підтримка по:
 • Delicious Flavor
 • 70 Soft Chews*
 • All Ages
 • Sourced From A GMP Certified Facility
 • Supports a Healthy, Full, and Shiny Coat
 • Helps Maintain Skin, Joint, and Overall Health
 • With Omega-3 and 6 from Salmon, Flaxseed, and Safflower Oils
 • Gain the Smooth + Shiny Superpower!

  Hey, I'm Waggy - a furry entrepreneur and maker of the finest supplements to help turn your dog into a powerful superhero.

  I remember the day I told my pawrents about my superhero plans. They said, “Waggy, with that skin and coat, you don't look like a superhero- you look like a supermess." That hurt! So I set out to create this powerful skin and coat formula to give you that super shiny superhero look and help you maintain luster while also supporting your joints.

  These delicious soft chews support a healthy, glossy coat and overall skin health to give your coat that extra shine!

  For optimal benefit, this formula includes vitamin E for its powerful antioxidant properties, salmon oil with EPA & DHA, and safflower & flaxseed oils that provide omega-3 and omega-6 fatty acids to support your dog's skin, joint, and overall health.

  *Product filled by weight.

  Рекомендації із застосування

  For use in dogs only.

  Under 25 lbs1 Chew Daily25 - 75 lbs2 Chews DailyOver 75 lbs3 Chews Daily

  Інші інгредієнти

  Oat flour, rye flour, brewer's dried yeast, glycerin, flaxseed meal, vegetable flavor, arabic gum, soy lecithin, safflower oil, vitamin E supplement, maltodextrin, sodium alginate, calcium sulfate, water, canola oil, died citrus pulp, salmon oil, sorbic acid (a preservative), citric acid (a preservative), rosemary extract, silicon dioxide, vegetable oil.

  Попередження

  This product is intended for intermittent and supplemental feeding only.

  Not for human consumption. Keep out of the reach of children and animals. In case of accidental overdose, contact a health professional immediately

  Store in a cool, dry place.

  Guaranteed Analysis Per Chew (2 g)
  Levels represent minimums unless otherwise stated:
  Crude Protein
  11%
  Crude Fat 13%
  Crude Fiber (max) 1%
  Moisture (max) 12%
  Linoleic Acid (3.3%) (an Omega-6 Fatty Acid)60 mg
  Vitamin E 25 IU
  **Omega-3 Fatty Acids (1.2%)20mg
  **Omega-9 Fatty Acids (1.5%)26 mg
  **Not recognized as an essential nutrient by the AAFCO Dog Food Nutrient Profiles. Calorie Content (calculated): 3,750 kcal ME/kg- 8 kcal ME/chew


  Покупець 2023-12-07

  Чудовий продукт! Прийшов у прийнятний термін, чудова упаковка, жодних проблем із замовленням, і моїй собаці це подобається. Дивовижний! Його шкіра та хутро значно покращилися відтоді, як він почав приймати його, і, здається, йому подобається смак цього засобу.

  Покупець 2023-12-07

  Мій пасинок любить це! Лише час покаже, чи вони дійсно працюють, але якщо вони йому подобаються, я готовий почекати. Вони, здається, допомагають.

  Покупець 2023-12-07

  Мій собака боровся з подряпинами. Ми спробували деякі інші добавки, але їм подобається смак цієї, і я помітив, що свербіж зникає.

  Покупець 2023-12-07

  Мій собака з нетерпінням чекає, щоб отримати одне з них щодня як ласощі! Мені не подобається запах, але це не має значення, якщо моя собака любить його. Він також перестав постійно лизати і дряпатися.

  Покупець 2023-12-07

  Мій собака може бути вибагливим, але любить все з рибним смаком, і я знаю, що це дійсно корисно для нього, тому це безпрограшний варіант. Я завжди купую тільки добавки або вітаміни, які містять найчистіші інгредієнти і без зайвих добавок, тому ця марка дійсно високої якості, і мій щеня отримує лише те, що потрібно його організму. Риб’ячий жир дуже корисний для собак з ряду причин, особливо з огляду на те, що це один з найкращих способів отримати омегу, яку містить ця добавка. Моя собака зараз старша і має деякі проблеми зі здоров’ям. Коли він пішов на анестезію, його волосся, яке вони голили, не відростало місяцями, і воно знову почало рости лише після того, як йому дали омегу. У нього також є пляма на хвості з випаданням волосся, яке знову відростає. Всі завжди говорять, як сяє його пальто! Інгредієнти також чудово підходять для суглобів, що важливо для мого цуценя, оскільки він старший і має артрит і дисплазію кульшового суглоба. Чудовий продукт з такою кількістю переваг!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  здоров’я тварин, догляд за шкірою та шерстю для домашніх тварин