Thorne Research, рідкий вітамін D, 30 мл (1 рідк. унція)

 • Виробник: Thorne Research
 • Код товару: THR-16801
 • upc код: 693749168010.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.13 кг. Розміри (ДxШxВ): 3.3x3.3x10.4 см.
 • ₴1565
 • ₴1281Підтримка по:

Докладно про товар Thorne Research, рідкий вітамін D, 30 мл (1 рідк. унція) :

 • Дієтична добавка
 • Підтримка здоров’я кісток і м’язів, серцево-судинної системи та імунної функції.

  Рідкий вітамін D забезпечує легке засвоєння вітаміну D, який грає важливу роль протягом усього життя. Рідкий вітамін D не містить сої, а для збереження свіжості в ньому використовуються змішані токофероли.

  Вітамін D грає важливу роль на всіх етапах життя, починаючи з внутрішньоутробного розвитку. Він допомагає забезпечити ряд важливих функцій організму, включаючи здоров’я кісток і м’язів, серцево-судинної системи та імунної функції. Хоча прямі сонячні промені є хорошим джерелом вітаміну D, багато людей не отримують його в достатній кількості через зміну сезонів, географічного положення або спосіб життя. Тому добавка з вітаміном D може принести велику користь. Рідкий вітамін D від Thorne для дорослих і дітей полегшує процес його отримання. Наш рідкий вітамін D можна змішувати з їжею або напоями. Він містить олію середньоланцюгових тригліцеридів, без соєвого і кунжутного масла, консервантами є змішані токофероли (натуральний вітамін Е).

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 2 краплі 1–3 рази на день або згідно з вказівками медичного працівника. Переверніть флакон для дозування окремими краплями. Можна додавати в їжу та змішувати з напоями. Не зберігати в холодильнику.

  Інші інгредієнти

  Олія середньоланцюгових тригліцеридів, змішані токофероли.

  Попередження

  Захист від відкриття. Використовуйте продукт, лише якщо пляшку герметично упаковано. Зберігати з щільно закритою кришкою в сухому прохолодному місці.

  Перед використанням цього продукту під час вагітності проконсультуйтеся з лікарем.

  Поживна цінність
  Розмір порції: дві краплі
  Порцій в упаковці: 600
  Вміст у двох краплях:Кількість в 1 порції% від добової норми
  Вітамін D (у вигляди вітаміну D3) (1000 МО)25 мкг125 %
  Добова норма (ДН)
  Покупець 2024-07-21

  Через недостачу сонце в зимову та осінню пору року ми всією сім'єю приймаємо дієтичну добавку Thorne з вітаміном D. Рідкий вітамін D для дорослих і дітей можна змішувати з їжею або напоями. З допомогою дієтичної добавки Thorne можна підтримати здоров'я кістки м'язів, серцево-судинної системи та імунітет. Найкраща якість,зручна форма, розмір дозування 30 мл, упаковка герметично захищена. Діткам приймати лише дві каплі на добу,а дорослим 5 капель.Краще всього приймати зранку, бо вітамін Д придає сили та активність, тому дитина не засне якщо його дати перед денним чи нічним сном.Також приймати рекомендую після їжі для кращого засвоєння препарату. Вистачить на всю сім'ю на період не сонячної погоди. Сподобався тим що основні інгредієнти, це олія без соєвого масла, що дозволяє краще засвоїтися в організмі. ефективність 100% перевірено особисто.

  Покупець 2024-07-21

  Вітамін Д є прегормоном, тому що виконує ряд важливих функцій. Дефіцит цього вітаміну негативно позначається на хдоров'ї, а саме: порушується сон, не відбуваються природні фази детоксифікації печінки, не відбувається засвоєння інших корисних речовин, спостерігається швидка стомлюваність організму. Тому, рекомендовано хочам 2 рази на рік пропивати його курсами. Вітамін даного бренду є дуже якісним і має зручну у вирористанні упаковку, так як, його легко можна дозувати у потрібній кількості

  Покупець 2024-07-21

  Вітамін Д-К2 цього виробника купую постійно для сім'ї. Чудовий результат підтверджується аналізом.
  Цього разу купила без К2, так як в мене віт.Д в нормі і можна пити до 5000 без К2.
  Якщо потрібна більша доза, то К2 не допускає відкладання на судинах та в нирках.

  Покупець 2024-07-21

  Посередньо.

  Покупець 2024-07-21

  Не Не значні зміни.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  вітаміни, вітамін d