Sunny Green, Blue-Green Algae, 120 Tablets

 • Виробник: Sunny Green
 • Код товару: SNG-50003
 • upc код: 632651500037.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.13 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.4x6.4x6.4 см.
 • ₴2736
 • ₴2238Підтримка по:

Докладно про товар Sunny Green, Blue-Green Algae, 120 Tablets :

 • From Klamath Lake
 • Green Dietary Supplement
 • Discussion: Blue-Green Algae (AFA), from Upper Klamath Lake, provides nature's most basic food. Gram for gram, AFA is one of the most nutrient-dense foods on the planet. AFA nutrients are readily bioavailable and it contains an optimum amino acid ratio. AFA is intended to provide nutritive support for a normal, healthy nervous system, brain function and general well being.

  Sunny Green is committed to providing you with the finest "Green Food" dietary supplements that nature can provide.

  Рекомендації із застосування

  Use only as directed. Take 2 tablets with a glass of water, preferably on an empty stomach.

  Інші інгредієнти

  Cellulose and stearic acid.

  Попередження

  Do not use if safety seal is broken or missing. Keep out of reach of children. Keep your licensed health care practitioner informed when using this product.

  Store in a cool, dry place.

  California Residents Only: Warning: Cancer and Reproductive Harm.
  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Tablets
  Serving Per Container: 60
  Amount Per Serving%Daily Value
  Protein <1 g <1%†
  Blue-Green Algae (Aphanizomenon fios-aquae
  [AFA])
  1,000 mg *
  †Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
  *Daily Value not established.
  Покупець 2024-07-24

  Один з найбільш унікальних аспектів вживання AFA - це її благотворний вплив на нервову систему, мозок і психіку. Ці водорості активують нейротрансмітерние системи, що веде до подолання депресії, до поліпшення пам'яті, витривалості розуму, до стимулювання творчих можливостей і розвитку правої півкулі, тобто артистичних і інтуїтивних здібностей. Також спостерігається зворотний розвиток хвороби Альцгеймера у пацієнтів, які регулярно приймають великі кількості AFA. Сприятливий вплив AFA надає на розсіяний склероз, епілепсію, депресії, психози і неврози, нейро-психічне відставання, дитячий церебральний параліч та ін. Це наслідок факту, що AFA - цінна клітинна їжа, а також наслідок великий вміст нейропептідних прекурсорів - олігопептидів з життєво важливим значенням для мозкової діяльності.

  Покупець 2024-07-24

  Переваги синьо-зелених водоростей є свого роду суперпродуктом. Він підтримує нормальну, здорову нервову систему, роботу мозку та захищає від запальних захворювань. Він також покращує контроль рівня цукру в крові. Ці водорості містять антиоксиданти, вітаміни, мінерали. У ньому зосереджено білки, вітаміни (А, В, С, Е, К), мінерали (магній, залізо).

  Покупець 2024-07-24

  Я не очікував стільки чудес і чудес, мій тато постійно падав у непритомність і з цими водоростями AFA він змінив своє життя, він інша людина, якщо це супер їжа, дякую

  Покупець 2024-07-24

  Морські водорості чудові, розмір таблетки великий, але їх можна проковтнути, мені подобається, що водорості повні антиоксидантів, які корисні для здоров’я, особливо після 40 років. Пакет прийшов добре запечатаним. Я сподіваюся отримати переваги дуже скоро.

  Покупець 2024-07-24

  Супер фуд! Одна складова з комплексу водоростей для пролноцінного харчування. Потрібні ще синьо-зелені та спіруліна. Приймати усі три.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  зелень і суперфуди, водорості