Sunfood, MSM Lotion, Unscented Moisturizing Cream, 8 fl oz (236.6 ml)

 • Виробник: Sunfood
 • Код товару: SFD-00909
 • upc код: 803813009099.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.27 кг. Розміри (ДxШxВ): 4.8x4.8x18.8 см.
 • ₴1174
 • ₴961Підтримка по:

Докладно про товар Sunfood, MSM Lotion, Unscented Moisturizing Cream, 8 fl oz (236.6 ml) :

 • OptiMSM
 • Vegan
 • Gluten Free
 • Enriched with 10% OptiMSM, vitamins and organic botanical ingredients, our MSM lotion can help restore and rejuvenate dry, rough skin.

  This pure cream delivers all the value of MSM directly to the skin surface to address inflammation, scar tissue and wrinkles.

  This formula works well as a facial moisturizer.

  The Sunfood Difference

  Unscented MSM Lotion contains plant-based, organic, or sustainably sourced ingredients.

  Never tested on animals, this hypoallergenic product is free of alcohol, methylalcohol, artificial preservatives, solvents, and parabens.

  Рекомендації із застосування

   Apply to damaged or irritated skin, sunburns, or mosquito bites. Excellent for shaving!

  Інші інгредієнти

  Triple UV treated deionized water, 10% Opti-MSM (Methylsulfonylmethane), fatty acid esters (plant derived emulsifier), organic vegetable glycerin, organic apricot kernel oil, organic sweet almond oil, usnea extract, calendula flower extract, organic aloe vera extract 200:1, vitamin E (d-alpha-tocopherol), vitamin C (ascorbic acid), vitamin D3 (cholecalciferol), grapefruit seed extract, and 100% pure tea tree oil.

  Покупець 2024-05-24

  Я купила його, побачивши відгуки, коли свербіж зник. У мене зараз екзема, і навіть якщо я нанесу її на екземну частину, мене не нудить, а коли свербить, я думаю, що через деякий час я часто забуваю про свербіж. Крім того, коли я наносила його на місце, де не з’явилася екзема, його зволожували кілька годин. Відчуття нанесення приємне, тому що добре розтікається. Я не проти запаху. Я хотів би купити, якщо знову буде розпродаж.

  Покупець 2024-05-24

  Гроші на вітер.

  Покупець 2024-05-24

  Пахне штучним кокосом. Форма товста, і при нанесенні створюється відчуття, що воно покрите, а не вбирається в шкіру. Використовую для нанесення на тіло та обличчя. Розмір великий, а співвідношення ціна-якість хороше. Без проблем на обличчі. Якщо нанести його замість крему для рук, то він швидко висохне.

  Покупець 2024-05-24

  Не Не значні зміни.

  Покупець 2024-05-24

  Він не має запаху, але має невимовний аромат. Мене це не скоро турбує. Оскільки його можна використовувати на обличчі, я використовувала його на обличчі та шиї після нанесення лосьйону. Якщо нанести, то можна використовувати без липкості. Він має великий розмір і його можна використовувати деякий час. У мене чутлива шкіра, але проблем немає.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  догляд за тілом, лосьйони