Source Naturals, Niacinamide B-3, 100 mg, 250 Tablets

 • Виробник: Source Naturals
 • Код товару: SNS-00504
 • upc код: 021078005049.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.11 кг. Розміри (ДxШxВ): 8.6x4.6x4.6 см.
 • ₴1078
 • ₴882Підтримка по:

Докладно про товар Source Naturals, Niacinamide B-3, 100 mg, 250 Tablets :

 • Dietary Supplement
 • Non GMO Validated
 • Niacinamide, also known as vitamin B-3, functions in over 50 metabolic reactions, most of which are enzymatic. Its bioactive forms - NAD+, NADH, NADP, and NADPH - play important roles as catalysts in the energy production process in the cells, the breakdown of proteins and fatty acids, the synthesis of fatty acids, and the formation of steroid hormones and red blood cells. Niacinamide functions as niacin, without the characteristic "flush".

  Рекомендації із застосування

  1 tablet daily.

  Інші інгредієнти

  Dibasic calcium phosphate, microcrystalline cellulose, stearic acid, and silica.

  Suitable for vegetarians. Contains no yeast, dairy, egg, gluten, corn, soy or wheat. Contains no sugar, starch, salt, preservatives, or artificial color, flavor or fragrance.

  Попередження

  Note: If you are pregnant, may become pregnant, or breastfeeding, consult your health care professional before using this product.

  Do not use if either tamper-evident seal is broken or missing. Keep out of the reach of children.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Tablet
  Amount Per Serving%DV
  Niacin (niacinamide)100 mg625%
  Покупець 2024-05-24

  Ніацинамід є поживною речовиною, яка пригнічує вивільнення жирних кислот, а також активує фагоцитарну активність і знижує рівень фосфатів. Він захищає від розвитку рубців при пошкодженнях спинного мозку, полегшує відновлення після черепно-мозкових травм і прискорює загоєння в цілому. Хоча він загалом підтримує імунітет, він захищає від аутоімунітету.

  Покупець 2024-05-24

  Я хотів спробувати ніацинамід, оскільки він міститься в багатьох продуктах для догляду за шкірою, і він не дає нікотинової кислоти. Я використовую багато продуктів Source Natural через їх високу якість. Багато брендів пропонують високу дозу 500 мг. Цей продукт дозволяє мені регулювати дозу, яку потрібно приймати протягом дня. Я приймаю його вже тиждень, і очевидний позитивний ефект полягає в тому, що дрібні зморшки, які зазвичай з’являються на моїх кінцівках, коли не наносять лосьйон, зникли. Таблетка дуже маленька і її легко проковтнути.

  Покупець 2024-05-24

  Купуємо для батьків з алергією, які мають спалах або нудоту. Я не проти випити 500 з самого початку, тому був здивований реакції батьків, але пити можу впевнено. Зерна дрібні, тому я думаю, що це добре для дітей. Однак я вважаю, що 500 краще, тому що це недостатньо для людей, які хочуть нормалізувати обмін речовин або які вже мають захворювання. У моїй родині цукровий діабет, успадкований спадок і біль, схожий на ревматизм, який з’явився після менопаузи, тому я приймаю 500 вранці та ввечері. Завдяки вам у мене не було болю, схожого на ревматизм, відколи я почав пити, тому я вдячний, що це спрацювало.

  Покупець 2024-05-24

  Допомогає урегулювати метаболічні процеси в організмі. Ця форма не дає почервоніння.

  Покупець 2024-05-24

  Одна капсула становить 250 мг, цього достатньо для добової норми організму, в інших брендів концентрація вища, але, здається, завищена! Тому я вважаю за краще використовувати його.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  вітаміни, ніацин (вітамін b3)