Gaia Herbs, Adrenal Health, Nightly Restore, 120 Vegan Liquid Phyto-Caps

 • Виробник: Gaia Herbs
 • Код товару: GAI-14939
 • upc код: 751063149396.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.42 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.2x5.6x2.3 см.
 • ₴2908
 • ₴2379Підтримка по:
 • Est 1987
 • Stress Support
 • Supports Adrenal Function While You Rest
 • Herbal Supplement
 • Vegan
 • Gluten Free
 • Certified B Corporation
 • Рекомендації із застосування

  Adults take 2 capsules daily in the evening after dinner. Best results obtained with long-term use.

  Інші інгредієнти

  Vegetable glycerin, water and vegan capsule (hypromellose).

  Попередження

  Not for use during pregnancy or lactation. If you have a medical condition or take medications, please consult with your doctor before use. Store away from children. Use only as directed on label. Safety sealed for your protection. Keep bottle capped at all times and store in a cool, dry place. Natural separation may occur. This does not affect product quality.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Capsules
  Serving Per Container: 60
  Amount Per Serving% Daily Value
  Calories5
  Total Carbohydrate1 g<1%*
  Ashwagandha (Withania somnifera) root extract80 mg
  Organic Reishi Mushroom fruiting body extract70 mg
  Organic Cordyceps Mushroom (Cordyceps militaris) fruiting body extract50 mg
  Proprietary Extract Blend
  Mimosa Tree (Albizia julibrissin) bark, Magnolia (Magnolia officinalis) bark, Organic Vervain aerial parts, Organic Lemon balm (Melissa officinalis) aerial parts, Organic Cinnamon bark
  750 mg
  *Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
  †Daily Value not established.
  Покупець 2024-04-18

  чудовий продукт, поки що це було корисно, оскільки допомагає регулювати нічне потовиділення та здатність краще спати вночі, не прокидаючись вночі та їсти. Це дійсно якісний продукт з гарним балансом у складі трав тощо. Гарна упаковка в коричневих скляних пляшках!

  Покупець 2024-04-18

  Я вважаю це дуже ефективним. Після приблизно тижневого прийому я відчуваю себе бадьорим, коли прокидаюся щодня, на відміну від раніше. Упаковка заслуговує довіри, і я вже зробив замовлення на повторну покупку, і буду розглядати інші товари цього ж бренду, тому що вони дійсно якісні.

  Покупець 2024-04-18

  Сучасні люди п'ють каву для підкріплення рано вранці, що змушує кофеїн постійно стимулювати секрецію кортикостерону.Час, коли секреція кортикостерону зазвичай найвища, - це близько 8 години, що змушує надниркові залози працювати без зупинок і втома, а високий рівень кортикостерону призводить до високого рівня цукру в крові, і вони все одно снідають. Особливо в поєднанні з вуглеводами та солодкими продуктами, такими як хліб тощо, це призведе до тривалого виділення великої кількості інсуліну, що призведе до інсуліну стійкість і, зрештою, діабет!

  Покупець 2024-04-18

  Хоча цей продукт трохи дорогий, він працює дуже добре, особливо якщо ви переживаєте дуже напружений період у вашому житті. Раніше я допомагав мені заспокоїти нерви під час стресу, і це допомагає моїм м’язам розслаблятися і спати швидше і довше, не прокидаючись посеред ночі.

  Покупець 2024-04-18

  Важко сказати, який точний ефект це справило на мене. Я майже наполовину використав свою другу пляшку, і почав приймати це після того, як припинив прийом мелатоніну. Це допомагає мені спати довше, але іноді вночі я все одно відчуваю проблеми із засипанням, коли прокидаюся близько 2-3 години ночі. Здається, зроблено з якісних інгредієнтів і є добавкою від компанії, якій я довіряю. Сподіваюся, покращення триватимуть!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  стани здоров’я, адаптогени