Allergy Research Group, Liposomal Melatonin, 1 fl oz (30 ml)

 • Виробник: Allergy Research Group
 • Код товару: ALG-77530
 • upc код: 713947775305.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.14 кг. Розміри (ДxШxВ): 10.4x3.3x3.3 см.
 • ₴1533
 • ₴1380



Підтримка по:
 • Fast-Acting Formula
 • Dietary Supplement
 • Quicksilver Delivery System
 • Fast-acting melatonin liquid with liposomal delivery for improve bioavailability and prolonged retention in the body, support a normal melatonin cycle through the night.

  Рекомендації із застосування

  Take 1 pump by mouth, hold for 30 seconds before swallowing, or as directed by a healthcare practitioner. May be stirred into a small amount of water.

  Інші інгредієнти

  Water, glycerin, ethanol, vitamin E (as tocofersolan and natural mixed tocopherols), medium-chain triglycerides.

  Попередження

  Melatonin may have a strong sedating effect within 20 minutes of consumption. Not to be used during daytime. Not recommended for women who are pregnant, wishing to become pregnant, or breastfeeding. Do not use while operating a motor vehicle or other machinery.

  Variations in product color may occur. Keep in a cool, dry place, tightly capped, away from light.
  Поживна цінність
  Serving Size: 0.2 ml (1 pump)
  Serving Per Container: 150
  Amount Per Serving%Daily Value
  Melatonin 1 mg
  Essential Phospholipids (from purified sunflower seed lecithin)10 mg
  †Daily Value not established.
  Покупець 2023-12-06

  Працює по-різному, доводиться збільшувати часом дозу.

  Покупець 2023-12-06

  Цей товар- моя постійна покупка! Подобається співвідношення ціна/якість. Швидка доставка

  Покупець 2023-12-06

  Я купив його, тому що побачив у науковій статті, що мелатонін ефективний проти інфекційних захворювань. Можливо, через те, що це ліпосома, я відчуваю сонливість протягом 30 хвилин після прийому, тому я відчуваю, що він ефективний. Мелатонін не тільки відіграє важливу роль у різних функціях організму, таких як регуляція сну та циркадних ритмів, але також демонструє імуномодулюючу функцію, поглинач вільних радикалів і антиоксидантну функцію. Завдяки останнім властивостям мелатонін також був визнаний ефективним у боротьбі з вірусними інфекціями в різних дослідженнях. Завдяки цьому ефекту деякі статті пропонують його як «безпечну» харчову добавку для запобігання інфекції в медичних установах. Однак є плюси і мінуси прийому його для «регулярного використання», тому приймати його буде індивідуальним рішенням. Деякі вчені стверджують, що регулярне вживання мелатоніну не завдає ніякої шкоди організму, тоді як інші стверджують, що регулярне вживання (хоча мелатонін є гормоном, який природним чином виробляється в організмі) призводить до того, що організм припиняє виробляти його після регулярного вживання. Вони стверджували, що це буде гірше. Зацікавленим сторонам пропонується шукати документи та статті про мелатонін.

  Покупець 2023-12-06

  Відповідно до того, що було повідомлено, це психологічний підсилювач, він дуже корисний і заслуговує на те, щоб його спробувати ще раз, і він збережений, оскільки вам потрібно один бал, щоб його використовувати

  Покупець 2023-12-06

  Трохи дорого, ліпосоми краще засвоюються

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  сон, мелатонін