21st Century, мелатонін, 3 мг, 200 таблеток

 • Виробник: 21st Century
 • Код товару: CEN-22721
 • upc код: 740985227213.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.11 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.1x6.1x4.6 см.
 • ₴877
 • ₴717Підтримка по:
 • Здоровий сон
 • Дієтична добавка
 • Без глютену
 • Гарантована якість — продукт пройшов лабораторні випробування
 • Мелатонін працює в гармонії з вашим природним циклом сну, сприяє розслабленню та забезпечує здоровий міцний сон.

  Рекомендації із застосування

  У якості дієтичної добавки для дорослих приймати по одній (1) таблетці за 30 хвилин перед сном або за вказівкою лікаря. Не слід перевищувати рекомендовану дозу. Окремі результати можуть відрізнятися.

  Інші інгредієнти

  Целюлоза, кроскармелоза натрію, мальтодекстрин, стеаринова кислота. Містить < 2 % наступних речовин: стеарат магнію, діоксиду кремнію.

  Без додавання цукру, дріжджів, консервантів, штучних ароматизаторів і барвників.

  Попередження

  Перед початком застосування під час вагітності, грудного вигодовування, приймання ліків, планування будь-якої медичної процедури або за наявності будь-яких захворювань потрібно проконсультуватися з лікарем. Припиніть використання та зверніться до лікаря в разі виникнення побічних реакцій.

  Попередження. Не приймайте, якщо ви працюєте з механізмами або транспортним засобом. Не призначений для прийому в період вагітності та грудного вигодовування або особами віком до 18 років.

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Не використовуйте, якщо упаковка відкрита або захисна плівка пошкоджена. Зберігати при кімнатній температурі.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 таблетка
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Кальцій (у вигляді карбонату кальцію)94 мг7 %
  Мелатонін3 мг**
  ** Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-04-18

  Через постійне напруження пов'язане з останніми подіями у країні дуже погіршилась якість сну. Спочатку не можеш заснути, а потім сон поверховий і не міцний. Приймаю мелатонін за пів години до сну і поступово тіло починає розслаблятися і приходить спокійний сон. Рекомендую!

  Покупець 2024-04-18

  Купувала мелатонін, оскільки маю проблеми зі сном. Просинаюсь вночі в годині 3-5 і більше до ранку не можу заснути.
  На жаль , прийом лише одного мелатоніну не дав результатів. Думаю, варто звернутись до лікаря для вирішення моєї проблеми.
  Сам продукт має зручне пакування та дозування. Доступну ціну.
  Сподіваємося, що всі українці, скоро не будуть мати проблем зі сном ?

  Покупець 2024-04-18

  Мелатонін діє на нервову систему заспокійливим чином. Дуже добре впливає на вечірнє засинання. Мене роками мучить безсоння, і тільки мелатонін допомагає усунути ці проблеми. Дозування досить дієве, але якщо недостатнє, то просто приймаю не одну, а дві таблетки. В упаковці досить велика кількість таблеток. Рекомендую!

  Покупець 2024-04-18

  гарно і швидко засинаю, пробудження легке. Розмір капсул оптимальний. Доза також

  Покупець 2024-04-18

  Давно перевірений мною виробник. Мені подобається підхід бренду до маркування, різні види добавок зафарбовані різними кольорами. Використовую з десяток добавок від цього виробника. Мелатонін теж постійно замовляю. Він лагідно діє на нервову систему і допомагає боротися з проблемами сну. Коли відчуваю атаку безсоння декілька днів поспіль, то відразу приймаю мелатонін. Дозування мені підходить.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  сон, мелатонін