Solaray, Activated Coconut Charcoal Powder, 500 mg, 5.3 oz (150 g)

 • Виробник: Solaray
 • Код товару: SOR-42608
 • upc код: 076280426083.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.25 кг. Розміри (ДxШxВ): 8.6x9.4x8.9 см.
 • ₴1775
 • ₴1471Підтримка по:

Докладно про товар Solaray, Activated Coconut Charcoal Powder, 500 mg, 5.3 oz (150 g) :

 • Dietary Supplement
 • Non-GMO Coconut Shell
 • Lab Verified
 • Discussion: Activated Charcoal, sometimes referred to as Activated Carbon, is a fine powder derived from non-GMO, food-grade, coconut shell. It has a long history of use throughout the world as far back as 400 BCE., where it was used by the ancient Phoenicians to purify water. Research suggests activated charcoal may support total body cleansing due to its highly adsorptive properties.

  Рекомендації із застосування

  Use only as directed. Take 500 mg (approximately 1/4 rounded teaspoon) with a glass of water. Take between meals.

  Інші інгредієнти

  None

  Попередження

  Do not use if safety seal is broken or missing. Keep out of reach of children. Keep your licensed health care practitioner informed when using this product. A darkening of the stool may result from this product. This product is highly absorbent and may reduce the effectiveness of some medications or nutritional supplements.

  Store in a cool, dry place.

  Packaged by weight, not volume. Some settling of contents may occur.

  California Residents Only: Reproductive Harm.

  Поживна цінність
  Serving Size: 500 mg (Approx. 1/4 Rounded Teaspoon)
  Serving Per Container: 300
  Amount Per Serving%Daily Value
  Activated Charcoal (from Coconut)500 mg*
  *Daily Value not established
  Покупець 2024-07-24

  У мене дитина особлива, тому ми на лікуванні у нутриціолога, для очищення від токсинів нам призначили сорбент, але зі всіх сподобався тільки цей, круги під очима пішли, шкіра очистилася від висипу різного роду, але приймайте строго за інструкцією, за 1 годину до їди або після 2 годин після їди, дозувати дуже зручно, якість нас повністю влаштовує, рекомендую всім у кого проблеми з інтоксикацією.

  Покупець 2024-07-24

  Порошок активованого кокосового вугілля, який я їв раніше, був непривабливим, тому що порошок деревного вугілля прилипав до чашки, рота та рота після їжі, тому він Не значні зміни. відходив, і я давав занадто багато чаю. Цього разу я вперше спробував Solar Ray, але мені здається, що частинки товщі. Тому він добре змішується з водою, легко капає, навіть якщо поставити його на чашку, і не прилипає ні до рота, ні до рота, тому я вважаю, що це добре. Відтепер мені доведеться їсти його з порошком деревного вугілля сонячних променів. Капсульний продукт простий, але дорогий, і мені доводиться їсти занадто багато, щоб з’їсти 2 г, тому я купив його з порошком деревного вугілля і змішав з водою.

  Покупець 2024-07-24

  Зверніться до відгуків, які я бачив раніше, додайте порошок кокосового вугілля до кунжутної пасти та зваріть їх разом. Колір однаковий. На смак лише смак кунжутного озера, без стороннього запаху. Це допомагає організму дуже легко детоксикуватися

  Покупець 2024-07-24

  Гроші на вітер.

  Покупець 2024-07-24

  Це мій перший раз, коли я споживаю вугільний порошок, тому я не можу сказати, корисний він чи поганий, але я відчуваю голод після його вживання. Виглядає як багато шлункового соку. Кажуть, що якщо ви споживаєте порошок деревного вугілля, ваш стілець стає чорним, але я постійно бачу золотистий стілець, тому мені цікаво, чи я їм занадто мало, чи я ще не досяг кишечника.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  травна система, засоби проти метеоризму та здуття