Nutrition Now, PB 8, пробіотик, 120 вегетаріанських капсул

 • Виробник: Nutrition Now
 • Код товару: NUR-00357
 • upc код: 027917003573.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.11 кг. Розміри (ДxШxВ): 10.9x5.8x5.8 см.
 • ₴1673
 • ₴1369Підтримка по:
 • Для приймання протягом 60 днів
 • 8 штамів корисних бактерій
 • Сприяє здоров’ю системи травлення
 • 14 млрд активних культур
 • Без молока, глютену та сої
 • Флакон не містить бісфенолу A
 • Дієтична добавка
 • Рекомендації із застосування

  As a dietary supplement for adults, take two (2) capsules per day.

  Інші інгредієнти

  Vegetarian capsule (cellulose, water).

  This product contains no gluten, eggs, milk, peanuts, tree nuts, or soy.

  Попередження

  14 billion good bacteria per serving at time of manufacture. Bacteria count will vary after time of manufacture. Store in a cool, dry place- best if refrigerated after opening.

  If you have a medical condition, are on medication or are pregnant or nursing, please seek the advice of a qualified health care professional before using. Take only as directed. Do not exceed suggested dosage. Do not use if inner seal is broken or missing.

  Keep out of reach of children.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Capsules
  Servings Per Container: 60
  Amount Per Serving% Daily Value
  Total Carbohydrate<1 g<1%†
  Proprietary Probiotic Blend - 14 billion CFU
  Microcrystalline cellulose, Lactobacillus acidophilus LA-14®, Bifidobacterium lactis BL-04®, Lactobacillus plantarum LP-115®, magnesium stearate, silicon dioxide, Lactobacillus salivarius LS-33®, Bifidobacterium bifidum BB-06™, Bifidobacterium longum BL-05™, Lactobacillus rhamnosus LR-32®, Lactobacillus casei LC-11®
  780 mg **
  † Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
  ** Daily Value not established
  Покупець 2024-04-19

  Я використовую його для щоденного споживання молочнокислих бактерій. Запор не покращується різко, просто вживаючи це, але це одна з необхідних добавок, оскільки вона покращує стан стільця. Розмір пристойний, але це не той рівень, що не можна пити. На даний момент я все ще зберігаю його в холодильнику.

  Покупець 2024-04-19

  Цей пробіотик містить багато різних штамів здорових бактерій. Вони корисні для травлення, настрою та здоров’я в цілому. Я приймаю його щодня і не помічаю жодних проблем (жодних проблем з кишечником чи дивних запахів). Я думаю, що це допомагає впоратися з моєю тривогою (оскільки розум пов’язаний із кишківником). Здається, це також допомагає з моїм IBS. Моя єдина скарга полягає в тому, що вам потрібно приймати 2 капсули на день, щоб отримати переваги повної дози, тому це може ввести в оману. Окрім цього, це гарний якісний продукт.

  Покупець 2024-04-19

  Перед використанням я думав, що дешевий пробіотик, ймовірно, неефективний, але це виявилося помилковим. Я страждаю на функціональну диспепсію з синдромом болю в шлунку, і це дуже допомагає мені, коли мій стан спровокований, я приймаю його, щоб хоча б тимчасово заспокоїти відчуття печіння (особливо вночі), щоб мати якісний сон. Лише одна дивна річ: на упаковці я не бачу жодної інформації про виробника, щоб прочитати більше, лише компанію-замовника. Не пам’ятаю, щоб знайти щось про них в Інтернеті (за межами США).

  Покупець 2024-04-19

  Я приймаю дві капсули перед їжею, щоб відчути ефект. Розмір досить великий, але його легко проковтнути, упаковка на 2 місяці, хороша якість інгредієнтів. Допомагає проти діареї.

  Покупець 2024-04-19

  Перший раз купую цей, але його часто перезапускали. Прибув добре упакованим, як на фото. Це виправдало мої очікування. Сила дії, інгредієнти та кількість відповідають рекламованим. Він надійшов у встановлений термін. Прийшов без пошкоджень упаковки. У мене не було жодних побічних ефектів під час прийому продукту, а також подразнення шлунка. Смак непоганий при ковтанні, і я вважаю, що травлення відбувається швидко. розмір капсули не такий вже й малий. Я відчув хороше відчуття кишкової флори після початку прийому.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  травна система, пробіотики