Nutricology, Delta-Fraction, Tocotrienols, 50 mg, 75 Softgels

 • Виробник: Nutricology
 • Код товару: ARG-55270
 • upc код: 713947552708.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.05 кг. Розміри (ДxШxВ): 4.6x4.6x8.4 см.
 • ₴1947
 • ₴1752Підтримка по:
 • Innovative Nutrition
 • Hypoallergenic
 • Dietary Supplement
 • Delta-Fraction Tocotrienols 50 mg

  Delta-Fraction Tocotrienols contains tocotrienols from annatto beans and is free of tocopherols. Tocotrienols have more powerful antioxidant activity than tocopherols.

  Рекомендації із застосування

  As a dietary supplement, 1 or 2 softgels one or two times daily with meals, or as directed by a healthcare practitioner.

  Інші інгредієнти

  Rice bran oil, gelatin, glycerin, purified water.

  Попередження

  Variations in product color may occur. Keep in a cool, dry place, tightly capped.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Softgels
  Servings Per Container: 37
  Amount Per Serving % Daily Value
  Tocotrienols (as DeltaGOLD containing 90% delta-tocotrienol and 10% gamma-tocotrienol) 100 mg
  † Daily Value not established.
  Покупець 2023-06-06

  В основному їжте для гнучкості судин! Після вживання пляшки застій крові під язиком зменшився на 80%! І це єдиний інгредієнт, який я бачив на iherb, який відповідає моїм потребам!

  Покупець 2023-06-06

  Токотрієноли є кращою формою вітаміну Е, яка найбільш засвоюється, порівняно з дешевими токоферолами, які містить більшість добавок вітаміну Е. І найкраще отримувати їх чистими і взагалі без токоферолу, тому що токофероли конкурують з ними за поглинання і всмоктуються першими. На жаль, більшість токотрієнолів містять токофероли, змішані з принаймні щоденною рекомендованою кількістю вітаміну Е. Це якісні чисті токотрієноли, які не містять токоферолів, і це те, що вам потрібно в ідеалі. Так, це в кілька разів дорожче, ніж добавки з токоферолом, але ми вважаємо, що воно того варте. Ми використовуємо його всередину для кровообігу та зовнішньо для шкіри та волосся, і дуже ним задоволені.

  Покупець 2023-06-06

  Якість висока, інгредієнти високоефективні, кількість дуже велика, доза один раз на день, і користь велика і повне поліпшення шкіри, ефективний вплив на волосся також Містить антиоксиданти, і смак дуже, дуже, дуже чудовий.

  Покупець 2023-06-06

  Я читав про харчові добавки більше, ніж більшість людей, і я маю на увазі більше 95% за 40-річний період. Я приймаю гарну збалансовану добавку токоферолу/токотрієнолу, але відчуваю, що їй потрібно більше дельта-фракції, тому приймайте одну вранці і підсилюйте її цією ввечері. Гугльте «переваги вітаміну Е» і приймайте власні рішення. Я постійно шукаю добавки і маю величезний індекс, набраний протягом тривалого часу, і часто виявляю, що знав про щось, що через роки опубліковано в ЗМІ як останнє відкриття.

  Покупець 2023-06-06

  Я купив його, тому що обстеження показало високий рівень холестерину. Я збираюся спробувати контролювати рівень холестерину за допомогою комбінації токотрієнолу/червоного дріжджового рису/омега-3. Мені доведеться спочатку спробувати і перевірити, чи це працює. Розмір таблетки невеликий і його легко проковтнути. Я з нетерпінням чекаю на ефективність токотрієнолів.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  вітаміни, вітамін e