NOW Foods, Solutions, Organic Vegetable Glycerine, 8 fl oz (237 ml)

 • Виробник: Now Foods
 • Код товару: NOW-07684
 • upc код: 733739076847.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.4 кг. Розміри (ДxШxВ): 18.3x4.6x4.8 см.
 • ₴1071
 • ₴876Підтримка по:

Докладно про товар NOW Foods, Solutions, Organic Vegetable Glycerine, 8 fl oz (237 ml) :

 • 100% Pure Versatile Skin Care
 • Softens & Moisturizes
 • Multi-Purpose
 • USDA Organic
 • Non GMO Project Verified
 • Certified Organic by QAI
 • NOW® Solutions Products Are Not Tested on Animals
 • Condition: Rough or dry skin in need of softening and moisturization.

  Solution: Pure organic vegetable glycerine is an outstanding moisturizer and skin cleanser that also provides softening and lubricating benefits. It's easily soluble in water, making it suitable for use in all of your favorite cosmetic applications. Pure Organic Vegetable Glycerine has a long shelf life and does not easily oxidize. It is a natural product derived from organic palm oil or sunflower oil.

  NOW® Solutions is the next step in the evolution of personal care products. This comprehensive natural line encompasses moisturizers and serums, bath and body oils, shampoos and conditioners, oral care, skin care, and essential oils, all of which are formulated with the finest functional ingredients from around the world. NOW® Solutions products avoid harsh chemicals and synthetic ingredients in our formulations, to provide a more natural product line.

  Рекомендації із застосування

  For soft, luxurious skin simply massage a few drops of pure organic vegetable glycerine on the desired area as needed.

  Інші інгредієнти

  Organic glycerine.

  Clear bottle contains UV light protectant.

  Попередження

  Discontinue use if redness or irritation occurs.

  Store tightly closed in a cool, dry environment.

  Покупець 2024-07-14

  Чесно кажучи люблю один раз,після приручення і тіло мокре.Зволожує один раз.Тобто після душу кладу,бо якщо шкіра суха то натирати важко.Розмір відмінний.Клала тобі розмір поруч із пластиковою чашкою і запаху немає, потім змішуєш з мускусом чи духами і наносиш на пульс.

  Покупець 2024-07-14

  Мир вам. Я хотіла поділитися з вами своїм досвідом щодо гліцерину, який мені не потрібно використовувати в кремових сумішах. Дуже корисний для волосся, нігтів і шкіри.Вважається природним консервантом.Зволожує і живить.Відіграє активну роль в омолоджуванні шкіри.Входить до складу всіх косметичних засобів і макіяжу. Його ефективність у збереженні шкіри та якість розміру та складу упаковки чудові.

  Покупець 2024-07-14

  Я дала його своїй тітці, у якої дуже суха шкіра. Вона сказала мені змішати його з лосьйоном для тіла та лосьйоном для обличчя потроху і нанести. Після душу вранці я наношу лосьйон з гліцерином, і їй це дуже подобається тому що відчувається вологість до вечора.

  Покупець 2024-07-14

  Чесно кажучи, я взяла його, тому що чула, що воно добре відлущує губи, але я не використовувала його багато, тому що я ненавиділа відчуття масла на губах, але коли я наношу його на губи, мені стає трохи жарко .Можливо, якби так продовжували, то пігментацію губ прибрали б, але в цілому олії компанії оригінальні та оригінальні. Потрібен час, щоб використовувати, запах, якість, розмір, вік, користь, чутлива формула, ефірні олії , зволоження, живлення, упаковка

  Покупець 2024-07-14

  Аромат без запаху. Я використовую його для масажу перед прийняттям ванни. Навіть якщо ви використовуєте його щодня, його вистачить на півроку. При використанні в якості масажу він стає все теплішим за рахунок тертя. Після цього, коли я вмилася душем, відчула, що моя шкіра стала м’якою і гладкою! Кажуть, що добре виходити з ванни, тому що вона зволожена, але якщо не змивати, то буде турбуватися про липкість. Я думаю, що його можна використовувати людям з чутливою шкірою, оскільки він не містить зайвих речей.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  догляд за тілом, олії для тіла й масажні олії