NOW Foods, добавка для підтримки нормального артеріального тиску, 90 рослинних капсул

 • Виробник: Now Foods
 • Код товару: NOW-03066
 • upc код: 733739030665.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.11 кг. Розміри (ДxШxВ): 5.1x5.1x10.4 см.
 • ₴1819
 • ₴1488Підтримка по:

Докладно про товар NOW Foods, добавка для підтримки нормального артеріального тиску, 90 рослинних капсул :

 • Підтримка серцево-судинної системи
 • Допомагає підтримувати нормальний артеріальний тиск, який вже знаходиться в межах здорового діапазону
 • MegaNatural-BP
 • Дієтична добавка
 • Вегетаріанський і веганський продукт
 • Без ГМО
 • Підтримка загального стану здоров’я
 • Сімейне підприємство з 1968 року
 • Виготовлено на підприємстві, що має реєстрацію GMP
 • Добавка для підтримки нормального артеріального тиску від NOW® поєднує в собі два рослинні препарати, широко відомі завдяки своїй здатності підтримувати здоров’я серцево-судинної системи. MegaNatural®-BP™ — це запатентований та клінічно випробуваний екстракт виноградних кісточок, стандартизований за поліфенолами. MegaNatural®-BP™ містить флавоноїди, які можуть підтримувати нормальну роботу артерій і здоровий тиск, який вже знаходиться у межах норми. Добавка від NOW містить стандартизований екстракт глоду для захисту від вільних радикалів та підтримки серцево-судинної системи.

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 1 капсулі 1–2 рази на день.

  Інші інгредієнти

  Целюлоза (капсула), рисове борошно, стеарат магнію (рослинне джерело) та діоксид кремнію.

  Під час виготовлення не використовуються дріжджі, пшениця, глютен, соя, молоко, яйця, риба, молюски та деревні горіхи. Виготовляється на підприємстві, яке має реєстрацію належної виробничої практики (GMP), де обробляються інші інгредієнти, що містять ці алергени.

  Попередження

  Тільки для дорослих. Перед початком прийому добавки під час вагітності, грудного вигодовування, у випадку прийому медичних препаратів (насамперед серцевих, препаратів для нормалізації тиску, антикоагулянтів чи препаратів, що розріджують кров), за наявності захворювань (особливо хвороб серця та хвороб, пов’язаних із артеріальним тиском) зверніться до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Колір продукту може змінюватися природним чином.

  Після відкриття упаковки зберігати в сухому прохолодному місці.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 рослинна капсула
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Екстракт виноградних кісточок (Vitis vinifera) (MegaNatural®-BP™) (стандартизований до не менше 90 % поліфенолів)150 мг*
  Екстракт глоду (Crataegus laevigata та/або Crataegus monogyna) (листя і квітки) (стандартизовано до не менше 1,8 % вітексину-2"-0-рамнозиду)300 мг*
  * Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-05-29

  дуже хороший бренд, ефективна добавка для підтримки нормального арт тиску , всім рекомендую

  Покупець 2024-05-29

  У мене завжди був невідповідний артеріальний тиск, тому я купив його без жодних вагань. Читала багато відгуків, і люди писали докладно, так що начебто дуже допомогло при подібних симптомах! Минуло лише 3 тижні, тому відчуття не дуже, але я планую продовжувати приймати його в майбутньому! Буквально я знаю, що їсти це одне не матиме великої різниці. Я почав займатися разом - я проходжу 10 000 кроків щодня! Я також дуже дбаю про те, що я їм. Особливо жирну та смажену їжу також різко скоротили! Вітаміни від Now Foods також є надійними продуктами, оскільки я їх купував і їв. Я сподіваюся, що ви продовжите його їсти і сподіваюся, що це матиме хороший ефект!

  Покупець 2024-05-29

  З віком важливо правильно підтримувати свій тиск. Проблеми з тиском можна попередити. Прекрасна для цього добавка. Відчувається покращення!

  Покупець 2024-05-29

  Для покращення артеріального тиску саме те (але краще зверніться до лікаря за рекомендаціями та рецептом).

  Покупець 2024-05-29

  Ця добавка повинна прийматися довготривалий період і повинна дотримуватися дієта, щоб мати результат. Капсули ковтаються легко; якість подобається, упаковка зручна. Добре, що це природний інгредієнт.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  трави, рослинні засоби