NOW Foods, D-Mannose, 500 mg, 240 Veg Capsules

 • Виробник: Now Foods
 • Код товару: NOW-02816
 • upc код: 733739028167.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.27 кг. Розміри (ДxШxВ): 13.7x7.6x7.6 см.
 • ₴3679
 • ₴3010Підтримка по:

Докладно про товар NOW Foods, D-Mannose, 500 mg, 240 Veg Capsules :

 • Healthy Urinary Tract
 • Cleanses the Bladder
 • Non-GMO Project Verified
 • A Dietary Supplement
 • Vegetarian / Vegan
 • Kosher
 • General Health
 • Family Owned Since 1968
 • GMP Quality Assured
 • D-mannose is a naturally occurring simple sugar that your body utilizes to help cleanse the urinary tract and maintain a healthy bladder lining. It's metabolized only in small amounts, with excess amounts rapidly excreted in urine, so it won't interfere with healthy blood sugar regulation. Clinical studies have demonstrated that, when taken regularly, D-mannose promotes normal urinary tract function by cleansing and maintaining the health of the bladder lining.

  Рекомендації із застосування

  Take 3 capsules 1 to 3 times daily. Take with water or unsweetened juice, such as unsweetened cranberry juice.

  Інші інгредієнти

  Hypromellose (cellulose capsule), rice flour, stearic acid (vegetable source), magnesium stearate (vegetable source) and silicon dioxide.

  Not manufactured with yeast, wheat, gluten, soy, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

  Попередження

  Caution: For adults only. Consult physician if pregnant/nursing, taking medication, or have a medical condition. Keep out of reach of children.

  Natural color variation may occur in this product.

  Store in a cool, dry place after opening.

  Поживна цінність
  Serving Size: 3 Veg Capsules
  Servings Per Container: 80
  Amount Per Serving %Daily Value
  Calories 5
  Total Carbohydrate 1.5 g <1%*
  Total Sugars 1.5 g
  D-Mannose 1.5 g (1,500 mg)
  * Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.
  † Daily Value not established.
  Покупець 2024-06-14

  D-Mannose є натуральним простим цукром, який метаболізується в організмі тільки в невеликих кількостях, при цьому інша його частина швидко виводиться з організму з сечею. В сечовивідних шляхах D-Mannose перешкоджає застою частинок і сприяє їх вимивання в потоці сечі. Клінічні дослідження показали, що при регулярному прийомі D-Mannose допомагає підтримувати здоров'я сечових шляхів. Оскільки організм використовує невелику кількість D-Mannose, продукт не заважає здорової регуляції рівня цукру в крові.
  Приймаю разом із концентратом журавлини, взяла вперше

  Покупець 2024-06-14

  Брала мамі від циститу, приймала 1 місяць як написано в рекомендаціях , поки цистит ще не проявлявся , пюале все д таки мало часу пройшло поки не можу нічого сказати

  Покупець 2024-06-14

  D-манноза ефективно позбавить від циститу та сечостатевих інфекцій, захистить від рецидиву, а головне, убезпечить від шкоди лікування, в складі жодних хімічних сполук.

  Покупець 2024-06-14

  Для мене це чудовий засіб,гарної якості та складу. Маю певні проблеми по гінекології та урології,тому вже третій рік підряд у якості профілактичних мір приймаю Д - Манозу або журавлину ( у вигляді капсул та свіжі ягоди ). Як тільки відчуваю дискомфорт,то одразу ж приймаю. Через анатомічну будову жіночих органів,часто можуть потрапити певні мікроорганізми туди,де їм не варто знаходитись. І потім починаються ускладнення,неприємні відчуття і т.д. Д - Маноза чудово справляється з виведенням з організму ( сечового міхура ), бактерії кишкової палички,яка потрапляючи до сечового міхура викликає його запалення ( цистит ). Взагалі журавлина має ряд крутих властивостей,які потрібні кожній людині підтримувати,особливо жінкам! Якість - чудова! Розмір - оптимальний,не великий і не малий,зручно ковтати. Дозування саме у цього засобу не дуже велике,тому за рекомендацією лікаря я приймаю по 1-2 капсули/2 рази на день ( ранок і вечір ). Смак звичайний,немає якось певного! Перевага значна,з якою більш детально можна ознайомитись на будь - якому інтернет ресурсі.

  Покупець 2024-06-14

  замовила даний препарат для своєї знайомої. вона хворіє на часті цистити. а в час негострого стану торбує постій дискомфорт. вирішила подбати про своє здоровя наперед. після тижня прийому відчула видимий результат. гарна якість. лише натуральні інгредієнти. вистачає на довго.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  жіноче здоров’я, d-маноза