NOW Foods, BioCell, гідролізований колаген II типу, 120 рослинних капсул

 • Виробник: Now Foods
 • Код товару: NOW-03008
 • upc код: 733739030085.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.14 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.4x6.4x6.4 см.
 • ₴2268
 • ₴1855Підтримка по:

Докладно про товар NOW Foods, BioCell, гідролізований колаген II типу, 120 рослинних капсул :

 • Підтримка суглобів
 • Рухливість та комфорт суглобів
 • Сприяє здоров’ю шкіри
 • Клінічно підтверджено
 • Містить колаген BioCell
 • Дієтична добавка
 • Без ГМО
 • Загальний стан здоров’я
 • Сімейне підприємство, засноване в1968 році
 • Має реєстрацію належної виробничої практики (GMP)
 • BioCell Collagen — це універсальна харчова добавка, яка підтримує як здоров’я суглобів, так і утримання вологи в зрілій шкірі. Цей запатентований, попередньо перетравлений комплекс із хрящів курячої грудини має природний гідролізований колаген та інші природні елементи здорових сполучних тканин, включно з хондроїтином та гіалуроновою кислотою. За допомогою BioCell Collagen ви можете підтримувати здорову роботу суглобів, комфорт руху та міцну сполучну тканину, підтримуючи при цьому нормальний рівень вологи у зрілій шкірі.

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 2 капсули двічі на день.

  Інші інгредієнти

  Гіпромелоза (целюлозна капсула), мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота (рослинне джерело) та діоксид кремнію.

  Під час виготовлення не використовуються дріжджі, пшениці, глютена, сої, кукурудза, молоко, яєць, риба, молюски та деревні горіхи. Виготовляється на підприємстві, яке має реєстрацію належної виробничої практики (GMP), де обробляються інші інгредієнти, що містять ці алергени.

  Попередження

  Попередження. Тільки для дорослих. Перед початком застосування в період вагітності, грудного вигодовування, за наявності захворювань або якщо ви приймаєте препарати, потрібно проконсультуватися з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Колір продукту може змінюватися природним чином.

  Після відкривання упаковки зберігати в сухому прохолодному місці.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 2 рослинні капсули
  Порцій в упаковці: 60
  Кількість в 1 порції % від добової норми*
  Колаген BioCell (запатентований екстракт курячого хряща грудної клітини)
  Гідролізований колаген II типу
  Хондроїтин сульфат
  Гіалуронова кислота
  1 г (1000 мг)
  570 мг
  190 мг
  95 мг
  *
  *
  *
  *
  * Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-05-28

  це унікальний комплекс для підтримки опорно-рухового апарату та здоров'я шкіри. Містить добре засвоюваний гідролізований колаген та хондроїтинсульфат для здорової хрящової та сполучної тканин. гіалуронова кислота також міститься для молодості та пружності шкіри. Суміш ідеальна для всіх, хто хоче без проблем рухатися та робити щось більше для свого зовнішнього вигляду.

  Покупець 2024-05-28

  Цей продукт я купив для матері, і це колаген типу II, який бере участь у формуванні хряща в суглобах тіла. Решта типів колагену, такі як тип 1, 3, 4 і 5, корисні для волосся, шкіри та нігтів. Через вік у матері є ерозія хрящів черевних задніх хребців, і це викликає у неї біль і ішіас. Я купив її для неї, щоб покращити процес загоєння, і, можливо, це допомагає відновити хрящ, незважаючи на відсутність наукової інформації. доказів, але ми наслідуємо досвід людей, які отримали користь. Продукту потрібен час, щоб оцінити його, але спочатку через 3 тижні спостерігається невелике покращення, і я, якщо буде воля Божа, оновлю огляд після того, як коробка закінчиться. Знаючи, що вона приймає його з іншою добавкою, яка містить глюкозамін, хондроїтин і msm. Цей продукт, крім колагену, містить гіалуронову кислоту і низьку дозу хондроїтину. Упаковка, продукт та інгредієнти здаються хорошими та якісними, а використовуваний колаген відповідає тому, що написано на коробці, з курки. Продукт не містить продуктів зі свинини, розмір капсули середній, і у моєї мами не було проблем з її проковтуванням.

  Покупець 2024-05-28

  Приймаю цей калоген вже три місяця, стан суглобів значно покращився. Коліна перестали боліти, почав присідати без болей.Тут присутній калоген другого типу, є хондроїтин і гіалуронова кислота, які потрібні для відновлення і функціонування суглобів. Додатково замовив хондроїтин, глюкозамін, мсм, вітамін С. Цей калоген відомого бренду, чудова якість, гарна велика баночка, якої стає на два місяця, в капсулах дуже зручно приймати.

  Покупець 2024-05-28

  Брала це й комплекс для тата, для покращення роботи суглобів. Сам препарат хороший, але має певну специфіку він сильно підіймає тиск, тому ті у кого є проблеми з тиском будьте обежні.

  Покупець 2024-05-28

  Замовляю вже не раз, пити потрібно постійно з перервою максимум 2 місяці. Мама задоволена

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  кістки, суглоби й хрящі, добавки з колагеном