NaturesPlus, Dyno-Mins, магній, 250 мг, 90 таблеток

 • Виробник: Nature's Plus
 • Код товару: NAP-36661
 • upc код: 097467366619.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.27 кг. Розміри (ДxШxВ): 6.4x6.4x11.2 см.
 • ₴1381
 • ₴1130Підтримка по:

Докладно про товар NaturesPlus, Dyno-Mins, магній, 250 мг, 90 таблеток :

 • Збагачено рослинними мікроелементами Phytavail
 • Підтримка здоров’я кісток
 • Дієтична добавка
 • Магній — мікроелемент, який має надзвичайно важливе значення для виробництва енергії, роботи м’язів, передачі нервових імпульсів і мінералізації кісток. Він необхідний для метаболізму вуглеводів і створення здорових жирів і білків. Відомо, що магній забезпечує поживну підтримку для того, щоби заспокоювати розум і тіло, знижувати рівень стресу, підтримувати спокійний сон і здорову щільність кісток, а також сприяти здоров’ю імунної та серцево-судинної систем.

  Рекомендації із застосування

  Приймати одну таблетку на день.

  Інші інгредієнти

  Мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, целюлоза (рослинного походження), стеарат магнію та фармацевтична глазур.

  Не містить штучних барвників і консервантів. Не містить жодного з основних алергенів, зазначених у Законі США про маркування харчових алергенів і захист прав споживачів.

  Попередження

  Keep tightly closed in a cool, dry place. Keep out of reach of children.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 таблетка
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Магній (комплекс Phytavail — запатентована суміш, що містить розчинні рослинні мікроелементи, аміноат, аспартат, цитрат, аскорбат, лізинат, метіонат, оксид, рідкоземельні елементи та фруктоолігосахариди [з інуліну кореня цикорію, буряка / цукрової тростини])250 мг60 %
  Покупець 2024-07-25

  Магній - мінерал, що має важливе значення для виробництва енергії, скорочення м'язів, передачі нервових імпульсів та мінералізації кісток. Він необхідний для метаболізму вуглеводів та створення здорових жирів та білків. Відомо, що магній надає поживну підтримку для спокою розуму та тіла, зниження стресу, спокійного сну та здорової щільності кісток, а також сприяє зміцненню імунітету та серцево-судинної системи.

  Покупець 2024-07-25

  П'ю магній на постійній основі з невеликими перервами. Спробував різні форми і бренди і ось черга дійшла до цієї баночки. Тут магній в різних рослинних формах і дозування немаленька в одній капсулку. Для мене вирішальним моментом при покупці було те, що тут немає віт. В6, тому що я поєдную цей магній з іншим до складу якого входить В6. Продавець в інструкції пише, що приймати 1 таблетку, але чесно скажу - тут ви ефекту не побачите, треба пити 2 шт. Якщо п'єте тільки цей магній, а не як я поєдную з іншим.

  Покупець 2024-07-25

  Магній дуже важливий для міцності кісток та загального самопочуття Ви думаєте, чому Супермен такий, який він є і більше ніякий? Просто він розуміється на вживанні магнію. Подейкують, що вся річ у тому, що у нього дядько на магнієвій фабриці працює. У нього цього магнію завалися. От і шле будь-кому.

  Покупець 2024-07-25

  Ця баночка з магнієм - те, що вам потрібно, якщо ви відчуваєте тривожність, вночі зводить судомою м'язи, буває поколювання в кінцівках та підвищене серцебиття; якщо ви Не значні зміни. спите, часто прокидаєтеся, а вранці почуваєтеся розбитим; якщо у вас є діти-школярі/підлітки чи нервові колеги (їм, до речі, теж порекомендуйте). Магній вирішить усі ці ваші проблеми, тому що вони часто пов'язані саме з дефіцитом магнію. Я з магнієм давно приймаю по 1-2 таблетки на ніч. Цей комплекс узяла вперше, але він працює.

  Покупець 2024-07-25

  Це природна амінокислота магнію, і інгредієнти хороші!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  мікроелементи, магній