Nature's Path, Organic Flavored Toaster Pastries, Frosted Cherry Pomegranate, 6 Pastries, 11 oz (312 g)

 • Виробник: Nature's Path
 • Код товару: NPA-41015
 • upc код: 058449410157.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.4 кг. Розміри (ДxШxВ): 14.5x9.1x7.2 см.
 • ₴907
 • ₴742Підтримка по:

Докладно про товар Nature's Path, Organic Flavored Toaster Pastries, Frosted Cherry Pomegranate, 6 Pastries, 11 oz (312 g) :

 • Always Organic
 • Made with Real Fruit
 • No Artificial Flavors or Synthetic Colors
 • USDA Organic
 • Non GMO Project Verified
 • Fairtrade
 • Vegetarian
 • Certified Organic by Quality Assurance International (QAI)
 • Kosher Dairy
 • Real Organic Goodness

 • Real organic cherries
 • Sweet icing
 • Pomegranate juice
 • Our organic toaster pastries are always made with real fruit, Fairtrade ingredients and no artificial flavors. The filling is baked into a golden pastry & finished with frosting for a tasty treat straight out of the toaster.

  "Our Always Organic Legacy began on my family farm, where dad said 'Always leave the soil better than you found it,' by farming without chemical pesticides, fertilizers of GMOs. For over 30 years, our family has aspired to make delicious, organic foods that you can love & trust."

  From our family to yours,

  Arran Stephens, Co-founder

  Рекомендації із застосування

  Heating Directions

  Toaster Style (Optimal Method):

  Remove wrapper and place your Nature's Path® Organic Toaster Pastry in toaster on light or lowest heat setting. Allow Toaster Pastry to cool before handling.*

  Microwave Style:

  Remove Toaster Pastry from its foil pouch and microwave on high for 10 seconds. Allow Toaster Pastry to cool before handling.*

  *Caution: Frosting and filling can become very hot and cause burns after being heated.

  Інші інгредієнти

  Wheat flour*, cane sugar*, invert cane syrup*, palm oil*, whole wheat flour*, cherries*, apples*, corn starch*, rice starch*, leavening (baking soda, cream of tartar), vital wheat gluten*, pomegranate juice concentrate*, dextrose*, tapioca starch*, cultured dextrose*, sea salt, cherry flavor*, citric acid, honey*, molasses*, red beet powder* (red beet juice concentrate*, maltodextrin*), whey protein concentrate* (milk), algin, sodium citrate, monocalcium phosphate.

  *Organic.

  Contains milk and wheat.

  Fairtrade certified honey. The quantity of cane sugar, invert cane syrup and molasses required for this product are sourced and audited as Fairtrade, ensuring sugar producers receive Fairtrade terms. Total Fairtrade 36%.

  Попередження

  Be sure to allow for adequate cooling time before handling and eating. Use lowest settings on toasters and never leave your toaster or microwave unattended while heating due to the chance of smoke and fire. Children should be supervised while heating pastries.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 pastries (104 g)
  Servings Per Container: 3
  Amount Per Serving% Daily Value*Amount Per Container%Daily Value*
  Calories400 1200
  Total Fat8 g10%25 g32%
  Saturated Fat4 g20%12 g60%
  Trans Fat0 g
  0 g
  Cholesterol0 mg0%0 mg0%
  Sodium300 mg13%900 mg39%
  Total Carb.74 g27%222 g81%
  Dietary Fiber2 g7%6 g21%
  Total Sugars34 g
  102 g
  Incl. Added Sugars34 g68%101 g202%
  Protein6 g
  18 g
  Vitamin D0 mcg 0%0 mcg0%
  Calcium0 mg 0%49 mg4%
  Iron4 mg 20%11 mg62%
  Potassium126 mg2%378 mg8%
  *The % Daily Value (DV) tells you how much a nutrient in a serving of food contributes to a daily diet. 2,000 calories a day is used for general nutrition advice.
  Покупець 2024-07-22

  Я був так вражений тим, що він був органічним і мав такий смак, і я підкорив серію цього продукту♪ Я був здивований, що міг насолоджуватися таким дурним смаком! Як ви можете бачити на малюнку вище, якщо підсмажити печиво, доки поверхня не підрум’яниться, воно стане дуже хрустким, а тепле варення буде дуже смачним. Навіть без тосту воно на смак схоже на м’яке печиво та дуже смачне! Приємно мати можливість насолоджуватися різними текстурами. Воно досить солодке, і мені це подобається, тому що воно як перекус на сніданок. Варення гранатове вишневе, тому кислинка не надто солодка, і воно якраз підходить для солодкого печива. Включає 3 простирадла!

  Покупець 2024-07-22

  Індивідуальна упаковка по 2 аркуші в пакеті. Я злегка запекла його тостером і з’їла. Я уявляла щось досить солодке з упаковки, але воно було не таким солодким і смачним ♪ Мені здається, що смак схожий на смак глазурі тваринних йочі на печиві для тварин. Я скучив по їсти. Відчуття вишні та граната було скромним.

  Покупець 2024-07-22

  Купив вперше. У кожному пакетику по 2 шматочки, і кожен шматочок 200 калорій, тому я їв його замість хліба на сніданок. Рекомендували поставити в мікрохвильовку на 10 секунд, але я запікала в тостері близько 2 хвилин. Солодке цукрове покриття зовні не тануло, а бісквітне тісто було хрустким і смачним. Начинка всередині - вишневий гранат, який є дуже солодким акцентом. Він трохи калорійний для перекусу, тому ідеально підійде для сніданку. Дуже приємно знати, що він органічний і не містить штучних ароматизаторів. Я купив його, коли він був дешевим, але хочу купити його знову, коли він буде на розпродажі.

  Покупець 2024-07-22

  Він органічний, але в ньому багато борошна та цукру, і це суцільний наркоманський смак. (Я відчув, що на смак схожий на всі родзинки від Higashi*до. Він солодший за всі родзинки.) Він корисніший за наявний у продажу з добавками, але також калорійний, тому будьте обережні. Для мене він був занадто солодким, тому я був би радий, якби він був трохи менш солодким. Було смачно навіть без розігріву.

  Покупець 2024-07-22

  Я скучив за поп-тартами, які я їв, коли жив у Канаді, і купив їх. Це досить солодко. Кожен досить великий і має ситний смак, тому в мене два в одному пакеті, але я їх їв окремо. Воно смачне, як свіже м’яке печиво в розігрітому вигляді, але воно досить смачне і є. Калорійність досить багато, тому будьте обережні, щоб не переїдати!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  злаки й продукти для сніданку,