Natural Factors, PS, Phosphatidylserine, 100 mg, 30 Softgels

 • Виробник: Natural Factors
 • Код товару: NFS-02615
 • upc код: 068958026152.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.06 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.8x5.6x5.6 см.
 • ₴1095
 • ₴896Підтримка по:

Докладно про товар Natural Factors, PS, Phosphatidylserine, 100 mg, 30 Softgels :

 • Dietary Supplement
 • Non-GMO
 • Soy Free
 • PS Factor®
 • The Key to Brain Health
 • Sharp-PS® Green
 • Phosphatidylserine (PS) is a natural component of the brain and is integral to all brain cell activity. Supplementing the diet daily with PS supports healthy brain function. Natural Factors uses Sharp-PS® GREEN Phosphatidylserine, which is derived from non-GMO sunflower lecithin and is 100% soy-free.

  Isura :
  Non-GMO: Documentation ✔
  Mass Spec: Lab Tested ✔

  Рекомендації із застосування

  1 softgel 1-3 times per day or as directed by a health professional.

  Інші інгредієнти

  Softgel (gelatin, glycerin, purified water), non-GMO sunflower oil.

  Contains no artificial colors, preservatives, or sweeteners- no dairy, starch, sugar, wheat, gluten, yeast, soy, corn, egg, fish, shellfish, salt, tree nuts, or GMOs.

  Manufactured by Natural Factors to ensure safety and potency in accordance with Good Manufacturing Practices (GMP) of the FDA and Health Canada.

  Попередження

  As with any supplement, consult your health professional before use if you are pregnant, breastfeeding, or trying to conceive, or if you are taking medication, have a medical condition, or anticipate a surgery. Keep out of the reach of children.

  Sealed for your protection. Do not use if seal is broken. For freshness, store in a cool, dry place.

  Поживна цінність
  Serving Size 1 Softgel
  Amount Per Serving% Daily Value
  Phosphatidylserine
  From non-GMO Sunflower Lecithin (Helianthus annuus) (seed) (Contains naturally occurring phosphatidylcholine (PC), phosphatidylinositol (PI), and phosphatidylethanolamine (PE))
  100 mg**
  ** Daily Value not established.
  Покупець 2024-07-22

  Працює в середині клітин. Якщо у вас виражена сірна чутливість чи грибкові інфекції краще не брати

  Покупець 2024-07-22

  Використовуйте його щодня перед тим, як я піду на уроки мови, щоб отримати необхідні мені переваги – заряд енергії та концентрацію. Це висока якість, а інгредієнти корисні для мого віку 40-. Я використовую його разом з L-теаніном і комплексом вітамінів B. Користувався ним менше місяця, але поки що добре. Що стосується дозування, я не використовую його щодня, але в інші дні приймаю інші добавки. Упаковка та доставка теж чудові. Доставили раніше заявленого. Не має смаку, розмір прийнятний для ковтання.

  Покупець 2024-07-22

  Чудова якість від надійного виробника!

  Розмір капсул невеликий, ковтати не важко. Запах нейтральний. На смак трішки солодкувата оболонка капсули.
  Перевага цієї добавки в м‘яких гелевих капсулах, в такій формі фосфатидилсерін поглинається якнайкраще. Інгредієнт натуральний! Доза 1-3 капсули в день.
  Це вже друга покупка саме цього фосфатидилсерин від Natural Factors! Покращується пам’ять, збільшується концентрація. Дуже сподобався! Варто спробувати!

  Покупець 2024-07-22

  Прийом фосфатидилсерину є рішенням, якщо ви не любите приймати лецитин у вигляді порошку, який може мати надто сильний смак. Антиоксидантний ефект є однією з переваг, і загалом я приймаю його для кращої роботи мозку. Я рекомендую приймати вранці, оскільки, здається, це дає додаткову енергію та збудження, яких не хочеться перед сном. Розмір м'якої капсули легко проковтнути, моя дитина також приймає її час від часу.

  Покупець 2024-07-22

  Препарат підходить для підтримання здоровья мозку та активної реакції. Гарний антиоксидант для літніх людей. Рекомендую!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  фосфоліпіди, фосфатидилсерин