Natural Factors, L-Carnosine, 500 mg, 60 Vegetarian Capsules

 • Виробник: Natural Factors
 • Код товару: NFS-02805
 • upc код: 068958028057.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.08 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.8x5.7x5.6 см.
 • ₴1560
 • ₴1276Підтримка по:

Докладно про товар Natural Factors, L-Carnosine, 500 mg, 60 Vegetarian Capsules :

 • Dietary Supplement
 • Cellular Rejuvenation
 • Purity & Potency Guaranteed
 • Suitable for Vegetarians/Vegans
 • L-Carnosine supports the proper functioning of the brain, heart, skin, muscles, kidneys and stomach. It is an antioxidant for the maintenance of good health which supports healthy aging and cellular rejuvenation. Natural Factors amino acids are the highest quality pharmaceutical grade products available.

  Isura™:
  Non-GMO: Documentation ✔
  Mass Spec: Lab Tested ✔

  Рекомендації із застосування

  1 capsule per day or as directed by a health professional.

  Інші інгредієнти

  Microcrystalline cellulose, vegetarian capsule (carbohydrate gum [cellulose], purified water), magnesium stearate (vegetable grade).

  Contains no artificial colors, preservatives, or sweeteners- no dairy, starch, sugar, wheat, gluten, yeast, soy, corn, egg, fish, shellfish, animal products, salt, tree nuts, or GMOs.

  Manufactured by natural factors to ensure safety and potency in accordance with Good Manufacturing Practices (GMP) of the FDA and Health Canada.

  Попередження

  As with any supplement, consult your health professional before use if you are pregnant, breastfeeding, or trying to conceive, or if you are taking medication, have a medical condition, or anticipate a surgery. Keep out of the reach of children.

  Sealed for your protection. Do not use if seal is broken. For freshness, store in a cool, dry place.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Vegetarian Capsule
  Amount Per Serving%Daily Value
  Vitamin C (ascorbic acid)25 mg28%
  L-Carnosine (Pharmaceutical Grade)500 mg**
  **Daily Value not established.
  Покупець 2024-05-27

  антиоксидант, для підтримки здоров'я, збереження молодості
  L-карнозин практично не має протипоказань. Його заборонено приймати тільки майбутнім мамам і жінкам, що годують.
  Вважається доведеним, що карнозин: покращує працездатність м'язів; забезпечує їхнє відновлення після потужних фізичних навантажень; покращує психічний стан і поведінку дітей, які страждають на аутизм, а також з діагностованим синдромом дефіциту уваги; захищає мозок від дегенерації, а також послаблення пам'яті та погіршення когнітивної функції, спричиненого старінням організму; сприяє загоєнню пептичних виразок у складі препаратів, що містять цинк.
  Застосування цинку-карнозину для лікування виразки Відомо, що цинк активізує вироблення муцину. Згідно з науковими дослідженнями, його користь при лікуванні виразки різко зростає, якщо він застосовується разом з карнозином. Увага! З'єднання цинк-карнозин гальмує зростання бактерій, що сприяють порушенню травлення та розвитку раку шлунка.
  Інструкція із застосування карнозину Для тих, кого цікавить омолоджуючий ефект карнозину, його добове дозування має становити 1500–2000 мг. Дітям з аутизмом цю речовину призначають у кількості 800–1000 мг/день. Увага! При розладах шлунка та для лікування виразкової хвороби лікарі призначають цинк-карнозин. Його дозування повинне становити по 75 мг 2 рази на день.
  Капсули L-карнозину призначають у таких випадках: Органічний цинк за бажання відновити молодість шкіри та внутрішніх органів; за наявності ішемічного захворювання серця та судин; для лікування та профілактики стенокардії, інсульту та інфаркту; при епілепсії, порушенні кровообігу у головному мозку; при виразці шлунка та отруєнні; для лікування хвороб Альцгеймера та Паркінсона; при недостатньо міцному імунітеті; при запаленнях; для зняття хронічної втоми та позбавлення стресів; при цукровому діабеті

  Покупець 2024-05-27

  L-карнозин – це унікальна речовина. Він має антиоксидантні та протизапальні властивості, сприятливо впливає на кальцієвий та енергетичний обмін, оптимізує метаболізм та покращує функції мітохондрій. Курс прийому карнозину приблизно 2 місяці, можливо 2-3 курси на рік. У цієї фірми найлояльніша ціна на препарати карнозина та гарну якість продукції. Мені препарат подобається. Раджу.

  Покупець 2024-05-27

  L-карнозин нормалізує функціонування центральної нервової системи, тому рекомендований для профілактики та лікування нервових розладів. Карнозин має дивну дію: він не просто допомагає зберегти молодість клітин, а перемикає їх від старіння до омолодження. Речовина здатна значно підвищувати м'язову витривалість, знижувати стомлюваність, зменшувати біль у м'язах після інтенсивних тренувань та прискорювати відновлення після травм. Цю амінокислоту придбав, насамперед, підтримки у тонусі м'язової маси. Як відомо, з віком тіло старіє, втрачає пружність та еластичність. Не хочу старіти """"тілом"""". Приймаю вранці натще по одній капсулі. Про результати говорити передчасно, оскільки п'ю карнозин лише кілька тижнів. Але відгуки про нього чудові. Тому з упевненістю можу сказати, що працюючий БАД. Раджу всім, кому за 50. Якщо мій відгук був корисним, натисніть будь-ласка Так. Дякую вам!)

  Покупець 2024-05-27

  L-карнозин підтримує нормальну роботу мозку, серця, шкіри, м'язів, нирок та шлунка. Він є антиоксидантом для підтримки міцного здоров'я, який підтримує здорове старіння і клітинне омолодження.

  Покупець 2024-05-27

  Я купив його, тому що це амінокислота з антивіковою дією. Минуло близько 3 місяців. Я ще молодий, тому мені не хочеться. Я відчуваю, що мої м’язи ростуть добре. Я буду їсти його і надалі.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  амінокислоти, l-карнозин