Life Extension, 5-LOX блокатор з ApresFlex, 100 мг, 60 вегетаріанських капсул

 • Виробник: Life Extension
 • Код товару: LEX-16396
 • upc код: 737870163961.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.06 кг. Розміри (ДxШxВ): 9x4.7x4.7 см.
 • ₴1294
 • ₴1059Підтримка по:
 • Без глютену
 • Без ГМО: сертифікат Non GMO LE Certified
 • Екстракт босвелії наступного покоління
 • Дієтична добавка
 • Було науково показано, що сполуки в екстракті босвелії безпосередньо зв’язуються з 5-LOX, ферментом, який перетворює жирні кислоти в чинники запалення, такі як лейкотриен B4. Сполука босвелії, так звана AKBA, є ключем до цієї корисної дії. Кожна вегетаріанська капсула 100 мг інгібітору 5-LOX з AprèsFlex® стандартизована для забезпечення 20 % активного AKBA з босвелії.

  AprèsFlex® абсорбує на 52 % більше, ніж стандартний екстракт босвелії, та стандартизований для активної сполуки AKBA.

  Інгібітор 5-LOX з перевагами AprèsFlex®

 • Виготовлений з стандартизованого екстракту босвелії (Boswellia serrata)
 • Сприяє нормальній реакції на запалення шляхом пригнічення ферменту 5-LOX
 • Підтримує здоров’я суглобів, здоров’я артерій і здоровий поділ клітин
 • Краще засвоювана босвелія

  Босвелія — це екстракт, який може пригнічувати запальні чинники, підтримуючи здоров’я суглобів і артерій. У цій добавці ми використовуємо стандартизовану форму босвеллії під назвою AprèsFlex®, яка абсорбується в кров на 52 відсотки більше, ніж раніше доступні екстракти босвеллії. Кожна вегетаріанська капсула інгібітора 5-LOX з AprèsFlex® містить 100 мг цього інноваційного екстракту.

  5-ліпоксигеназа (5-LOX) — це фермент, який перетворює жирні кислоти в лейкотрієни. Оскільки рівні 5-LOX згодом збільшуються, надлишок 5-LOX впливає на деякі загальні ефекти нормального старіння.

  Екстракт босвелії інгібує 5-LOX

  Індійське рослина босвелія (Boswellia serrata) містить сполуки, що інгібують 5-LOX, для підтримки здоров’я суглобів і артерій. Босвелія інгібує 5-LOX на клітинному рівні. Наукові дані показують, що з’єднання босвелії під назвою AKBA (3-O-ацетил-11-кето-ß-босвеліева кислота) є ключем до цієї корисної дії.

  Але сполуки босвелії погано всмоктуються в кров. З цієї причини ми використовуємо AprèsFlex®, стандартизовану форму екстракту босвелії. AprèsFlex® абсорбує в кров на 52 % більше, ніж раніше доступні екстракти босвелії.

  Дієтичні фактори збільшують поширеність 5-LOX

  Типова американська дієта збільшує рівень 5-LOX. Продукти, багаті омега-6 жирними кислотами, такі як червоне м’ясо, птиця, яйця та молочні продукти, а також вуглеводи з високим глікемічним індексом, викликають вироблення арахідонової кислоти. Організм виробляє фермент 5-LOX у відповідь на арахідонову кислоту.

  Переваги модуляції 5-LOX

  5-LOX створює з’єднання, подібні лейкотрієнам B4, з арахідонової кислоти. Інгібування лейкотрієну B4 допомагає підтримувати здоров’я суглобів, артерій і тканин. Інгібування 5-LOX також сприяло підтримці здорового поділу клітин на доклінічних моделях.

  Кожна вегетаріанська капсула 100 мг інгібітору 5-LOX з AprèsFlex® стандартизована для забезпечення 20 % активного AKBA з босвелії. Більшості людей потрібна лише одна капсула на день.

  Рекомендації із застосування

  Перед використанням уважно прочитайте всю інформацію на етикетці й точно дотримуйтесь інструкцій.

  Щоб пригнічувати фермент 5-ліпоксигеназу, приймайте по одній (1) капсулі на день з їжею або без неї або за призначенням медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Мікрокристалічна целюлоза, рослинна целюлоза (капсула), діоксид кремнію, рослинний стеарат.

  Попередження

 • Зберігати в недоступному для дітей місці.
 • Не слід перевищувати рекомендовану дозу.
 • Не слід купувати продукт, якщо зовнішня захисна плівка пошкоджена.
 • Перед прийомом дієтичних добавок проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви проходите курс лікування від захворювання, а також у період вагітності й грудного вигодування.
 • Зберігати в щільно закритій упаковці в сухому прохолодному місці.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 вегетаріанська капсула
  Кількість в 1 капсулі% від добової норми
  Екстракт босвеліі AprésFlex® (Boswellia serrata) (смола камеді) (станд. до 20 % 3–0-ацетил-11-кето-ß-босвелієвої кислоти [AKBA])100 мг**
  ** Добову норму не визначено
  Покупець 2024-04-18

  Брала по рекомендації нутріціолога, особливого ефекту не помітила. Мала банка

  Покупець 2024-04-18

  Про даний препарат, а саме про босвелію нового покоління, дізналася з відгуків користувачів. Придбала для допомоги маминим суглобам.
  До цього вже купувала БАД босвелія з куркумою. Мамі сподобався, відчула покращення. Пізніше доповню свій відгук про даний препарат.

  Покупець 2024-04-18

  Привіт з України ?
  Постійно замовляю босвелію весною і восени для мами, в неї проблема з колінами і кісточкою на правій нозі. Це ЧУДО-БОСВЕЛІЯ!
  Допомогає моїй мамі без аптечних НПЗП позбутися запалення в колінах і зменшує кісточку на нозі на 80%, покращення наступило вже через тиждень, а повністю біль зникла після 4-5 тижнів прийому.
  100%перевага стандартизованої форми босвелії ApresFlex ,що вона на 52%краще всмоктується в кров, ніж інші доступні екстракти босвелії. Пробували іншу фірму, але саме ця працює краще?
  Однозначно рекомендую

  БАЖАЮ ВСІМ МИРНОГО НЕБА ? ТА ЗДОРОВ'Я !

  Покупець 2024-04-18

  Гарна добавка, якщо у вас є хворі суглоби! Даний комплекс Забезпечує здорову реакцію організму на запалення за рахунок придушення ферменту 5-LOX. Підтримує здоров'я суглобів, артерій та поділ здорових клітин. Загалом і капсули зручні, добре ковтаються із водою. Жодних побочок не було. Рекомендую

  Покупець 2024-04-18

  Забезпечує здорову реакцію організму на запалення за рахунок придушення ферменту 5-LOX. Підтримує здоров'я суглобів, артерій та поділ здорових клітин.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  трави, босвелія