Life Extension, MacuGuard, добавка для здоров’я зору з шафраном, 60 капсул

 • Виробник: Life Extension
 • Код товару: LEX-19926
 • upc код: 737870199267.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.08 кг. Розміри (ДxШxВ): 8.1x4.6x4.6 см.
 • ₴1303
 • ₴1066Підтримка по:
 • 1 таблетка на день
 • Без глютену
 • Без ГМО: сертифікат Non GMO LE Certified
 • Рослинні екстракти для підтримки нормального зору
 • Дієтична добавка
 • У результаті наукових досліджень дана формула була посилена фосфоліпідами, щоб збільшити поглинання лютеїну.

  Поживні речовини, які потрібні для нашого зору, часто важко отримати. Але варто подбати про те, щоб ми отримували їх у достатній кількості, щоб підтримувати наш зір здоровим із плином часу. Наприклад: каротиноїди лютеїн і зеаксантин є основними компонентами вашого макулярного пігменту та допомагають захистити очі від впливу надлишку синього та ультрафіолетового світла.

  Лютеїн і зеаксантин необхідні для здорового зору

  Ось чому ця формула містить лютеїн, транс-зеаксантин і мезо-зеаксантин, а також альфа-каротин, ще один каротиноїд для здоров’я зору, який пов’язаний із захистом жовтої плями й сітківки. Лютеїн і два типи зеаксантину, добре відомі своєю допомогою у збереженні здоров’я жовтої плями та діють як захисники від надмірного оксидативного стресу. Вони допомагають підтримувати роботу очей навіть з часом.

  Астаксантин проти втоми очей

  Японські вчені вивчили астаксантин у клінічних умовах. Вони продемонстрували, що 6 мг добавки астаксантину щодня сприяли підвищенню гостроти зору та здоров’ю очей.

  Фосфоліпіди для каротиноїдів: оптимальне засвоєння

  Отримання цих корисних для зору поживних речовин там, де вони вам найбільше потрібні, є важливою частиною підтримки здоров’я вашого зору. Ця формула містить фосфоліпіди, які є невід’ємною частиною кожної клітинної мембрани в організмі. Вона сприяє засвоєнню лютеїну та зеаксантину. Хороше поглинання має вирішальне значення для того, щоб ці поживні речовини потрапляли в сітківку ока.

  Харчування для нічного бачення: ягідні флавоноїди C3G

  Добавка для підтримки зору MacuGuard® із шафраном і астаксантином також містить флавоноїди антоціани, що отримуються з плодів європейської чорної смородини. Ціанідин-3-глюкозид сприяє регенерації родопсину, сполуки сітківки, яка перетворює видиме світло в електричні сигнали, що досягають зорових центрів мозку, особливо в умовах низької освітленості. Родопсин потребує постійної регенерації, але наука вважає, що з віком це відбувається все рідше. Ціанідин-3-глюкозид може допомогти літнім людям краще бачити вночі.

  Корисні властивості шафрану для поліпшення зору

  Ця формула містить екстракт шафрану. Численні клінічні дослідження показали, що добавка 20 мг шафрану допомагає підтримувати зір і функцію сітківки ока, що вимірюється як за допомогою передових технічних тестів, так і методики ока Снеллена, яка зазвичай використовується лікарями для перевірки зору.

  Рекомендації із застосування

  Перед використанням уважно прочитайте всю інформацію на етикетці та неухильно дотримуйтесь інструкцій.

  Приймати по одній (1) капсулі на день під час прийому їжі або згідно з рекомендаціями лікаря.

  Інші інгредієнти

  Нерафінована оливкова олія першого віджиму, желатин, гліцерин, сафлорова олія, бджолиний віск, пальмова олія, очищена вода, камедь акації, мальтодекстрин, аннато (барвник).

  Попередження

 • Зберігати в недоступному для дітей місці.
 • Не слід перевищувати рекомендовану дозу
 • Не слід купувати продукт, якщо зовнішня захисна плівка пошкоджена
 • Перед прийомом дієтичних добавок проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви проходите курс лікування від захворювання, а також у період вагітності й грудного вигодовування.
 • Зберігати в щільно закритій упаковці в сухому прохолодному місці.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 капсула
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Запатентована суміш MacuGuard®
  Фосфоліпіди, екстракт квіток чорнобривців (Tagetes erecta) [містить 10 мг лютеїну у вільній формі, 4 мг мезо-зеаксантину та транс-зеаксантину], змішані каротиноїди [містять 1,24 мг а-каротину]
  173 мг**
  Екстракт шафрану (приймочка)20 мг**
  C3G (цианідин-3-глюкозид) [з екстракту плодів європейської чорної смородини]2,2 мг**
  ** Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-04-16

  Гарний склад, але після використання добавки повністю можу сказати, що ефекту не спостерігаю.
  Упаковка зручна, приймати теж зручно.
  Діі на зір та навіть втому очей не помітила.
  Не повторю.

  Покупець 2024-04-16

  Вперше заказала цю добавку для зору, приймаю місяць і продовжую приймати, зір покращився, але не на багато, чіткіше стало бачення, сухість ока пройшла. Задоволена.

  Покупець 2024-04-16

  Підтримка здоров'я ваших очей і поліпшення нічного бачення

  MacuGuard Ocular Support дозволяє організму отримувати лютеїн, трансзеаксантин і мезозеаксантин — три важливих поживних речовин, які захищають тонкі фоторецепторні клітини в макулах сітківки від легких пошкоджень. Ця інноваційна формула містить також C3G (ціанідин-3-глюкозид) — передове з'єднання ягідних флавоноїдів, яке допомагає стимулювати регенерацію родопсину — з'єднання в очах, що поглинає світло в сітківці для підтримки нічного зору.

  Покупець 2024-04-16

  Я замовила добавку для очей MacuGuard, тому що вона здалася найкращою. Вважається, що астаксантин є правильною комбінацією для живлення очей, якщо ви приймаєте 12 мг. Я спробую приймати його один раз на день разом з MacuGuard Astaxanthin Omega 3 Combination і опублікую відгук. Я люблю це і куплю його знову. це добре

  Покупець 2024-04-16

  Беру вже вдруге, через регулярну та тривалу роботу за монітором, гарний склад - шафрн - це просто супер, проте працює більш для профілактики на майбутнє. паралельно використовую окуляри з блокатором синього кольору.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  антиоксиданти, лютеїн і зеаксантин