Life Extension, Glutathione, Cysteine & C, 100 Capsules

 • Виробник: Life Extension
 • Код товару: LEX-15411
 • upc код: 737870154112.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.16 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.4x6.4x6.4 см.
 • ₴1224
 • ₴1101Підтримка по:
 • Без глютену
 • Без ГМО: сертифікат Non GMO LE Certified
 • Амінокислоти для підтримки імунітету
 • Дієтична добавка
 • Глутатіон, цистеїн і вітамін С — це потужна антиоксидантна добавка, яка забезпечує цілеспрямоване живлення, надає внутрішньоклітинну антиоксидантну підтримку та сприяє здоровій функції печінки.

  В умовах сучасного життя вкрай важливо підтримувати здоров’я печінки. Мітохондрії живлять працездатні клітини печінки й відіграють важливу роль у підтримці її нормальної роботи. Добавка забезпечує потужну внутрішньоклітинну антиоксидантну підтримку та сприяє здоровій функції печінки.

  Три ефективні антиоксиданти

  Наша добавка містить L-цистеїн, незамінну амінокислоту, що має численні переваги для здоров’я. L-цистеїн виробляється в організмі природним чином. Це один із будівельних елементів, важливих для синтезу білків, що підтримують здоров’я клітин.

  L-цистеїн містить сірку, яка допомагає підтримувати структуру та біологічну функцію білка. L-цистеїн також бере участь у фазі II під час процесу детоксикації, який відбувається в печінці. Цистеїн використовується організмом для виробництва глутатіону, потужного антиоксиданту, який захищає клітини від окислення.

  Глутатіон є природним антиоксидантом, який також бере участь у знешкодженні шкідливих сполук. Добавка містить підвищену кількість глутатіону, для того щоб допомогти пригнічувати оксидативний стрес на клітинному рівні.

  Вітамін С (аскорбінова кислота) є потужним антиоксидантом, який сприяє здоров’ю всього організму. Оптимальний рівень вітаміну С допомагає позбутися вільних радикалів і пригнічує оксидативний стрес. Вітамін С також сприяє засвоєнню заліза, незамінного елемента, який бере участь у важливих біологічних функціях.

  Рекомендації із застосування

  Read the entire label and follow the directions carefully prior to use.

  Take one (1) capsule one to three times daily on an empty stomach, or as recommended by a healthcare practitioner.

  Інші інгредієнти

  Vegetable cellulose (capsule), microcrystalline cellulose, stearic acid, silica.

  Попередження

 • Keep out of reach of children.
 • Do not exceed recommended dose.
 • Do not purchase if outer seal is broken or damaged.
 • When using nutritional supplements, please consult with your physician if you are undergoing treatment for a medical condition or if you are pregnant or lactating.
 • Store tightly closed in a cool, dry place.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Capsule
  Amount Per Serving% Daily Value
  Vitamin C (as ascorbic acid)500 mg556%
  Setria® L-Glutathione (reduced)50 mg**
  L-Cysteine Hydrochloride200 mg**
  **Daily Value not established.
  Покупець 2023-11-29

  Я принесла йому похвалити коментарі Тік Ток, мовляв, він прибирає пігментацію на шкірі і очищає печінку, і я їм натщесерце і п'ю більше води. Три місяці буду їсти овочі, які містять глутатіон, щоб збільшити ефект і результат буде швидше, упаковка темного кольору, щоб не потрапляло сонячне світло, достатня кількість, без смаку, хороша якість

  Покупець 2023-11-29

  Інгредієнти корисні, згідно з тим, що написано в коробці. Я замовив і він прийшов. Я оновлю коментар після того, як коробка закінчиться, і висловлю свою думку. Кількість - 60 таблеток. Упаковка така ж, як у картинка.Пластик.Склад три вітаміни разом.

  Покупець 2023-11-29

  Брали для дитини із розладом аутистичного спектру. Крім інших препаратів (не перераховуватиму, все ж таки індивідуальний протокол лікування) даємо і глутатіон. Переживали, що дитина капризи влаштовуватиме, але пронесло. Приймає без проблем. Через 1,5 місяці побачили перші результати, бо спочатку вже втратили будь-яку віру. Тьху-тьху, щоб не наврочити

  Покупець 2023-11-29

  Хороша і якість, похвалили доктора, а я коли прочитала його склад, то зрозуміла, що він смачний, дівчата, чому?? Тому що в ньому є вітамін С і його компоненти повноцінні.Тобто шкіра з ним отримує користь і калорії після героя.Кількість його хороша, дівчата, і смак капсули солодкий, без гіркоти.Порада: Замовляйте правильний курс протягом 3 місяців, щоб ви могли побачити результати

  Покупець 2023-11-29

  Я раніше коментував, що взяв його на честь доктора Махера, і минуло два тижні, і я відчув зміни на своїй шкірі, але я повернувся до того, як було раніше. Я відчуваю, що я використовував його з солодкою душею, а Зейн спав , я бачив велику користь, але сон дуже поганий, і упаковка відверто велика на 3 місяці, я маю на увазі повний курс і раджу відверто і смак не має певного смаку І кількість хороша

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  амінокислоти, суміші амінокислот