Life Extension, Cognitex Elite, 60 Vegetarian Tablets

 • Виробник: Life Extension
 • Код товару: LEX-23966
 • upc код: 737870239666.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.17 кг. Розміри (ДxШxВ): 6.4x6.5x13.3 см.
 • ₴3178
 • ₴2600Підтримка по:

Докладно про товар Life Extension, Cognitex Elite, 60 Vegetarian Tablets :

 • Без глютену
 • Без ГМО: сертифікат Non GMO LE Certified
 • Комплексна підтримка здоров’я мозку
 • Дієтична добавка
 • Cognitex® Elite містить шавлію SIBELIUS™: SAGE, лохину AuroraBlue® та екстракти ашваганди, а також фосфатидилсерин, вінпоцетин і уридин-5’-монофосфат (UMP). Cognitex Elite® — це один із наших найбільш комплексних засобів для підтримки мозку.

  Підтримка когнітивних функцій впливає на здатність розуміти, засвоювати та запам’ятовувати. Саме тому ми розробили Cognitex® Elite.

  Корисні властивості Cognitex® Elite

 • Сприяє зосередженості та концентрації
 • Покращує настрій і пам’ять
 • Підтримує циркуляцію крові в мозку та рівні нейромедіаторів
 • Забезпечує потужні нейрозахисні переваги
 • Допомагає попередити запалення, щоб підтримати здоров’я мозку
 • Що таке фосфатидилсерин (ФС)?

  Фосфатидилсерин — це необхідна речовина для здоров’я клітинних мембран. Він забезпечує нормальні когнітивні функції, пам’ять, концентрацію, зосередженість тощо.

  Для чого ми додали екстракт дикої лохини AuroraBlue®?

  Сполуки, що містяться в лохині, підтримують когнітивне здоров’я, допомагають підтримувати вже здоровий рівень холестерину (ЛПНЩ) і кров’яного тиску та забезпечують потужний антиоксидантний захист.

  Цільнохарчовий комплекс лохини

  Фітонутрієнти, що містяться в лохині, сприяють пригніченню вікового зниження когнітивних і рухових функцій. У наших засобах Cognitex® використовується цільнохарчовий комплекс видів дикої лохини, що має потужні антиоксидантні властивості.

  Вважається, що здоровий мозок дорослої людини містить до 100 мільярдів нервових клітин, і ви можете підвищити їхню продуктивність, споживаючи певні продукти. Cognitex® Elite забезпечує постійне забезпечення цих сполук для підтримки здоров’я мозку в процесі старіння.

  Екстракт шавлії SIBELIUS™: підтримує увагу та пам’ять

  Відомо, що екстракт шавлії сприяє підвищенню рівня необхідного нейромедіатора ацетилхоліну та інших нейрохімічних речовин, які забезпечують оптимальну роботу мозку. Він також підтримує гарний настрій і когнітивні функції. До складу Cognitex® Elite входить SIBELIUS™ — новий тип екстракту шавлії, який, за даними клінічних досліджень, сприяє здоров’ю мозку та когнітивних функцій.

  У рандомізованому плацебо-контрольованому подвійному сліпому дослідженні екстракт шавлії SIBELIUS™ продемонстрував покращення точності уваги, робочої пам’яті, а також процесів розпізнавання та запам’ятовування. Екстракт шавлії SIBELIUS™: покращує відчуття спокою та задоволеності, як показало клінічне дослідження.

  Фосфатидилсерин підтримує оптимальну роботу клітин мозку

  Фосфатидилсерин — це важливий компонент здорових клітинних мембран. Він має вирішальне значення для метаболізму та функціонування мозку, а також підтримує взаємодію між клітинами мозку. Він забезпечує здорові когнітивні функції, пам’ять, концентрацію, зосередженість тощо.

  Ашваганда допомагає боротися зі стресом і підтримує розумову активність

  Рослина ашваганда (Withania somnifera) є однією з найбільш вивчених індійських трав. Клінічні випробування показують, що ашваганда сприяє здоров’ю мозку та гарному настрою. Вона може підвищувати стійкість до стресу, сприяти заспокоєнню та полегшувати процес вирішення щоденних проблем.

  Було клінічно показано, що ашваганда сприяє певним аспектам здорової пам’яті, пізнання та розумової діяльності, як-от увазі, здатності виконувати задачі та швидкості обробки інформації.

  Покращення діяльності мозку за допомогою лохини

  Фітонутрієнти, що містяться в лохині, сприяють пригніченню вікового зниження когнітивних і рухових функцій. Було показано, що екстракти дикої лохини пригнічують окислювальні та запальні фактори в клітинах мозку для підтримки здоров’я пам’яті.

  Вінпоцетин для підтримки когнітивних функцій

  Кілька клінічних досліджень продемонстрували, що вінпоцетин, алкалоїд, що отримується з рослини барвінку, може підтримувати здоровий кровообіг у мозку, пам’ять, концентрацію та загальну роботу когнітивних функцій.

  Уридин-5'-монофосфат підтримує здорову роботу мозку

  Доклінічні дослідження показали, що уридин-5’-монофосфат підтримує важливі нейромедіатори — ацетилхолін і дофамін, а також може сприяти нормальному навчанню та пам’яті.

  Рекомендації із застосування

  Read the entire label and follow the directions carefully prior to use.

  Take two (2) tablets, or as recommended by a healthcare practitioner.

  Інші інгредієнти

  Мікрокристалічна целюлоза, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота, діоксид кремнію, плівкова оболонка на водній основі (гіпромелоза, гліцерин, очищена вода), рослинний стеарат, мальтодекстрин.

  Попередження

  Do not use if you are of childbearing age, pregnant or planning to become pregnant.

 • Keep out of reach of children.
 • Do not exceed recommended dose.
 • Do not purchase if outer seal is broken or damaged.
 • When using nutritional supplements, please consult with your physician if you are undergoing treatment for a medical condition or if you are lactating.
 • Store tightly closed in a cool, dry place.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Vegetarian Tablets
  Servings Per Container: 30
  Amount Per Serving:% Daily Value
  SIBELIUS™: SAGE extract (leaf) [std. to 2.5% rosmarinic acid]333 mg**
  AuroraBlue® Wildcrafted blueberry complex
  [Alaska blueberry (Vaccinium alaskaense How.), Oval-leaf blueberry (Vaccinium ovalifolium Sm.), Alpine blueberry (Vaccinium uliginosum L.), Dwarf bilberry (Vaccinium cespitosum Michx)], (fruit, leaf, stem)
  200 mg**
  Sensoril® ashwagandha extract (root, leaf) [std. to 10% withanolide glycoside conjugates]125 mg**
  Phosphatidylserine100 g**
  Uridine-5’-Monophosphate, disodium50 m g**
  Vinpocetine20 mg**
  **Daily Value not established.
  Покупець 2024-07-24

  Мені порадив друг, який ним користується. Дуже добре, мені дуже допомогло. Виготовлений з натуральних інгредієнтів. На етапі, коли мені доводилося багато вчитися, перевага полягала в тому, що я допомагав краще зосереджуватися. Розмір таблеток зручний для ковтання, смаку немає. Відмінна якість.

  Покупець 2024-07-24

  Це оновлена версія PS, яка додає більше рослинних інгредієнтів. Дитина Не значні зміни. зосереджується, кажуть, що ця добавка може допомогти, я її приймаю разом з риб'ячим жиром близько місяця, хоча явного ефекту поки не побачила, але розумію, що добавка не є ліками. Це може зайняти більше часу, щоб з'явитися. Статичні Залишайтеся з нами!

  Покупець 2024-07-24

  Я помітив різницю через два тижні, я продовжував протягом місяця, моя зосередженість була розсіяна, після цього я помітив, що моя зосередженість стала набагато кращою. Компанія добре спробувала. Я спробувала багато з них і завжди помічаю різницю - я рекомендую тим, хто страждає від тиску на роботі/навчанні тощо. Це очищає розум і зменшує непотрібну напругу та змушує розум більше зосереджуватися

  Покупець 2024-07-24

  Він має трохи більший розмір, ніж звичайний ковпачок, тому їсти його незручно. Крім того, це не капсула, а тверда таблетка, тому при ковтанні з водою має гіркий смак. Ефект достеменно невідомий. Я просто сподіваюся, що це допоможе.

  Покупець 2024-07-24

  Мені завжди подобаються продукти для продовження життя, оскільки дозування та інгредієнти високої якості, що ви можете відчути різницю під час прийому продукту. Це дивовижна суміш інгредієнтів, переваги якої ви можете відчути майже відразу, я приймаю на голодний шлунок, але з риб’ячим жиром для сприяння засвоєнню. Якщо ви почуваєтеся пригніченими і потребуєте чогось, щоб підхопити вас і допомогти вам зосередитися, це те саме

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  мозок і когнітивні функції, засоби для пам’яті та когнітивних функцій