E.L.F., Contouring Brush, 1 Brush

  • Виробник: E.L.F.
  • Код товару: ELF-84035
  • upc код: 609332840355.
  • Наявність: Є в наявності
  • Вага товару: 0.05 кг. Розміри (ДxШxВ): 19.8x6.9x2 см.
  • ₴701
  • ₴631Підтримка по:

The density packed hair and structured shape achieves flawless dimension along the cheekbones, forehead, and jawline for targeted contouring.

Perfect for using with pressed or loose bronzer powder, liquids, and creams to create beautiful sculpting all over the face.

This brush is made by artistans with expert craftsmanship to cut, shape, and hand-assemble the ultra-fine hair for a luxurious experience.

Рекомендації із застосування

Apply color on the sides of the brush for a natural blend of color or use the top of the brush for fuller coverage. Blend using back and forth motions to blur harsh lines for a flawless application.

Care Instructions: Clean regularly with the e.l.f. Studio Daily Brush Cleanser and e.l.f. Studio Brush Shampoo to maintain perfect color application and to increase the longevity of your brush. Absorb excess moisture with a towel, reshape hair and lay flat to dry.

Попередження

For external use only. Discontinue use if signs of irritation appear. Keep out of reach of children.

No animal testing.

Покупець 2023-12-06

Я купила його для рідкої основи, а не контурної. Оскільки тональний крем наноситься тільки на центр обличчя, він може відрізнятися від оригінального відчуття від використання Contour, але мені подобається, тому що форму і розмір легко нанести на складки носа.

Покупець 2023-12-06

якість - чудова, як і всі пензлі від Elf, надзвичайно м'які! використання - використовуйте при нанесенні та розтушовуванні в контурі. розмір - зручно тримати ручку на щітці, не дуже велика. текстура - пензлик м'який, мало розбивається, але добре тримається. колір - ручка чорна, волоски розпущені

Покупець 2023-12-06

З більшості пензлів від ELF, які я пробувала, ця безперечно входить до списку улюблених, це дивовижна щітка з неймовірною якістю, щетина щітки дуже м’яка за текстурою та ніжна до шкіри, вона ідеальна розміру, щоб змішатися з вашим контуром і навіть додати рум’яна з ним, щоб мати бездоганний вигляд, я справді раджу цей пензель усім, він обов’язковий у колекції кожної людини!

Покупець 2023-12-06

Зручна велика кісточка для контурингу, має синтетичний тісно набитий ворс

Покупець 2023-12-06

Якість на висоті. Дуже зручно користуватися при нанесенні коректора. Розмір ідеально для цього підходить. Зручна упаковка та милий колір. Склад: штучні волокна

Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

пензлі й аксесуари для макіяжу, пензлі для макіяжу