AfterSpa, Mini Jade Facial Roller, 1 Roller

 • Виробник: AfterSpa
 • Код товару: AFS-00462
 • upc код: 741021004621.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.06 кг. Розміри (ДxШxВ): 15.7x6.9x2.8 см.
 • ₴861
 • ₴704Підтримка по:

Докладно про товар AfterSpa, Mini Jade Facial Roller, 1 Roller :

 • For Your Face
 • Enhance Product Absorption
 • Small Roller for Delicate Areas
 • The Jade Facial Roller is a tool that has been a cornerstone in ancient beauty regimens for its incredible ability to reduce fine lines and wrinkles while toning and contouring. The cooling effect of the Jade Facial Roller will also reduce puffiness and tighten pores. Jade is also known for its healing properties and has been a long time symbol of purification and tranquility.

  Рекомендації із застосування

  Gently roll your Jade Facial Roller beauty tool over freshly cleansed skin 2-4 times daily for 5-10 minutes. Can be used on clean skin or over serum. Using over a serum or oil will help the product penetrate more deeply into the skin due to the increased blood flow.

  Попередження

  Color may vary as Jade is a naturally occurring element.

  Slight squeaking can occur with the friction of the stone on metal, this is normal and often minimal.
  Покупець 2024-07-25

  Взяла вперше. Не пошкодувала. Невеличкий розмір, дійсно дуже зручно використовувати в області під очима, сам по собі (так як натуральний камінь) прохолодний. Пишуть що можна в холодильник класти, але я не пробувала. Крем-сиворотку можна нанести і пройтись роликом. Не скріпить, можна використовувати для різного віку, буде чудовий подаруночок жінці. Ніжна текстура. Колір відповідає дійсності з сайтом. Ціна-якість

  Покупець 2024-07-25

  Я писав, що є варіації кольору, оскільки це натуральний камінь, але це правда, що валик, який я отримав, був чорним. Він менший, ніж я очікував, але він крутий і зручний, і здається, що його можна використовувати для багатьох речей, не тільки для обличчя.

  Покупець 2024-07-25

  Цей ролер невеликий за розмірами, але із своїми функціями справляється дуже добре. Користуюся ним два рази на день, зранку і ввечері, коли зволожую обличчя.

  Покупець 2024-07-25

  Зручний, маленький, якісно зроблений жадеїтовий ролер для обличчя. Повністю влаштовує. Розгладжую ним есенсії для обличчя зранку. Чудовий масаж, ліфтинговий ефект.

  Покупець 2024-07-25

  Це досить гарний маленький нефритовий валик, він досить маленький, але ідеального розміру для зони під очима, тому я його придбав, тому я задоволений. Він має пластиковий вкладиш всередині отвору роликової частини, завдяки чому він плавно котиться, але я не думаю, що він утримує стільки холоду, як мій старий, який зламався, він дуже швидко нагрівається, коли я його використовую. (я тримаю в морозилці)

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  пензлі й аксесуари для макіяжу, інструменти для макіяжу