Jarrow Formulas, CarotenAll, комплекс із суміші каротиноїдів, 60 капсул

 • Виробник: Jarrow Formulas
 • Код товару: JRW-12018
 • upc код: 790011120186.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.08 кг. Розміри (ДxШxВ): 10.2x5.8x5.8 см.
 • ₴1680
 • ₴1375



Підтримка по:

Докладно про товар Jarrow Formulas, CarotenAll, комплекс із суміші каротиноїдів, 60 капсул :

 • Для здоров’я серцево-судинної системи й очей
 • Дієтична добавка
 • EVTene™
 • CarotenAll® містить альфа- та бета-каротин, отримані з плодів пальми (EVTene), у співвідношенні, аналогічному моркві. Одна капсула CarotenAll® містить більшу кількість основних каротиноїдів (альфа- та бета-каротину, лютеїну, зеаксантину та лікопіну), ніж 5–6 порцій фруктів і овочів.

  Лікопін — це антиоксидантний каротиноїд, отриманий із томатів без ГМО (Lyc-O-Mato®). Лікопін забезпечує захист клітин від реактивних форм кисню (РФК), атомарного кисню.

  Лютеїн — це антиоксидантний каротиноїд, який у природі зустрічається разом із зеаксантином. Поживний лютеїн і зеаксантин концентруються в макулі та кришталику ока й захищають ці тканини від оксидативного стресу. Астаксантин — це ефективний антиоксидантний каротиноїд, що міститься в морепродуктах і водоростях, а також захищає ліпіди від перекисного окислення.

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 1 капсулі 1–2 рази на день або за рекомендацією кваліфікованого медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Соняшникова олія, капсула (бичачий желатин, гліцерин, вода, органічна карамель [барвник], екстракт ріжкового дерева [барвник]) і пальмовий олеїн.

  Попередження

  Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому прохолодному місці.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 капсула
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Вітамін A (на 100 % у вигляді бета-каротину)600 мкг RAE67 %
  Лютеїн (чорнобривці [T. erecta])10 мг
  Зеаксантин (чорнобривці [T. erecta])2 мг
  Лікопін (томати, [L. esculentum])10 мг
  Астаксантин (з гематококка плувіаліс [H. pluvialis])500 мкг
  Альфа-каротин (плоди пальми, [E. guineensis])500 мкг
  Гамма-токоферол10 мг
  † Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-05-27

  Нещодавно я спробував змішаний каротиноїдний комплекс CarotenALL, і він мене справді вразив. Поєднання каротиноїдів допомагає забезпечити антиоксидантний захист організму, що особливо важливо під час стресу. Я виявив, що це допомогло мені почуватися бадьорим і бадьорим протягом дня. Також я помітила, що хворію рідше, що було величезним плюсом. Капсули легко ковтати, а смак не дуже неприємний. Я настійно рекомендував би цей продукт усім, хто шукає простий спосіб отримати щоденну дозу каротиноїдів.

  Покупець 2024-05-27

  через роботу з комп'ютером надвечір маю втомлені очі і зір почав погіршуватися. з CarotenAll не маю втоми очей навіть якщо працюю до піздньої ночі.

  Покупець 2024-05-27

  Вітамін А життєво необхідний для нашого організму. Він відповідає за здоров'я очей, імунну систему та впливає на синтез білків. Але пам'ятай, що надлишок вітаміну А – небезпечніший за дефіцит. Самостійно призначати та приймати його не можна, адже при передозуванні можливі негативні наслідки.
  Замовила цей препарат за порадою свого нутріціолога як дієвий. Вживаю під час сніданку по 1 капсулі разом з вітаміном Е курсом 3 місяці. Капсули маленькі, без смаку гарно ковтаються.

  Покупець 2024-05-27

  Сприймаю його як засіб проти грубої шкіри. Раніше я приймав капсули з бета-каротином, але перейшов на них, тому що мені подобалися м’які таблетки, які легко ковтати. Це змішаний каротиноїд, і справа в тому, що він містить астаксантин на додаток до бета-каротину.

  Покупець 2024-05-27

  Пропила добавку по 1 капсулі на день 2 місяці. За відчуттями ока стали менше втомлюватися (працюю за комп'ютером) і перестали сльозитися. Зір не покращав. НеНе значні зміни., але я, напевно, чекала більшого. Треба спробувати щось ще й порівняти.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  антиоксиданти, антиоксидантні засоби