itzy ritzy, Itzy Keys, Multi-Stage Teething Keys, 3+ Months, Tropical, 1 Count

 • Виробник: itzy ritzy
 • Код товару: ITZ-03406
 • upc код: 810434034065.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.21 кг. Розміри (ДxШxВ): 19.1x14.5x3.9 см.
 • ₴1064
 • ₴870Підтримка по:

Докладно про товар itzy ritzy, Itzy Keys, Multi-Stage Teething Keys, 3+ Months, Tropical, 1 Count :

 • Soothing Silicone Teether
 • Chew on This!

  Itzy Keys™ are the perfect accessory for a teething baby! Our textured ring is easy for baby to hold and includes a silicone sloth, water-filled leaf and textured koala - all ready to help soothe sore gums throughout different stages of teething.

  Features

 • Set of three teethers and linking ring
 • Mixed textures and materials for all stages of teething
 • Refrigerate leaf teether for added relief while teething
 • Рекомендації із застосування

  Care: Clean before use with damp cloth and mild soap. Air dry. Not dishwasher safe. Do not boil or microwave. Filled with sterilized water. Cool only in refrigerator. Do not place in freezer compartment.

  Інші інгредієнти

  Silicone, EVA plastic.

  Попередження

  Please remove all plastic, thread, and/or wire packaging fasteners before giving and toy to a child. Inspect each teether before use. Please retain this information for future reference. Conforms to safety requirements of ASTM F963.

  Покупець 2024-06-16

  Я додаю трохи насіння чіа з кукурудзяними пластівцями або сирим вівсом і замочую в молоці. Вони не мають особливого смаку, але можуть викликати відчуття ситості.

  Покупець 2024-06-16

  Хороша іграшка, взяла в подарунок новонародженому, виглядає достойно. Думала буде поменше розміром, думаю, місяців з 3-4 піде. Але це все моя думка, питання в дитині, сподобається йому іграшка чи ні. Все гризункі відстібаються, можна грати окремо. Листочок з рідиною для охолодження. Розмір додаю.

  Покупець 2024-06-16

  Одна з моїх улюблених зубних паст. Здається, можна насолоджуватися різноманітними закусками, такими як пластикові, силіконові та прохолодні. Його можна об’єднати в кільце, тому моїй дитині це подобається похитувати, щоб він стукав. Якщо ви розберете їх по одному, вони досягнуть такого розміру, яким легко користуватися дітям. Якщо ви охолодите листя, ви також можете використовувати його для зменшення зубного болю, охолоджуючи його, коли у вас сверблять зуби. Я вважаю, що це якісна іграшка за таку ціну, і за нею легко доглядати.

  Покупець 2024-06-16

  Візуально дуже гарний гризунок, але поки що малюк ним не користується (4 міс). Тяжкий і трохи жорсткуватий щоб його гризти. Сподіваюся, незабаром розкуштує і полюбить цю річ.

  Покупець 2024-06-16

  Якість цього прорізувача чудова. Він міцний, барвистий. Користуватися легко, а розмір якраз для маленьких ручок. Упаковка мила й проста. Я б рекомендував її. Моя донька любить її жувати, а коли вона кидає, то ніякої шкоди не завдає. Інгредієнти недоступні.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  прорізування зубів і догляд за порожниною рота, іграшки для прорізування зубів