itzy ritzy, Sweetie Pal, Silicone Pacifier and Plush Pacifier Lovey, 0+ Months, Unicorn, 2 Piece Set

  • Виробник: itzy ritzy
  • Код товару: ITZ-03385
  • upc код: 810434033853.
  • Наявність: Є в наявності
  • Вага товару: 0.25 кг. Розміри (ДxШxВ): 20.4x12.8x5 см.
  • ₴1025
  • ₴838Підтримка по:

Докладно про товар itzy ritzy, Sweetie Pal, Silicone Pacifier and Plush Pacifier Lovey, 0+ Months, Unicorn, 2 Piece Set :

Jolie The Unicorn!

The Sweetie Pal™ lovey and detachable Sweetie Soother™ pacifier is easy for baby to grasp while keeping the pacifier in place. The plush animal is detachable, machine washable and a sentimental BFF for your little one!

Easily attaches to the handle of a Sweetie Soother™ pacifier Cute, yet sophisticated characters are soft and machine washable Petite plush design is the perfect size for baby's hands.

Рекомендації із застосування

Очищення та стерилізація соски Перед першим використанням покладіть соску в киплячу воду на 5 хв. Дайте охолонути й вичавіть із неї воду. Мийте перед кожним використанням у теплій воді з делікатним милом. Ретельно промийте чистою водою. Не використовуйте абразивні або антибактеріальні миючі засоби. Можна мити в посудомийній машині (тільки на верхній стійці).

Попередження

Не прив’язуйте соску до шиї дитини, оскільки оскільки існує небезпека задухи.

Перевіряйте соску перед кожним використанням, потягнувши її в усіх напрямках. Викиньте при перших ознаках пошкодження або деформації.

Завжди використовуйте цей продукт під наглядом дорослих.

Не кріпите стрічки або шнури через вентиляційні отвори.

Якщо соска застрягла в роті, обережно видаліть її. Продукт розроблений таким чином, що його не можна проковтнути.

З метою безпеки та гігієни замініть соску через 4 тижні використання.

Не залишайте соску під прямими сонячними променями або поблизу джерел тепла, а також не дезінфікуйте (не використовуйте стерилізуючий розчин) довше рекомендованого, це може послабити матеріал.

Покупець 2024-07-25

як мені подобається такі пустушки, взяли на пробу, чекаємо появи малюка, колір, якість на висоті

Покупець 2024-07-25

Відмінно, така ж, як на фото, але я її не прийняла, можливо тому, що вона завелика для віку новонародженого, завдяки тому, що я використовувала її у віці 5 місяців

Покупець 2024-07-25

Можливо, одна з найбільш функціональних речей, які ми отримали нашому хлопчику. це полегшує нашій 5-місячній дитині повертати соску в рот, а також він грає з нею. супер ніжний, милий. переконайтеся, що форма пустушки трохи незвичайна, але якщо ви спробуєте її трохи, він це приймає. рекомендовано.

Покупець 2024-07-25

Мені подобається це так мило.

Покупець 2024-07-25

Це божевілля, але розмір єдинорога менший, ніж очікувалося. Я очікував, що він буде великим, але він мені теж сподобався.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

аксесуари для дітей і немовлят,