California Gold Nutrition, коензим Q10, 100 мг, 360 рослинних капсул

 • ₴2944 ₴3598Докладно про товар California Gold Nutrition, коензим Q10, 100 мг, 360 рослинних капсул :

 • Коензим Q10, 100 мг від California Gold Nutrition
 • Коензим Q10 класу USP (убіхінон), 100 мг, отриманий шляхом ферментації♦
 • Підтримує нормальну роботу мітохондрій*
 • Підтримує здоров’я серцево-судинної системи*
 • Рослинні капсули з тапіоки TapiOgels™
 • Підходить для вегетаріанців і веганів
 • Не містить глютену, ГМО та сої
 • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee

 • Коензим Q10 діє як антиоксидант, допомагаючи захистити організм від шкідливих речовин. Коензим Q10 від California Gold Nutrition — щоденна добавка, яка містить цей антиоксидант і може допомогти підтримувати здоров’я серцево-судинної системи, а також здорову функцію мітохондрій*.

  Переваги коензиму Q10
  Хоча коензим Q10 природним чином зустрічається в організмі та в деяких продуктах харчування, його вироблення може зменшуватися з віком або через різноманітні проблеми зі здоров’ям та самопочуттям. Добавка з коензимом Q10 може допомогти підвищити його низькі рівні, які можуть бути пов’язані з продуктами, що блокують шляхи коензиму Q10 в організмі, наприклад статини*. Коензим Q10 також може підтримувати здоров’я серцево-судинної системи. Він був визнаний важливим компонентом здорової функції мітохондрій*. Як антиоксидант він також може допомогти захистити організм від окислювальних пошкоджень, спричинених вільними радикалами*.

  Коензим Q10 від California Gold Nutrition містить 100 мг убіхінону класу USP (коензим Q10), який виробляється з застосуванням запатентованого процесу ферментації, у рослинних капсулах TapiOgels™ із тапіоки, виготовлених у США. За умови прийому згідно з рекомендаціями продукту вистачає приблизно на 1 рік споживання.  Коензим Q10: свічка запалення організму

  Коензим Q10 — найкраща добавка для здоров’я серця

  Переваги для здоров’я коензима Q10

  Розумова здібність


  Сертифікат якості iTested

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 1 капсулі на день під час їжі. Рекомендовано приймати за вказівкою кваліфікованого медичного працівника.

  У рослинних капсулах може відбутися перерозподіл вмісту та зміна кольору. Це природний і неминучий процес, який не впливає на якість продукту.

  Інші інгредієнти

  Основні інгредієнти
  Коензим Q10 (убіхінон класу USP)

  Інші інгредієнти
  Сафлорова олія, рослинна капсула (модифікований тапіоковий крохмаль, гліцерин, очищена вода, мальтит), соняшниковий лецитин.

  ♦ Наш коензим Q10 класу USP виробляється з використанням запатентованого процесу ферментації.

  Наші рослинні капсули TapiOgels™ виробляються в Каліфорнії, США з інгредієнтів, отриманих із місцевих і зарубіжних джерел.

  Для виробництва цього продукту не використовуються молоко, яйця, риба, молюски й ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що проходить незалежні перевірки та має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP), де може здійснюватись обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

  Попередження

  Попередження. Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед прийомом дієтичних добавок, проконсультуйтеся з дипломованим лікарем, фармацевтом, натуропатом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

  Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не застосовувати препарат, якщо захисна плівка відсутня або пошкоджена. Рекомендується зберігати при контрольованій кімнатній температурі 20–25 °C (68–77 °F). Неналежні умови зберігання, як-от тривалий вплив прямих сонячних променів, високої температури та вологості можуть із часом призвести до погіршення якості продукту.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 рослинна капсула
  Порцій в упаковці: 360
  Кількість в 1 порції % від добової норми
  Коензим Q10 (убихінон) класу USP 100 мг
  † Добову норму не визначено.

  Написати відгук

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре

  антиоксиданти, коензим q10 (coq10)