Imperial Elixir, Siberian Eleuthero & Royal Jelly Extract, Alcohol Free, 4000 mg, 30 Bottles, 0.34 fl oz (10 ml) Each

 • Виробник: Imperial Elixir
 • Код товару: IME-39357
 • upc код: 715783393576.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 1.37 кг. Розміри (ДxШxВ): 7.1x24.1x11.7 см.
 • ₴1994
 • ₴1631Підтримка по:

Докладно про товар Imperial Elixir, Siberian Eleuthero & Royal Jelly Extract, Alcohol Free, 4000 mg, 30 Bottles, 0.34 fl oz (10 ml) Each :

 • Easy Insert Straw
 • 5 Star Brand
 • Energy Support
 • Siberian Eleuthero & Royal Jelly Extract

  Siberian Eleuthero has long been revered as an adaptogenic tonic by Russians, Asians and Europeans. Scientific studies have supported its use by many people to enhance energy, promote stamina, and assist them in more active and healthy lifestyles. Royal Jelly is a concentrated natural source of amino acids, B vitamins (particularly B5-Pantothenic Acid), enzymes and minerals. Imperial Elixir's liquid extract is pleasant tasting, easy to take and alcohol free.

  Рекомендації із застосування

  Remove plastic cap and insert pointed end of straw. Drink 1 or 2 bottles daily as a beverage.

  Інші інгредієнти

  Extract of Siberian Eleuthero (Eleutherococcus senticosus) root, fresh Royal Jelly, distilled water and honey.

  Each 10 ml (0.34 oz) bottler contains 4000 mg of Siberian Eleuthero root and 300 mg of Royal Jelly. Minimum Eleutheroside (B and E) content is 0.80%. Contains less than 0.5% alcohol.

  Попередження

  Do not take during pregnancy. Keep out of the reach of children.

  Поживна цінність
  Serving Size: 0.34 fl oz (10 ml)
  Servings per Container: 30
  Amount Per Serving% Daily Value*
  Calories10
  Total Fat0 g0%
  Trans Fat0 g0%
  Sodium0 mg0%
  Total Carbohydrate2 g3%
  Dietary Fiber0 g0%
  Sugar2 g
  Other carbohydratesless than 1 g
  Protein0 g
  Not a significant source of cholesterol, dietary fiber, sugars, vitamin A, vitamin C, calcium, and iron.
  * Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower depending on your calorie needs.
  Покупець 2024-07-21

  Женьшень і маточне молочко - це два компоненти, які корисні для організму та загального здоров'я, і в рідкій формі вони краще засвоюються, і швидкість реакції організму має відмінні компоненти, а кількість велика і вистачає на місяць використання. результат зрозумілий і простий у використанні, і ви можете взяти його з собою в сумці або щось інше і пити його будь-де, тому що він п'ється прямо з упаковки і не потрібно змішувати з чимось іншим, а смак прийнятний і не так Не значні зміни., щоб можна було звикнути.

  Покупець 2024-07-21

  Чудовий продукт, дуже хороша упаковка, корисна для імунного здоров’я та енергії. Його інгредієнти дуже натуральні. Він підвищує активність і життєву силу організму. Чудовий, чудовий продукт, який покращує сексуальні здібності та дуже корисний для чоловіків старше сорок років. Його дуже легко використовувати. Можна приймати одну-дві дози на день, але його велика концентрація вистачає на одну дозу і порівняно з його ціною. Добре, тому що ви купуєте його тут, він дорогий у всіх аптеках

  Покупець 2024-07-21

  Купувала під час розпродажу, тому що хотіла порівняти смак з таким же сортом женьшеню. Обидва смачні з солодкістю маточного молочка (як мед) без відчуття гіркоти.

  Покупець 2024-07-21

  Якщо ви шукаєте природний спосіб підвищити свій рівень енергії, шукайте не далі, ніж екстракт царського оману та маточного молочка! Я приймаю цю добавку вже кілька тижнів і точно можу сказати, що вона допомогла мені почуватися бадьорішою та бадьорішою. Найкраща частина полягає в тому, що він не містить алкоголю, тож вам не доведеться хвилюватися про почуття нервозності чи розгубленості. Доданий мед робить смак дуже солодким і його легко пити!

  Покупець 2024-07-21

  Залучив чистий склад, нічого зайвого. Рідка форма – це плюс. Розмір флаконів як звичайні ампули з аптеки, є трубочки, правда вузькі смоктати не зовсім зручно, навіть штучка для проколювання отвору є. Але, мені здається, було б зручніше просто пити зі баночки, без трубочки. На смак солодкий, тому що. є мед. Піднімає настрій, тонізує. Відмінне поєднання адаптогену елеутерококу (женьшень) та маткового молочка для підтримки організму в період стресу, навантажень тощо. Маточне молочка також позитивно впливає на імунітет і відводить аміак, це коли нудить від м'яса, будь-якого білка, бульйонів ітд.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  продукти бджільництва, маточне молочко