Hyalogic, HA Biotin Hair & Scalp Spray, 4 fl oz (118 ml)

 • Виробник: Hyalogic LLC
 • Код товару: HYA-00075
 • upc код: 858259000759.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.19 кг. Розміри (ДxШxВ): 16.5x5.1x5.1 см.
 • ₴1501
 • ₴1228Підтримка по:
 • With Hyaluronic Acid & Biotin
 • Why choose HA Biotin & Scalp Spray?

 • Fragrance free
 • Gluten free
 • Vegan friendly
 • Dye free
 • Cruelty free
 • Helps to maintain a healthy scalp and promotes the appearance of thicker fuller-looking hair.

  All-day nourishment for your hair and scalp. Beautiful hair requires a healthy scalp. HA Biotin Hair and Scalp Spray contains Hyaluronic Acid and Biotin needed to maintain healthy hair and scalp tissue. It helps against dryness while moisturizing and rejuvenating your scalp. Simply spray hair and scalp and massage in. Not oily or greasy, this fragrance-free spray leaves hair soft and manageable.

  Hyaluronic Acid (HA) is a natural element and vital component of a healthy scalp. The HA Biotin Hair and Scalp spray nourishes and hydrates to promote healthy hair and scalp. HA has the unique ability to bind up to 1,000 times its weight in water. The body's natural HA production decreases with age leaving the hair and scalp without proper hydration.

  Biotin is a B-Complex vitamin that supports healthy hair & scalp.

  Рекомендації із застосування

  Spray hair and scalp daily. Once thoroughly applied, massage scalp and hair with fingertips or brush. May be applied as often as you wish to wet or dry hair.

  Інші інгредієнти

  Water, sodium hyaluronate (hyaluronic acid), biotin, zinc citrate.

  Попередження

  Store at room temperature. For external use only. Keep out of reach of children.

  Покупець 2024-04-16

  Хороший продукт, який ще не на волоссі і не викликає чутливості у чутливої шкіри. При цьому не бачите різниці в якості або зростанні волосся. Тому не впевнений, чи ефективний при більш тривалому використанні. Але зручний для приємного використання і не заважає.

  Покупець 2024-04-16

  Я купив його, тому що він містить біотин. Він має тенденцію бути сухим, і я відчуваю, що моє волосся стало тоншим останнім часом, тому я вирішила використовувати його деякий час. Мені не подобається запах. Напруга мало-помалу зникало. Сподіваюся, трохи більше.

  Покупець 2024-04-16

  Цей спрей чудово освіжив моє волосся між миттям. Воно зволожує та розгладжує сухі кучеряві шматочки мого волосся, не погіршуючи жирність коріння та не обтяжуючи моє волосся! Він не має Не значні зміни.го чи дратівливого запаху та навіть допомагає укладати моє волосся без використання засобів для укладання! і це зовсім не подразнює мою шкіру голови.

  Покупець 2024-04-16

  Мені сподобалися. П'ю вже місяць результат помітила у вигляді припливу сил, сонний стан пройшов, стала активнішою. Якщо був корисний відгук, ставте палець вгору Зручно приймати. Маленькі желе капсули. Запаху не мають.

  Покупець 2024-04-16

  Днями я захворів на епідемію. Згідно з тим, що я чую, багато людей втрачають волосся і худнуть через два місяці після зараження. По-перше, у мене небагато волосся, і моє волосся тонке і ненадійне, тому очевидно, що навіть якщо це зовсім небагато волосся, шкіру буде видно. Коли я прочитав цей огляд, він здався ефективним з тієї ж причини, що й я, тому я купив його цього разу. Раніше я купувала подібний лосьйон у салоні краси, але він не підійшов моїй шкірі та викликав нерівності на шкірі, але цей підійшов. Відчуття від використання освіжають, і, здається, це не впливає на інші засоби для укладання волосся. Він не має сильного запаху і мене зовсім не турбує. Це дорого за таку ціну? Однак я очікую ефекту за таку ціну.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  догляд за волоссям, догляд за волоссям і шкірою голови