FutureBiotics, White Kidney Bean Extract, 100 Capsules

 • Виробник: FutureBiotics
 • Код товару: FBS-00220
 • upc код: 049479002207.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.14 кг. Розміри (ДxШxВ): 10.9x5.8x5.8 см.
 • ₴1123
 • ₴918Підтримка по:

Докладно про товар FutureBiotics, White Kidney Bean Extract, 100 Capsules :

 • Health - Nature - Life
 • Stimulant Free
 • Pure Phaseolus Vulgaris Extract
 • 500 mg of Extract Per Capsule
 • Dietary Supplement
 • White Kidney Bean is a legume, and just as the name suggests, the kidney bean is shaped like a kidney. Kidney beans that are white in color are also known as cannellini beans. Kidney beans are part of a group of beans that are known scientifically as Phaseolus vulgaris. They are often referred to as "common beans" since it is believed that all of them are derived from a common bean ancestor that originated in Peru. An herbaceous, annual plant, white kidney beans are now grown worldwide.

  Futurebiotics White Kidney Bean Extract provides 500 mg of pure Phaseolus vulgaris extract per capsule without any added caffeine or other stimulants.

  Рекомендації із застосування

  As a dietary supplement for adults, take 2 capsules immediately before each of your two largest meals of the day or as directed by a healthcare professional. Do not exceed 4 capsules per day.

  Інші інгредієнти

  Microcrystalline cellulose, gelatin, magnesium stearate, silica.

  Contains no added yeast, sugar, salt, starch, soy, wheat, gluten, dairy, artificial colors or preservatives.

  Попередження

  Do not use if you are pregnant or nursing.

  Keep out of reach of children.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Capsules
  Servings per container: 50
  Amount Per Serving: % Daily Value*
  White Kidney Bean (Phaseolus vulgaris) Extract 1000 mg
  †Daily Value not established.
  Покупець 2024-05-19

  Якість Інгредієнти Смак Використання Розмір Упаковка Користь Склад Рецепт Дієта Частота прийому Дефіцит добавки Симптоми Кількість Мінерали Колір Текстура Занепокоєння щодо віку Користь Суперфуд Дієтична суміш Перевірені антибіотики Поліпшення здоров’я Конопля

  Покупець 2024-05-19

  Мені завжди бабуся казала, що квасоля дуже корисна. І саме так і є, адже доведено, що завдяки білій квасолі рівень холестерину нормалізується, а ризик виникнення серцевих захворювань знизиться. Також в цьому сорті квасолі міститься велика кількість лецитину, який покращує роботу нервової системи, концентрацію уваги і пам'ять. Добавка, якість якої дуже таки хороша, добре впливає на організм як я знаю, тому приймаю саме її, але лише по 1 таблетці, ця доза буде достатня, адже в одній таблетці міститься 500 мг екстракта. На смак таблетки, я ніколи не звертав увагу, адже відразу проглотую і запиваю водою.

  Покупець 2024-05-19

  Упаковка була доставлена в хорошому стані. Дозування хороше. Термін придатності ще довгий. легко їсти смак Екстракт білої квасолі Це харчова добавка з хорошими інгредієнтами та якістю. Вважається, що він допомагає «блокувати» крохмалисті продукти. Але Джаха пробував їсти протягом 1 місяця разом з хітозаном, але все одно не бачу особливого результату. Більшість з них приймають безпосередньо перед їжею. Можливо, доведеться спробувати відрегулювати час прийому їжі.

  Покупець 2024-05-19

  Купила, бо казали, що їсти до або після борошна допоможе. Купила, бо люблю борошняну їжу. Чесно кажучи, я іноді забуваю поїсти, але все одно їм з думкою, що це краще, ніж не їсти. Я не знаю, який інгредієнт білої квасолі, але це допоможе. Я точно відчув, що легкий похід у туалет наступного дня був ефективним. Мені подобається, що він не дуже великий.

  Покупець 2024-05-19

  Поки в процесі тестування. Але мені здається, що реально апетит трохи знизився. Також приймаю берберін, думаю це чудова пара, щоб знизити інсулін, якщо дотримуватись дієти. Маю сподівання, що вони допоможуть відмовитись мені від іншого препарату, для зниження інсуліну. В будь якому випадку перед використанням проконсультуйтесь з лікарем.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  зниження ваги, екстракт білої квасолі