Fungi Perfecti, Host Defense, Mushrooms, Turkey Tail, Immune Support, 120 Vegetarian Capsules

 • Виробник: Fungi Perfecti
 • Код товару: FPI-02733
 • upc код: 633422027333.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.14 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.9x6.4x5.8 см.
 • ₴3091
 • ₴2782Підтримка по:
 • Prebiotic for the Microbiome
 • Made with U.S Grown Organic Mushrooms Mycelium
 • Gluten Free
 • Non GMO Project Verified
 • Dietary Supplement
 • Certified Organic by the Washington State Department of Agriculture
 • From the Forest, to our Farm, to You™

  Host Defense® Turkey Tail

  Predominant in woodlands throughout the world, Turkey Tail is one of the best-documented mushrooms in medical research. With a wide spectrum of beneficial properties, Turkey Tail shows much promise in supporting the immune system with its protein-bound and unique polysaccharides. Turkey Tail mushroom mycelium supports beneficial microflora in the digestive and gastrointestinal ecosystem.

  Host Defense® Turkey Tail uses activated, optimally dried, Certified Organic mushroom mycelium, with a full spectrum of constituents: >55% (550 mg/serving) polysaccharides and an array of extracellular constituents, including prebiotics for the microbiome, essential for Supporting Natural Immunity.

  Host Defense® is the #1 Best-Selling Mushroom Brand in the U.S.:

  The Highest Quality and Scientifically Validated

 • Guaranteed, accurate identity of each mushroom
 • Non-GMO verified ingredients
 • Heat treated to proper temperature to ensure safety & bioavailability
 • Produced under the direct supervision of Paul Stamets, D.Sc.
 • Рекомендації із застосування

  As a dietary supplement, take 2 capsules once per day. Can be taken with food or without, on an empty stomach or as recommended by your healthcare advisor.

  Інші інгредієнти

  Dried myceliated brown rice‡, pullulan (an extra-cellular polysaccharide).

  Попередження

  If you have a medical condition, are taking medications, or are pregnant or nursing, consult your healthcare professional before using this product. Keep out of reach of children.

  Поживна цінність
  Serving Size: 2 Capsules
  Servings Per Container: 60
  Amount Per Serving% Daily Value
  Turkey Tails (Trametes versicolor) mycelium ‡
  550 mg polysaccharides
  1 g
  †Daily value not established
  ‡Certified Organic
  Покупець 2023-09-29

  Я хворий на рак. Я щоквартально роблю аналізи крові, які показують все, від рівня вітаміну В до фібриногену. Імунна частина показує мої NK-клітини та Т-клітини. Я помітив збільшення цих клітин протягом часу, коли я приймав цей продукт, і зменшення часу, коли я не робив. Але я б сказав, що якщо ви хочете підвищити свій імунітет, подумайте про прийом продукту Host Defense Mushrooms з різноманітними екстрактами грибів. Що стосується якості, то я ціную, що це екстракти з міцелієм, а не просто порошкоподібні гриби. Мій дієтолог, який дивовижний, повідомив мені, що ці продукти будуть більш ефективними, ніж грибний порошок.

  Покупець 2023-09-29

  Чудовий для ВПЛ. Я щойно отримав мазок Папаніколау та біопсію, всі негативні. За відгуками клієнтів я перепробував багато добавок від iHerb, і одним з них є хвіст індички. Насправді, ви відразу помітите різницю у вашій системі. Результати аналізу крові стали кращими після того, як я його прийняв. Я сподіваюся, що кожен, хто має ВПЛ, швидко від нього позбутися.

  Покупець 2023-09-29

  підвищує імунну систему і, як кажуть, дуже ефективний проти раку грудей. Але ціна трохи дорожча. ви можете вибрати. придбайте його дешевше в магазинах здоров’я і купуйте його в капсулах самостійно

  Покупець 2023-09-29

  Шкіра мого хутряного хлопчика погана, і я багато разів ходив до ветеринара, але це не можна вилікувати. Друг розповів, що Versicolor versicolor може допомогти, тому я спробував купити його на IHerb.com для собак, і він дійсно допоміг допомога шкірної хвороби хутряного хлопчика. В цьому році у волохатої дитини родича теж була така проблема, на жаль, виробництво Versicolor Yunzhi для собак припинено, тому я купив для нього людський. Шкода, що на Versicolor versicolor від IHerb мало вибору, а знижки немає!

  Покупець 2023-09-29

  Цю добавку придбала за багатьма позитивними відгуками як відмінний засіб для підтримки імунної системи хворої людини. Володіючи широким спектром корисних властивостей, трутовик різнокольоровий може забезпечувати підтримку імунної системи завдяки одиничним і пов'язаним з білками полісахаридів. Міцелій грибів трутовика різнобарвного підтримує корисну мікрофлору в травній системі і шлунково-кишковому тракті. Результати прийому є - загальне самопочуття покращилося і з'явилися сили.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  гриби, трутовик різнокольоровий