Enzymedica, Digest Gold з ATPro, добавка з травними ферментами, 90 капсул

 • Виробник: Enzymedica
 • Код товару: ENZ-20210
 • upc код: 670480202104.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.09 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.7x5.1x5.1 см.
 • ₴3331
 • ₴2725Підтримка по:

Докладно про товар Enzymedica, Digest Gold з ATPro, добавка з травними ферментами, 90 капсул :

 • Не містить ГМО
 • Експерти з ферментів
 • Досконала формула
 • Добавка для травлення
 • Лідер із продажу добавок із ферментами
 • Оптимальна підтримка травлення
 • Найпопулярніший травний фермент в Америці†
 • Дієтична добавка
 • Веганський і кошерний продукт
 • Без доданих наповнювачів
 • Дефіцит ферментів може бути наслідком поєднання кількох факторів, як-от віку, раціону та способу життя. Цей дефіцит може спричинити різні види дискомфорту в травній системі, зокрема періодичне газоутворення, здуття живота, розлад травлення та його порушення.

  Засіб Digest Gold має вдосконалену формулу, яка розщеплює вуглеводи, жири, клітковину та білки. Ферменти, що входять до складу комплексу Digest Gold, підтримують оптимальне травлення, допомагаючи організму засвоювати поживні речовини та перетворювати їжу на енергію. Нормальна робота органів травлення покращує концентрацію уваги та підвищує життєвий тонус. Добавка Digest Gold — чудовий вибір для людей, яким потрібен засіб із високоефективними ферментами.

  Thera-blend — це ексклюзивний процес, що поєднує кілька підвидів ферментів, що діють за різних рівнів кислотності рН. Доведено, що ферменти Thera-Blend втричі сильніші та діють більш ніж у шість разів швидше, ніж найпопулярніші дієтичні добавки для підтримки травлення.

  † За даними компанії SPINS, яка спеціалізується на дослідженнях ринку та консультаціях в області виробництва натуральних продуктів.

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 1 капсулі під час кожного прийому їжі. За потреби можна приймати більше капсул.

  Інші інгредієнти

  На 100 % вегетаріанська капсула (целюлоза, вода).

  Не містить яйця, молочних продуктів, консервантів, солі, сахарози, соя, пшениця, дріжджів, горіхів, кукурудза, глютен, казеїну, картоплі, рису, штучних барвників і ароматизаторів.

  Попередження

  Упаковку слід зберігати із закритою кришкою в сухому місці. Уникайте надмірного нагрівання.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Не використовуйте продукт, якщо захисна плівка пошкоджена або відсутня.

  Enzymedica не використовує інгредієнти, вироблені за допомогою біотехнологій.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 капсула
  Порцій в упаковці: 90
  Кількість в 1 порції % від добової норми
  Амілаза Thera-blend 23 000 DU **
  Протеаза Thera-blend 80 000 HUT **
  ATPro
  (АТФ, цитрат магнію, фітаза, коензим Q10)
  25 мг~300 млн LCU **
  Альфа-галактозидаза 450 GalU **
  Целюлаза Thera-blend 4000 FCCFIP **
  Лактаза 900 ALU **
  Бета-глюканаза 25 BGU **
  Мальтаза 200 DPº **
  Ксиланаза 500 XU **
  Інвертаза 240 SU **
  Пектиназа (з фітазою) 45 Endo-PGU **
  Геміцелюлаза 30 HCU **
  ** Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-05-29

  Дуже крутi, подобаються, допомога у неперероблених продуктах Пiдшлунковою Залозою. якщо ферменти, то тiльки Digest Gold. якiсть як завжди дуже висока. коштують недешево, але це вiрно, бо працюючий продукт повинен виготовлятися з найкращоï сировини. Не знаю, чи можно з якого вiку дiтям, але вони лагiднi, не викликають дискомфорту, здуття, або ще якихось неприемних вiдчуттiв. Без смаку, приймаю разом з лецитином, для вiдтоку жовчу. спочатку лецитин, а потiм пiд час ïжi вже ферменти. приймаю мiсяцi 3, пробувала й iншi, але не працюють взагалi настiльки гарно!
  Рекомендацiï лiкаря, або нутрицiолога потрiбно також мати на увазi.l

  Покупець 2024-05-29

  Я вважаю, що це зручний продукт, який можна використовувати для всемогутнього загального харчування поза домом. Однак нещодавно я виявив, що тільки Veggie Gest можна використовувати для японської їжі (їжа з великою кількістю клітковини). Ефекти добавок сильно відрізняються від людини до людини, тому мені нічого не залишається, як спробувати їх.

  Покупець 2024-05-29

  Рекомендую! Якість суперська без додаткових добавок тільки вода та целюлоза. В комплексній терапії та фізичної дає результати, сама по мобі слабувата, але з папапїном і бромелайном те що треба! брала раніше звичайний 120 капсул не голд, до рий дозування малкувате, взяла з серії голд він в 1.75 разів доза вища. Е Q10, фитаза, АТР, додатково магнезіум цитрат та інш. добре працюють виключно в комплексі це дуже важливо, ви не тільки п'єте комплекс бадів, а і дихальна гімнастика, вакуумний масаж живота з діафрагмальним диханням. Інгрідієнт - склад чистий лише вода та целюлоза. Enzymedica Digest Gold with ATPro покращує травлення, шлунок став краще працювати, пью в комплексі с бетаїном, бромелайном і папаїном. Мої щирі рекомендасьон!

  Покупець 2024-05-29

  Я Не значні зміни. засвоюю вуглеводи, тому п’ю ферментні таблетки. Перш за все, травлення гарне, тому голод швидше проходить, але шлунок розвантажується, а тілу комфортно. Однак є люди, які мають печію, тому я думаю, що було б добре приймати його під час або перед їжею. Приймаю після їжі.

  Покупець 2024-05-29

  Я почав використовувати його, коли моя сильна хронічна втома погіршилася зі втратою ваги, і я не міг рухатися. Моє травлення покращилося, я поступово набираю вагу. Однак це капсула високого класу з великою капсулою, тому ми плануємо перейти на незолоту, спостерігаючи за ступенем відновлення.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  травна система, травні ферменти