Enzymedica, Digest Gold з ATPro, 45 капсул

 • Виробник: Enzymedica
 • Код товару: ENZ-20211
 • upc код: 670480202111.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.05 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.7x5.1x5.1 см.
 • ₴1984
 • ₴1623Підтримка по:

Докладно про товар Enzymedica, Digest Gold з ATPro, 45 капсул :

 • Не містить ГМО
 • Експерти з ферментів
 • Покращена формула
 • Лідер із продажу добавок з ферментами
 • Покращена суміш ферментів
 • Оптимальна підтримка травлення
 • Найпопулярніший травний фермент в Америці†
 • Дієтична добавка
 • Веганський і кошерний продукт
 • Сертифікат кошерності K-Parve
 • Без доданих наповнювачів
 • Дефіцит ферментів може бути наслідком поєднання таких факторів як вік, раціон і спосіб життя. Цей дефіцит може призвести до різних видів дискомформу в шлунку, включаючи періодичне утворення газів, здуття, розлад травлення та його порушення.

  Засіб Digest Gold™ містить вдосконалену формулу, яка розщеплює вуглеводи, жири, клітковину та білок. Ферменти, що входять до складу Digest Gold, підтримують нормальне травлення, допомагаючи організму засвоювати поживні речовини й отримувати енергію з їжі. Нормальна робота органів травлення покращує концентрацію уваги та підвищує життєвий тонус. Добавка Digest Gold — чудовий вибір для людей, які потребують формулу з високоефективними ферментами.

  Thera-blend™ — це ексклюзивний процес, який поєднує кілька штамів ферментів, що діють за різних рівнів кислотності. Було доведено, що ферменти, отримані методом Thera-blend, в три рази ефективніші та діють більш ніж в шість разів швидше, ніж найбільш популярні дієтичні добавки для підтримки травлення.

  † За даними компанії SPINS, яка спеціалізується на дослідженнях ринку та консультаціях в області виробництва натуральних продуктів.

  Рекомендації із застосування

  Вживати по 1 капсулі під час кожного прийому їжі. За потреби можна приймати більше капсул.

  Інші інгредієнти

  100 % вегетаріанська капсула (целюлоза, вода).

  Не містить яєць, молочних продуктів, консервантів, солі, сахарози, соя, пшениці, дріжджів, горіхів, кукурудзи, глютен, казеїну, картоплі, рису, штучних барвників і ароматизаторів.

  Enzymedica не використовує інгредієнти, вироблені за допомогою біотехнологій.

  Попередження

  Зберігати закритим у сухому місці. Уникайте надмірного нагрівання.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Не слід використовувати даний продукт, якщо захисна плівка пошкоджена або відсутня.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 капсула
  Порцій в упаковці: 45
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Суміш амілази Amylase Thera-Blend™23 000 DU**
  Суміш протеази Protease Thera-Blend™80 000 HUT**
  Глюкоамілаза50 AGU**
  ATPro™
  (АТФ, цитрат магнію, фітаза, коензим Q10)
  25 мг — 300 млн LCU**
  Альфа-галактозидаза450 GaIU**
  Суміш целюлази Cellulase Thera-Blend™3000 CU**
  Суміш ліпази Lipase Thera-Blend™4000 FCCFIP**
  Лактаза900 ALU**
  Бета-глюканаза25 BGU**
  Мальтаза200 DP°**
  Ксиланаза550 XU**
  Інвертаза240 SU**
  Пектиназа (із фітазою)45 Endo-PGU**
  Геміцелюлаза30 HCU**
  ** Добову норму не визначено
  Покупець 2024-06-14

  Дуже крутi, подобаються, допомога у неперероблених продуктах Пiдшлунковою Залозою. якщо ферменти, то тiльки Digest Gold. якiсть як завжди дуже висока. коштують недешево, але це вiрно, бо працюючий продукт повинен виготовлятися з найкращоï сировини. Не знаю, чи можно з якого вiку дiтям, але вони лагiднi, не викликають дискомфорту, здуття, або ще якихось неприемних вiдчуттiв. Без смаку, приймаю разом з лецитином, для вiдтоку жовчу. спочатку лецитин, а потiм пiд час ïжi вже ферменти. приймаю мiсяцi 3, пробувала й iншi, але не працюють взагалi настiльки гарно!
  Рекомендацiï лiкаря, або нутрицiолога потрiбно також мати на увазi.l

  Покупець 2024-06-14

  Я вважаю, що це зручний продукт, який можна використовувати для всемогутнього загального харчування поза домом. Однак нещодавно я виявив, що тільки Veggie Gest можна використовувати для японської їжі (їжа з великою кількістю клітковини). Ефекти добавок сильно відрізняються від людини до людини, тому мені нічого не залишається, як спробувати їх.

  Покупець 2024-06-14

  Рекомендую! Якість суперська без додаткових добавок тільки вода та целюлоза. В комплексній терапії та фізичної дає результати, сама по мобі слабувата, але з папапїном і бромелайном те що треба! брала раніше звичайний 120 капсул не голд, до рий дозування малкувате, взяла з серії голд він в 1.75 разів доза вища. Е Q10, фитаза, АТР, додатково магнезіум цитрат та інш. добре працюють виключно в комплексі це дуже важливо, ви не тільки п'єте комплекс бадів, а і дихальна гімнастика, вакуумний масаж живота з діафрагмальним диханням. Інгрідієнт - склад чистий лише вода та целюлоза. Enzymedica Digest Gold with ATPro покращує травлення, шлунок став краще працювати, пью в комплексі с бетаїном, бромелайном і папаїном. Мої щирі рекомендасьон!

  Покупець 2024-06-14

  Я Не значні зміни. засвоюю вуглеводи, тому п’ю ферментні таблетки. Перш за все, травлення гарне, тому голод швидше проходить, але шлунок розвантажується, а тілу комфортно. Однак є люди, які мають печію, тому я думаю, що було б добре приймати його під час або перед їжею. Приймаю після їжі.

  Покупець 2024-06-14

  Я почав використовувати його, коли моя сильна хронічна втома погіршилася зі втратою ваги, і я не міг рухатися. Моє травлення покращилося, я поступово набираю вагу. Однак це капсула високого класу з великою капсулою, тому ми плануємо перейти на незолоту, спостерігаючи за ступенем відновлення.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  травна система, травні ферменти