Egmont Honey, Manuka Honey, Raw And Unpasteurized, 573+ MGO, 17.6 oz (500 g)

 • Виробник: Egmont Honey
 • Код товару: EGM-91129
 • upc код: 9421034911291.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.64 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.3x6.7x6.6 см.
 • ₴8042
 • ₴6579Підтримка по:

Докладно про товар Egmont Honey, Manuka Honey, Raw And Unpasteurized, 573+ MGO, 17.6 oz (500 g) :

 • 16 + UMF
 • Non-GMO Project Verified
 • BPA Free
 • HALAL
 • Kosher Kiwi
 • The Egmont Honey label depicts Mt Taranaki (Taranaki Maunga), a famous mountain that stands above the region and is held sacred by the traditional Maori people of New Zealand. We were founded in Taranaki, and are proud to call it our home.

  UMF™ is a quality trademark. The UMF grading system appraises natural markers found in Manuka honey, and assures purity and quality.

  Certified MGO ensures this honey contains at least 573mg/kg of methylglyoxal as tested by an IANZ approved laboratory.

  Інші інгредієнти

  100% New Zealand honey.

  Попередження

  Not suitable for infants under 12 months of age. Recommended storage at 64°F (18°C) or below to maintain natural quality of this honey.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Tbsp (21 g)
  Servings Per Container: 23
  Amount Per Serving%Daily Value*
  Calories 70
  Total Fat0 g 0%
  Sodium0 mg 0%
  Total Carbohydrate 18 g 6%
  Total Sugars 15 g 30%†
  Protein0 g 0%
  Not a significant source of saturated fat, trans fat, cholesterol, dietary fiber, vitamin D, calcium, iron and potassium.
  *Percent Daily Values (DV) are based on a 2,000 calorie diet.
  †One serving adds 15g of sugar to your daily diet and represents 30% of the Daily Value for Added Sugars.
  Покупець 2024-06-14

  Я читав, що коли значення MGO збільшується, смак стає звичним, але це нагадує звичайний мед і його дуже легко ковтати. З тих пір, як я почала їсти, минуло менше місяця, тому я ще не знаю ефекту, але хотів би продовжити деякий час. Він дешевший за інші продукти, але він досить швидко зник, коли я їв його щодня в очікуванні його ефекту. Я приймаю приблизно по 1 чайній ложці кілька разів на день, але це менше половини за 10 днів, що залишилися. Думаю, було б легше продовжувати, якби було трохи дешевше.

  Покупець 2024-06-14

  Мед манука з високим MGO купують щоразу, коли він закінчується, навіть якщо ціна висока. Я вперше купила цей продукт, але він мені сподобався, тому що його легко пити без звички. Я трохи переживала, тому що відгуків не було, тому що це новий продукт, але якість заспокоїла. Крім того, я думаю, що повторюю це. Це дешевий і дорогий товар, тому його рекомендується купувати в період знижок.

  Покупець 2024-06-14

  Мед манука, король найсильніших добавок, який містить тільки хороші речі! Я купив його в хорошому розмірі і негайно поповнив запаси! Я й надалі буду купувати всі найкращі інгредієнти

  Покупець 2024-06-14

  Чудовий колір і кремовий смак, близький до карамелі.Мед манука - це дикий мед без пастеризації, один з найкращих видів мануки, який я купував, має ліцензію від уряду Нової Зеландії та номер відстеження продукту, UMF -16 підходить для терапевтичне використання як антибіотик при захворюваннях шлунка або при застуді та підвищенні імунітету або для використання на шкірі як природний антибіотик Мій батько хворий на ревматоїд і приймає ліки для підтвердження імунітету. Його імунітет слабкий. Я купив йому мануку як природний антибіотик, тому що він схильний до захворювань через слабкий імунітет.Мед взагалі цілющий для людей і розмір з ціною відверто відповідний.Саме страшне в продукті те, що буквально за тиждень ціна зросла, ціни значно вище ніж продукти.

  Покупець 2024-06-14

  Коли ця марка тільки з'явилася, я вагалася, чи купувати її, тому що відгуків майже не було (сміється), мед манука має карамельну каламутність і дуже смачно пахне. Це дуже легко їсти, тому що навіть якщо кількість велика, немає сильної стимуляції або плями. Необхідний предмет для PM2,5 і сухості в горлі. Коли у моєї дитини болить горло, я дозволяю йому це вилизати. Шкода, що дорого, але заберу ще раз.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  продукти бджільництва, мед манука