Dragon Herbs, Deer Placenta, 500 mg, 60 Capsules

 • Виробник: Dragon Herbs ( Ron Teeguarden )
 • Код товару: DRA-00516
 • upc код: 679372005168.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.08 кг. Розміри (ДxШxВ): 5.3x5.3x9.7 см.
 • ₴5259
 • ₴4303Підтримка по:

Докладно про товар Dragon Herbs, Deer Placenta, 500 mg, 60 Capsules :

 • Ron Teeguarden's
 • Нове життя
 • Сертифікат Di Tao Certified Authentic Source
 • Дієтична добавка
 • У китайській фітотерапії Цзин — це первинна енергія життя. При народженні наші батьки дають нам певну кількість Цзин — пренатальна есенція Цзин. Наш Цзин вичерпується протягом усього життя. Коли Цзин вичерпується, у нас з’являються ознаки старіння, а коли закінчується — ми вмираємо. Більшість рослин,
  що підтримують Цзин, можуть відновити лише постнатальну есенцію Цзин. Унікальні біологічні сполуки, що містяться в плаценті, забезпечують початок та розвиток нового життя. Традиційно вважається, що плацента є найсильнішою речовиною, яка здатна відновити пренатальну есенцію Цзин. Плацента оленя за хімічним складом подібна до плаценти людини й традиційно використовується для омолодження організму. Це схоже на народження заново. У китайській фітотерапії олень вважається твариною «вищого порядку».

  Рекомендації із застосування

  Приймати 2 капсули 2 рази на день або відповідно до рекомендацій медичного працівника.

  Інші інгредієнти

  Пулулан полісахарид**, рисовий порошок, порошок екстракту бамбука, суміш екстрактів рису.

  ** Капсули з пулулану — на 100 % натурального, водорозчинного полісахариду, виробленого в процесі ферментації, рослинного походження, без ГМО, крохмалю, консервантів і хімічно модифікованих продуктів, без глютену.

  Попередження

  Keep out of the reach of children.

  Поживна цінність
  Serving Size: 1 Capsule
  Amount/Serving %DV
  New Zealand Deer Placenta
  (Cervus elephus placenta) (20:1 extract)
  500 mg
  † Daily value not established
  Покупець 2024-07-21

  Досі п’ю вітчизняну кінську плаценту, і ціна майже така, як тут, але ефект приблизно такий. Я давно п’ю плаценту, тому, можливо, не знаю, яка з них краще, але якщо я все-таки вип’ю її, у мене все добре, і прозорість моєї шкіри зовсім інша, тому я хотів би спробувати інші одиниці.

  Покупець 2024-07-21

  Під час голодування місячні, як правило, затримуються, але коли я пила це, затримки циклу не було. Я п’ю його за 30 хвилин до сніданку і перед сном ввечері. Запах трохи неповторний, але мені було байдуже. Якщо ви вип'єте це, то вранці встанете бадьорим. Спробую і козу.

  Покупець 2024-07-21

  Купила чекала відгуків. У перший день я не відчула особливого ефекту, але я помітила, що моя шкіра поступово стала пухкою. Приймайте трохи більше, поки не вистачить, а потім приймайте по 1 таблетці щодня.

  Покупець 2024-07-21

  Я жінка-арафіф. Намагаюся приймати по 1 капсулі на ніч. Ви можете пити його без проблем. Як сказали інші рецензенти, наступного ранку я не відчув, що моя шкіра стала пружнішою. Але радикуліт? Оніміння та біль від сідниць до стегон зменшилися, і я можу проводити час, не приймаючи знеболюючих. Це трохи дорогувато, але якщо знімає оніміння, то дешево! Я хотів би спробувати різні речі, наприклад змінити кількість випитого.

  Покупець 2024-07-21

  Плацента оленя дивовижна! Купив, але дуже нервував і пив по одному, тому не відчув, що він має дуже сильний ефект. Здається, що поживні речовини добавки поповнюються з того місця, де все тіло недостатньо, тому здається, що в косметичній частині він з’являється останнім. Більше того, навіть якщо його проковтнути, воно потече через певний проміжок часу. Це означає, що важливо продовжувати, тому я особисто вважаю, що дешевше підійде. Усі кажуть, що це важко ковтати, але мені було все одно.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  волосся, шкіра й нігті,