Doctor's Best, комплекс активних фолатів з Quatrefolic, 400 мкг, 90 вегетаріанських капсул

 • Виробник: Doctor's Best
 • Код товару: DRB-00262
 • upc код: 753950002623.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.05 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.9x5.3x5.3 см.
 • ₴916
 • ₴749Підтримка по:

Докладно про товар Doctor's Best, комплекс активних фолатів з Quatrefolic, 400 мкг, 90 вегетаріанських капсул :

 • Science-Based Nutrition™
 • Веганський продукт
 • Без ГМО та глютену
 • Дієтична добавка
 • Активний фолат 400 з Quatrefolic®️ від Doctor's Best містить Quatrefolic®, глюкозамінову сіль (6s) -5-метилтетрагідрофолату, найбільш біодоступну з фолатів, забезпечує більшу стабільність та розчинність у воді.

  Наш організм не може синтезувати фолат, і через його водорозчинну природу організм накопичує фолат в обмеженій кількості. Фолієва кислота та харчовий фолат повинні бути перетворені в метаболічно активну форму для використання організмом. Quatrefolic® — це метаболічно активний фолат, що робить його ефективнішим, ніж фолієва кислота, для досягнення максимальних переваг!

  Фолат — важливий вітамін, необхідний для підтримки ДНК і правильного поділу клітин, він позитивно впливає на серцево-судинну систему, психічне й емоційне здоров’я. Вітамін С додано для додаткової стабільності.

 • Допомагає підтримувати психічне та емоційне здоров’я, а також здоров'я серцево-судинної системи.
 • Quatrefolic® є найбільш біодоступною формою фолату
 • Рекомендації із застосування

  Дорослим Приймайте по 1 капсулі в день бажано між прийомами їжі або відповідно до рекомендацій лікаря-дієтолога.

  Інші інгредієнти

  Мікрокристалічна целюлоза, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула).

  Попередження

  Зберігати в сухому і прохолодному місці.

  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 вегетаріанська капсула
  Порцій в упаковці: 90
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Вітамін С (у вигляді аскорбінової кислоти)40 мг45 %
  Фолат (з Quatrefolic®, глюкозамінової солі (6S)-5-метилтетрагідрофолієвої кислоти)400 мкг DFE**100 %
  ** DFE — харчовий фолатний еквівалент
  Покупець 2024-05-24

  Повністю активний фолат 400 від Doctor's Best з Quatrefolic містить глюкозамінову сіль (6s) -5-метилтетрагідрофолату Quatrefolic, найбільш біодоступну форму фолієвої кислоти, що забезпечує більшу стабільність та розчинність у воді. Наш організм не може самостійно синтезувати фолієву кислоту, а через її водорозчинну природу організм зберігає фолієву кислоту в обмеженій кількості. Фолієву кислоту та харчовий фолат необхідно перетворити на метаболічно активну форму, щоб організм міг їх використовувати. Quatrefolic - це метаболічно активний фолат, що робить його ефективнішим, ніж фолієва кислота, забезпечуючи максимальну користь! Фолат є важливим вітаміном для підтримки ДНК, правильного поділу клітин, серцево-судинної системи, психічного та емоційного здоров'я. Вітамін С доданий для додаткової стабільності.

  Покупець 2024-05-24

  Повністю активний фолат 400 від Doctor's Best з Quatrefolic містить глюкозамінову сіль (6s) -5-метилтетрагідрофолату Quatrefolic, найбільш біодоступну форму фолієвої кислоти, що забезпечує більшу стабільність та розчинність у воді. Наш організм не може самостійно синтезувати фолієву кислоту, а через її водорозчинну природу організм зберігає фолієву кислоту в обмеженій кількості. Фолієву кислоту та харчовий фолат необхідно перетворити на метаболічно активну форму, щоб організм міг їх використовувати. Quatrefolic – це метаболічно активний фолат, що робить його ефективнішим, ніж фолієва кислота, забезпечуючи максимальну користь! Фолат є важливим вітаміном для підтримки ДНК, правильного поділу клітин, серцево-судинної системи, психічного та емоційного здоров'я. Вітамін С доданий для додаткової стабільності.

  Покупець 2024-05-24

  додає бадьорості

  Покупець 2024-05-24

  Прекрасна метильна форма засвоєння, дозація відповідає добовій нормі, жінкам рекомендую на постійній основі.

  Покупець 2024-05-24

  вітамін який необхідно вживати кожній жінці, фолієва кислота необхідна не тільки вагітним, а й в повсякденному житті!надає енергію, приплив ніацину, покращює та зміцнюється нервова система, метаболізм!
  розмір таблетки маленький, зручний для вживання, смак нейтральний!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  вітаміни, фолієва кислота