Doctor's Best, гірка настоянка з бетаїн гідрохлоридом, пепсином і тирличем, 360 капсул

 • Виробник: Doctor's Best
 • Код товару: DRB-00315
 • upc код: 753950003156.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.45 кг. Розміри (ДxШxВ): 8.4x8.4x16.8 см.
 • ₴2109
 • ₴1725Підтримка по:

Докладно про товар Doctor's Best, гірка настоянка з бетаїн гідрохлоридом, пепсином і тирличем, 360 капсул :

 • Science-Based Nutrition™
 • Покращує роботу системи травлення
 • Дієтична добавка
 • Без ГМО та глютену
 • Гірка настоянка з гідрохлоридом бетаїном, пепсином і тирличем містить три поживні фактори, які виконують взаємодоповнюючі функції, покликані підтримувати процес травлення. Дієтична добавка з гідрохлоридом бетаїну може поліпшити роботу шлунку. Пепсин — це фермент, що виробляється організмом для перетравлення білкової їжі в шлунку. Пепсин працює разом зі шлункової кислотою, забезпечуючи перетравлення білків. Тирлич — це трава, яка сприяє травленню і тонізує травний тракт. Її гіркота стимулює вироблення організмом травних ферментів.

  Рекомендації із застосування

  Приймати по 1 капсулі три рази на день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря-дієтолога.

  Інші інгредієнти

  Желатин (капсула), діоксиду кремнію, стеаринова кислота, силікат магнію.

  Попередження

  Проконсультуйтеся з лікарем перед прийомом цього продукту в період вагітності та грудного вигодовування, якщо ви страждаєте на виразкову хворобу або маєте високий артеріальний тиск. Не приймайте цей продукт, якщо у вас діагностовано проблеми з нирками.

  Зберігати в сухому прохолодному місці.
  Поживна цінність
  Розмір порції: 1 капсула
  Порцій в упаковці: 360
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Бетаїн гідрохлорид650 мг
  Пепсин250 000 одиниць пепсину FCC
  Корінь тирлича (Gentiana lutea)20 мг
  † Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-06-15

  Незамінна річ при роботі з СНБР, при зниженій кислотності та покращенні засвоєння білку і на початку роботи з залізодефіцитом та анемією.
  Особливо тішать гіркоти в складі, що підтримує жовтовідтік і печінку. І все в одному нутрицевтику.
  Слід з обережністю проводити бетаїновий тест і не перевищувати разову кінцеву дозу в 6-8 капсул (обов'язково проконсультуйтеся з спеціалістом перш, ніж самостійно його проводити)
  Якщо маєте пошкоджені або вразливі слизові, особливо гастрит або ерозії - перш ніж розпочати прийом бетаїну - потрібно залікувати ваші слизові.
  Також може бути корисний при рефлюксі, коли найчастіше причиною є саме знижена кислотність шлункового соку, а не підвищена. В лікарнях завжди призначають празоли, які блокують виділення соляної кислоти, а при їх відміні відбувається кислотний рикошет і стає ще гірше.
  Не сподівайтеся на когось в питаннях власного здоров'я, досліджуйте самостійно це питання, з обережністю та допитливістю.
  Будьте здорові!
  Якщо мій відгук був корисний - будь ласка відмітьте його.

  Покупець 2024-06-15

  нормалізує обмін, знижує рівень шкідливого холестерину та сприяє мобілізації жиру з печінки. Бетаїн захищає печінку від пошкодження токсичними речовинами та стимулює виділення жовчі. Він також сприяє зниженню рівня амінокислоти гомоцистеїну у крові, яка може погіршувати прохідність артерій. Завдяки такій властивості дана речовина зменшує ризик серцевих захворювань та інфаркту.

  Покупець 2024-06-15

  Must have у кожній родині ! Якщо бачимо ⬇️білок , в першу чергу відновлюємо кислотність шлунка - enzymes Це перші кроки до відновлення білків ! Кислотність знижується з віком у всих , тому нехтувати не варто !
  Для відновлення кислотності пропивати 3-4 місяці ( з кожним прийомом їжі ( 1 чи 2 пігулки ) залежить від вашого стану початкового )

  Покупець 2024-06-15

  Бетаин пепсин перевірила на собі діє 200%! Якість достойна. Доза в залежності від стану кислотності, пью по дві тричі на день. Краще брати велику по 360 капсул так вигідніше, але її не було взяла маленьку, дуже задоволена. інгрідієнт чисті без гмо. Смак не має, розмір середній, ковтаю перед їжею, їжею заїдаю. Доза дивіться по самопочуттю, якщо є ізжога зменшуйте кількість капсул та разів прийомів. Та перед прийманням заживіть слизову оболонку, щоб не наробити біди. Рекомендую, гарний бад!

  Покупець 2024-06-15

  Бетаїн HCL / пепсин / тирлич гірка містить три поживні фактори, які виконують взаємодоповнюючі функції, призначені для підтримки ефективності процесу травлення. Додаток з бетаїном HCL може підтримати шлункову здатність. Пепсин - це фермент, що виробляється організмом для перетравлення білкових продуктів у шлунку. Пепсин працює у поєднанні із шлунковою кислотою для підтримки перетравлення білка. Тістечко - це трава, що використовується для підвищення травної здатності та тонізування травного тракту. Його гірка природа може допомогти стимулювати вироблення організмом травних ферментів.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  травна система, бетаїну гідрохлорид (триметилгліцин)