Doctor's Best, бенфотіамін 150 з BenfoPure, 150 мг, 120 рослинних капсул

 • Виробник: Doctor's Best
 • Код товару: DRB-00129
 • upc код: 753950001299.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.07 кг. Розміри (ДxШxВ): 10.2x5.3x5.3 см.
 • ₴1609
 • ₴1317Підтримка по:

Докладно про товар Doctor's Best, бенфотіамін 150 з BenfoPure, 150 мг, 120 рослинних капсул :

 • Science-Based Nutrition™
 • Сприяє нормальному метаболізму глюкози
 • Дієтична добавка
 • Без ГМО, глютену та сої. Веганський продукт.
 • Бенфотіамін (S-бензоілтіамін-О-монофосфат) є похідним тіаміну, що входить до групи сполук, відомих як аллітіаміни. Бенфотіамін є жиророзчинним, більш біодоступним і фізіологічно активним, ніж тіамін. Бенфотіамін підвищує рівень тіамінпірофосфат (ТПФ) у крові, біологічно активного коферменту тіаміну, і стимулює транскетолазу — клітинний фермент, необхідний для підтримки нормального метаболізму глюкози.

 • Допомагає підтримувати здорові клітини за присутності глюкози в крові
 • Допомагає контролювати формування кінцевих продуктів глікації
 • Допомагає нормалізувати клітинні процеси, зв’язані з метаболізмом глюкози
 • Рекомендації із застосування

  Рекомендоване застосування для дорослих: Приймати по 1 капсулі на день незалежно від їди або відповідно до рекомендацій лікаря-дієтолога.

  Інші інгредієнти

  Модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію.

  Попередження

  Зберігати в сухому прохолодному місці.

  Розмір порції: 1 рослинна капсула
  Порцій в упаковці:
  Кількість в 1 порції% від добової норми
  Бенфотіамін150 мг
  L-лейцин12 мг
  † Добову норму не визначено.
  Покупець 2024-07-21

  Заспокоює нервову систему. Полегшення периферичної нейропатії. Хоча все це тимчасово. Люди можуть відчувати помірне випадання волосся через декарбоксилюючу дію тіаміну, протилежну дії біотину (карбоксилювання). Але він робить те, що заявляє. Якість хороша, ідеальний склад, антиокислювальні властивості, єдиний чистий інгредієнт, розмір підходить, легко проковтнути, кожна людина старше 40 років повинна включити його, поглинач вільних радикалів.

  Покупець 2024-07-21

  Найбільше мені подобається, що це велика ємність 360 планшетів. Я приймаю його постійно з тих пір, як купив і з’їв все. Бенфотіамін, здається, дуже добре допомагає забути про втому. Розмір капсули також невеликий, тому при прийомі немає ніякого дискомфорту. Якість продукції Doctor's Best завжди надійна.

  Покупець 2024-07-21

  З 21-го щеплення я страждаю від паніки, втоми та різних симптомів вегетативної нервової системи, пробую різні добавки. Оскільки я відчуваю, що симптоми симпатичної нервової системи трохи посилюються комплексом B, я приймаю його разом з B6 і B5. Звичайний тіамін водорозчинний і легко виводиться з організму, а бенфотіамін розчинний в олії і легко залишається в організмі, тому я почав приймати його з великими очікуваннями. Я не відчуваю, що це дійсно працює, але якщо я забуваю прийняти його, я ледачий і не можу досягти успіху на роботі чи домашньому господарстві, тому я відчуваю, що це працює. Капсули маленькі для закордонних добавок, тому немає труднощів при ковтанні. У моєму випадку я завжди їм після сніданку. Коли йду на роботу, приймаю після обіду, але поки що побічних ефектів немає. Добавки Doctor's Best також містять магній, карнозин цинку, травні ферменти тощо, але я думаю, що якість хороша.

  Покупець 2024-07-21

  Взяла за рекомендацією лікаря) В1-унікальний вітамін в організмі ,нійцінніший з усіх вітамінів групи В. Особливо необхідний для діабетиків, які приймають метформін ))) Відчуваю прилив енергії після тижня прийому) Ціна і якість радує

  Покупець 2024-07-21

  З віком з'являється багато проблем. У моєму випадку це нейропатія ніг, переважно лівої. Приймала спочатку в лікувальній дозі (300 мг/дн), полегшало, але не так вже й помітно. Зараз приймаю 2 рази на рік по 2-3 місяці у профілактичній дозі 150 мг/дн разом із альфа-ліпоєвою кислотою. Нейропатія має місце, але не прогресує. Швидше таки слабшає, хоча не проходить остаточно.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  антиоксиданти, бенфотіамін