Alaffia, Pure Unrefined Shea Butter, Unscented, 11 oz (312 g)

 • Виробник: Alaffia
 • Код товару: EDS-00545
 • upc код: 187132005452.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.43 кг. Розміри (ДxШxВ): 9.1x9.1x7.1 см.
 • ₴1345
 • ₴1101Підтримка по:

Докладно про товар Alaffia, Pure Unrefined Shea Butter, Unscented, 11 oz (312 g) :

 • For All Skin Types
 • Traditional Authentic West African Fair Trade Ingredients
 • Beauty, Equality, Empowerment
 • Ethical, Handcrafted, and Clean
 • Our Authentic African Pure Unrefined Shea Butter is Certified Fair Trade and handmade with traditional methods in West Africa. We leave it unrefined to maximize protective fatty acids, vitamins, and minerals so your skin is deeply hydrated and nourished. Suitable for any skin type, even the most sensitive.

  Рекомендації із застосування

  Warm a small amount in palm and apply to skin as needed. May be used for massage. For use at home and on-the-go.

  Інші інгредієнти

  Butyrospermum parkii (shea) butter.

  Contains shea from Togo.

  Попередження

  For external use only.

  Покупець 2024-06-20

  Дуже крута олія для шкіри. Використовую для виготовлення крему в домашніх умовах

  Покупець 2024-06-20

  Чесно кажучи, запах не приємний. Просто нерафінована олія ши! Відмінна зволожуюча сила. І не знаю, чи зима, але все одно важко. Він має маслянисту текстуру їжі, тому ви не можете легко сприймати його пальцями. Я користуюся ним так, ніби зіскрібаю його нігтями. Якщо це м’яка текстура, я хотів би додати 5 зірок.

  Покупець 2024-06-20

  Вперше замовляю цей продукт, і я думаю, що він був досить хорошим. Моя шкіра була зволоженою, і вона також зникла темні плями. Тож спробуйте.

  Покупець 2024-06-20

  Я купую цей товар роками, Alaffia завжди дає чудовий продукт. Масло ши багате і міцне в баночці, легко витягується і тане в долонях. Легко додавати в суміші. Упаковка велика, міцна, легко відкривається, виготовлена з поліетилену високої щільності (символ переробки 2). У мене ніколи не було претензій, кожна партія завжди відмінної якості. Запах без запаху нагадує чисте масло ши, трохи земляний і солодкий. Після вбирання запах ледь помітний.

  Покупець 2024-06-20

  Це може бути запах самого нерафінованого масла ши, але він пахне. Однак це природний доказ, тому безпечний. Це дуже важко в нинішніх кліматичних умовах. Я зачерпую це своїми нігтями. Оскільки воно має сильний запах, схожий на окислене кунжутне масло, верхню частину тіла змішують з маслом ши Nubian Heritage з сильним запахом (пачулі, чорне мило тощо) у співвідношенні 4:1 в середині зими. я відповів. Оскільки його занадто важко використовувати, його кип’ятять у гарячій воді, змішують зі 100 мл арганової олії та 20 мл олії марули та поділяють на 1/2 попередньої ємності. Твердість в самий раз.

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  догляд за тілом, масло для тіла