California Gold Nutrition, CollagenUP, морський гідролізований колаген, гіалуронова кислота й вітамін С, без додатків, 206 г (7,26 унції)

 • Виробник: California Gold Nutrition
 • Код товару: CGN-01033
 • upc код: 898220010332.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.32 кг. Розміри (ДxШxВ): 11.7x9.4x8.9 см.
 • ₴1437
 • ₴1286Підтримка по:

Докладно про товар California Gold Nutrition, CollagenUP, морський гідролізований колаген, гіалуронова кислота й вітамін С, без додатків, 206 г (7,26 унції) :

 • CollagenUP California Gold Nutrition
 • Пептиди морського колагену, гіалуронова кислота й вітамін C
 • Містить гідролізований, не бичачий, рибний колаген без ароматизаторів
 • З гіалуроновою кислотою не тваринного походження й вітаміном C
 • Удосконалена підтримка здоров’я волосся, шкіри, нігтів, суглобів і кісток*
 • Гідролізований ферментативним чином колаген, розщеплений на біодоступні пептиди
 • Не містить глютену, ГМО та сої
 • Виготовлено на підприємстві, що проходить сторонні перевірки та має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP)
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee


Колаген, гіалуронова кислота та вітамін C сприяють здоров’ю опорно-рухового апарату. CollagenUP від California Gold Nutrition містить три інгредієнти, які допомагають підтримувати здоров’я волосся, шкіри, нігтів, суглобів і кісток*. Порошок із нейтральним смаком легко додати до улюбленого напою, що робить його зручним способом включити колаген до свого раціону.


Переваги вітаміну C, гіалуронової кислоти та колагену

Колаген є основним структурним білком, який міститься в організмі та забезпечує важливі процеси життєдіяльності як усередині, так і зовні. Гіалуронова кислота — це компонент сполучної тканини, що забезпечує рідку субстанцію, необхідну для змащення суглобів, а також зволоження й відновлення шкіри. Вітамін C відіграє важливу роль в утворенні колагену та забезпечує антиоксидантний захист. Дослідження показують, що регулярне вживання цих поживних речовин забезпечує організм основними структурними елементами, які сприяють здоров’ю суглобів, кісток, шкіри, волосся та нігтів*.


CollagenUP California Gold Nutrition містить морські пептиди колагену (без інгредієнтів, отриманих із великої рогатої худоби), гіалуронову кислоту не тваринного походження та вітамін C. Спеціально оброблений рибний колаген гідролізується (розщеплюється) ферментативним шляхом до низькомолекулярних амінокислотних пептидів і забезпечує оптимальне засвоєння та біодоступність.

Типовий амінокислотний склад (мг) однієї порції^

Аланін457Гідроксилізин57Фенілаланін*102
Аргінін475Гідроксипролін447Пролін531
Аспарагінова кислота277Ізолейцин*57Серин225
Глутамінова кислота543Лейцин*126Треонін*159
Гліцин1071Лізин*189Тирозин19
Гістидин*76Метіонін*75Валін*101

^ Значення можуть дещо відрізнятися від партії до партії.

* Незамінні амінокислоти

Рекомендації із застосування

Змішуйте 1 мірну ложку (5,16 г♦) приблизно з 60 мл (2 унціями) води або соку кімнатної температури щодня. Додайте ще 180–240 мл (6–8 унцій) води або соку кімнатної температури та добре перемішайте (щоб досягнути найкращих результатів, змішуйте в шейкері). Пийте натщесерце принаймні за 1 годину до або через 2 години після їди, або відповідно до рекомендацій лікаря. Не приймайте з іншими продуктами, що містять білок, оскільки вони можуть перешкоджати засвоєнню колагену.

♦ 5,16 г на мірну ложку — середнє значення. Фактично мірна ложка може містити трохи більше або трохи менше, ніж 5,16 г.

Інші інгредієнти

Основні інгредієнти
Вітамін C (у вигляді аскорбату кальцію), натрій, пептиди гідролізованого морського колагену, гіалуронова кислота (у вигляді гіалуронату натрію)

Інші інгредієнти
Відсутні.

ПРОДУКТ МІСТИТЬ РИБУ (один або кілька з наведених далі видів: сома, тріску, пікшу, мольву, сайду, тилапію, форель.)

Під час виробництва цього продукту не використовуються молоко, яйця, молюски та ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що проходить незалежні перевірки та має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP), де може здійснюватись обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

Попередження

Зберігати в недоступному для дітей місці. Перед прийомом дієтичних добавок проконсультуйтеся з лікарем, фармацевтом, натуропатом або іншим кваліфікованим медичним працівником.

Продукт герметично упаковано з міркувань безпеки. Не використовуйте цей продукт, якщо захисна плівка пошкоджена або відсутня. Рекомендується зберігати при контрольованій кімнатній температурі 20–25 °C (68–77 °F). Неналежні умови зберігання, як-от тривалий вплив прямих сонячних променів, високої температури та вологості, можуть із часом погіршити якість продукту.

Аромат, колір, консистенція та смак можуть різнитися. Зміна кольору — це нормальне явище, якого не можна уникнути.

Продукт упаковується та продається за вагою, а не за об’ємом. З часом може відбутись усадка продукту.

Поживна цінність

Розмір порції: 1 мірна ложка (5,16 г)

Порцій в упаковці: прибл. 39

Кількість в 1 порції:

% від добової норми

Калорії

20

Білки

4 г

< 1 %**

Вітамін С (у вигляді аскорбату кальцію)

90 мг

100 %

Натрій

20 мг

< 1 %

Гідролізовані пептиди морського колагену

5 г

Гіалуронова кислота (у вигляді гіалуронату натрію)

60 мг

** Відсоток від добової норми за умови споживання 2000 калорій на день.
† Добову норму не визначено.
♦ 5,15 г — середнє значення. Фактично мірна ложка може містити трохи більше або трохи менше, ніж 5,15 г.

Покупець 2024-06-15

CollagenUP від ​​California Gold Nutrition містить пептиди морського колагену без елементів тваринного походження, а також гіалуронову кислоту та вітамін C.⠀
Оброблений спеціальним чином риб'ячий колаген гідролізується (розщеплюється) ферментативним шляхом до пептидів амінокислот з низькою молекулярною вагою, щоб забезпечити оптимальну абсорбцію.
При прийомі внутрішньо – колаген активно відновлює зв'язки, хрящову тканину, зменшує вираженість больових відчуттів при захворюваннях суглобів, позитивно позначається на стані шкірних покривів, нігтів, сприяє підвищенню гладкості та еластичності шкіри та росту здорового волосся.
Також добавки з колагеном сприяють поліпшенню стану при захворюваннях очей, варикозному розширенні вен, уповільнюють процеси природного старіння організму.
У сухому вигляді порошок не має запаху.
У розведеному вигляді з'являється віддалений слабкий аромат. Якогось особливого присмаку в роті також не залишається, ніби випив води та вітамінку з желатиновою оболонкою.
Багато хто вважає колаген добавкою для тих, кому за 40 або за 50. Але це міф - він потрібний нашому тілу набагато раніше. Особливо, якщо хочеться здорову шкіру, нігті та волосся. А хто від такого відмовиться?

Покупець 2024-06-15

Хороша добавка яка укріплює волосся, шкіру, нігті, укріплює суглоби. Необхідна для вживання всім після 30-
Нейтральний аромат та смак, додаю зранку до кави і мені прекрасно. Великий плюс що містить гіалуронову кислоту, вітамін С та пептиди морського походження.
Раніше було важко присідати під час тренування в залі, боліли коліна. Після місяця прийому колагену зникли неприємні відчуття і біль.
Рекомендую спробувати. На дієті можна вживати, 4 грами білка йде на порцію, 0 вуглеводів і 0 жирів

Покупець 2024-06-15

Зручна упаковка з мірною ложкою, що значно полегшує використання. Має нейтральний смак,та дещо неприємний запах (особисто для мене). Слід вживати людям які мають навантаження на суглоби та для покращення якості шкіри.
Ефект засвоєння покращить вітамін С який йде в комплексі.
Для того аби добре розчинити раджу налити в склянку трішки води кімнатноїтемператури,потім мірну ложку колагену і постійно помішуючи ще трішки води.Слід приймати вранці на голодний шлунок за 30-40хв до їжі

Покупець 2024-06-15

Для покращення шкіри. Щоранку приймаю натщесердця: 1 мірну ложку засипаю в стакан, наливаю води невелику кількість, розмішую добре, доливаю до 100 мл і даю постояти пару хвилин, поки рідина не стане прозорою. На смак нагадує харчовий желатин, легко і приємно пити.

Покупець 2024-06-15

Якісна і така необхідна людям після 25 років харчова добавка з унікальним складом -морським колагеном з гіалуронкою і вітаміном С. Забезпечить організм поживними речовинами для підтримки міцності, еластичності, гнучкості, цілісності тканини організму, зміцнить кістки, суглоби, поліпшить стан шкіри, нормалізує роботу нервовової системи, а ще підтримає імунітет. Щоранку приймаю на тще сердця: 1 мірну ложку засипаю в стакан, наливаю води невелику кількість, розмішую добре, доливаю до 100 мл і даю постояти пару хвилин, поки рідина не стане прозорою. На смак нагадує харчовий желатин, легко і приємно пити. Шкіра стала еластична і пружна, зникли дрібні зморшки. Ефект на шкірі помітний уже після першої прийнятої банки, тому замовила ще одну, щоб закріпити його. В колінах зменшився хрускіт при присіданні, покращився стан волосся і нігтів, стала більш активною. Якістю, ефективнісю та результатами від цього продукту дуже задоволена, рекомендую.

Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

кістки, суглоби й хрящі, добавки з колагеном