Beauty By Earth, Dry Brushing Body Brush, 1 Round Body Brush

 • Виробник: Beauty By Earth
 • Код товару: BBA-96813
 • upc код: 850003968131.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.2 кг. Розміри (ДxШxВ): 12.1x11.9x0 см.
 • ₴1039
 • ₴850Підтримка по:
 • Round Body Brush, 4.25" Diameter
 • Inspired Beauty, Naturally
 • Leaping Bunny
 • Our wonderful dry brush is equipped with rubber massage nodes, making it the perfect dual purpose brush.

  Dry body brushing helps shed dead skin cells, and encourages new cell renewal, which results in smoother and brighter skin. It can also help with pesky ingrown hairs.

  Use the brush with the massage nodes on areas of cellulite or on your muscles. It can help with muscle tone and give you a more even distribution of fat deposits. So, think of brushing out areas where you have cellulite!

  Рекомендації із застосування

  We recommend dry brushing daily before a shower and ideally in the morning as it can be invigorating and energizing. For 3-5 minutes, brush upwards in small strokes with light pressure to start. Start at your feet working up to your chest and always toward your heart.

  Avoid brushing on areas of broken skin. Follow dry brushing with your favorite lotion or body oil.

  Інші інгредієнти

  Bamboo, boar hair, rubber, & cotton.

  Покупець 2024-04-24

  Я залишила відгуки про інші продукти, якими користувалася – це не обов’язково мій улюблений, тому що особисто я віддаю перевагу довгій сухої щітці для зручності використання, тим більше, що я на 8 місяці вагітності; однак цей простий у використанні для моїх рук. Знову ж таки, поки що я не використовував цей продукт так часто, але це чудовий продукт. Я, мабуть, передам його своєму чоловікові, щоб він міг скористатися ним!

  Покупець 2024-04-24

  Ця дивовижна суха щітка для тіла має гумові масажні вузли, які м’яко розтирають, видаляючи мертві клітини шкіри. З тих пір, як я почала користуватися цією щіткою, у мене стала більш гладка та яскрава шкіра. Якість цієї сухої щітки фантастична! Розмір великий, підходить для всієї руки. Ваша шкіра отримує стовідсоткову користь від цієї чудової щітки! дуже рекомендую!

  Покупець 2024-04-24

  Я використовую це вже близько року, і я також підключив свою сестру та друзів. У мене чутлива комбінована шкіра, і я використовую це 3 або 4 рази на тиждень під час нічного догляду за шкірою. Після використання ніжного миючого засобу для вмивання обличчя я наношу його на обличчя, поки воно ще трохи вологе. Я слідкую за віт. Сироватка C, а потім оклюзійний крем для обличчя з такими хорошими речовинами, як кераміди. Тепер, взимку, закінчіть легким маслом для обличчя, щоб затримати всю вологу. Воно зменшило мої темні плями та допомогло з мелазмою, яка у мене була під час вагітності кілька років тому. Я використовую свою другу пляшку і все ще вважаю, що це чудова покупка

  Покупець 2024-04-24

  Щітка для тіла Beauty By Earth Dry відмінної якості. Я використовую це щодня, щоб моя кров текла. Оскільки у мене лімфедема, це допомагає зменшити набряк, коли я забезпечую текти крові за допомогою цієї сухої щітки. Він дуже ніжний на моїй чутливій шкірі. Переваги великі, і це дійсно допомагає мені щодня. Розмір дорівнює довжині моєї долоні. Композиція дуже проста м'яка щетина і гумові шишки, як пальці.

  Покупець 2024-04-24

  Ця суха щітка проста у використанні та якісна. Я борюся з врослим волоссям, тому це стало порятунком. Я використовую його тільки перед душем. Щетина трохи жорстка, так що майте це на увазі. Я використовую його дуже м’яко, щоб залишатися ніжним до шкіри. Рекомендувати!

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  засоби для ванни та душу, аксесуари для ванни