Azo, Boric Acid, Vaginal Supositories, 600 mg, 30 Suppositories

 • Виробник: Azo
 • Код товару: AZO-76030
 • upc код: 787651760308.
 • Наявність: Є в наявності
 • Вага товару: 0.13 кг. Розміри (ДxШxВ): 13.7x8.5x5.6 см.
 • ₴1468
 • ₴1321Підтримка по:
 • Promotes Vaginal Balance
 • With Aloe Vera
 • From the #1 Most Trusted Brand
 • For Vaginal pH Balance
 • Supports Odor Control
 • With Clinically Studied Boric Acid
 • Are you frustrated with feminine concerns impacting your intimate health? Imbalanced pH may show up in various forms, such as embarrassing odor, making you feel less than your best.

  AZO Boric Acid Suppositories are your go-to for balancing yeast & odor causing bacteria linked to common factors like menstruation, intimacy, menopause & even certain medications. Take when you notice an imbalance in pH or odor for a refreshed feeling.

  Boric Acid

 • Boric Acid is a form of the natural mineral boron found in seawater.
 • Promotes vaginal balance by maintaining your vaginal pH in the normal, acidic range.
 • Aloe Vera

 • Aloe Vera is a naturally sourced ingredient (gel) derived from the leaves of the aloe plant.
 • It has been used for thousands of years & is known for its soothing & moisturizing properties.
 • Trust AZO Boric Acid, an easy-to-insert vaginal suppository in a vegetarian capsule. It's free from GMOs, synthetic ingredients, perfumes, preservatives and artificial dyes.

  With AZO Boric Acid you can Feel Fresh and Confident! Take control of your feminine health and Own Your Day.™

  Рекомендації із застосування

  Insert one suppository vaginally daily, preferably before bedtime for 7 consecutive days. If the symptoms persist, repeat for another week. If needed can be used two (2) times daily.

  Use at bedtime is suggested as vaginal suppositories can leak. Use with a panty liner is suggested, especially when using during the day as there may be watery leakage.

  Інші інгредієнти

  Boric acid 600mg, hydroxypropylmethylcellulose capsule, aloe vera gel (powder).

  Попередження

  Store in a cool, dry place.

  For vaginal use only. Not for oral consumption.

  Please consult with your healthcare professional before use.

  Ask a healthcare professional before use if you are pregnant or nursing

  Do not use on broken or irritated vaginal mucosa.

  Stop use and contact a healthcare professional if symptoms persist or worsen or if you experience irritation or burning.

  Keep out of reach of children.

  If swallowed, get medical help or contact a Poison Control Center immediately.

  Tamper Evident: Do not use this product if safety seal under cap is missing.

  Покупець 2023-06-02

  Продукт чудово працює, балансуючи рН і видаляючи запах, або навіть тоді, коли все просто «Не значні зміни.». Просто вставте один перед сном, і ви готові. Після використання одного я виявив, що відчув себе свіжим, але наступної ночі пішов використовувати інший, щоб переконатися, що все залишиться свіжим, але він залишив піщані виділення. Я не проти, тому що результати хороші, але я не відчував цього з іншими супозиторіями.

  Покупець 2023-06-02

  Раджу!

  Покупець 2023-06-02

  Мої 10-місячні муки з рецидивним кандидозом закінчено! вперше мені прийшов абсолютно чистий фемофлор 16 з лише лактобактеріями. чого я тільки не робила, і крапельниці з метрогілом, і ультразвукову кавітацію, пила Пімафуцин, вставляла мільйон різноманітних свічок і кремів, саморобні супозиторії з олією чайного дерева, маззю Вишневського та обліпихою, сиділа 3 місяці на антикандидному протоколі, я ніяк не могла мінімального титру кандиди (передостанній аналіз 10 до 3 ступеня). залишалося тільки зробити крапельницю з амфоліпом (сильний антимікотик) і останньою надією були ці капсули, від початку циклу я вставляла по одній на ніч 7 днів. вранці з мене випливала пристойна порція рідких виділень. більше жодних неприємних відчуттів не виникло. ще через тиждень здала фемофлор, який кандиду не показав. я дуже рада, ніякого життя не було від цієї погані (вилізла ця зараза після завершення годування, до вагітності нічого ніколи не турбувало)

  Покупець 2023-06-02

  Після другого застосування пішов неприємний запах, пройшли виділення. До застосування, я в день рази два міняла нижню білизну через запах, думала що це вік у мене, але диво, пішов цей неприємний запах, це просто невимовна радість. У моїй місцевості важко знайти хорошого гінеколога та запис на прийом за пів року)))) завдяки цьому сайту, я вже стільки своїх болячок підлікувала! Я в захваті

  Покупець 2023-06-02

  Більш ніж ніжний продукт, гарно пахне і висока якість, дуже простий спосіб використання, розмір підходить для мого віку, красива упаковка, користь відмінна, підходить для чутливої шкіри, буду купіть його ще раз, я не сумніваюся щодо його використання

  Notice: Undefined variable: pagination in /home/ultram/domains/iherb.in.ua/public_html/catalog/view/theme/pav_flower/template/product/info/default.tpl on line 78

  Написати відгук

  будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

  жіноче здоров’я,